Lirene, Emulsja do opalania UVB SPF 6 (niska ochrona)

Lirene, Emulsja do opalania UVB SPF 6 (niska ochrona)

Preparat zapewnia skuteczną ochronę przed niebezpiecznym dla skóry promieniowaniem słonecznym. Emulsja zawiera bezpieczny filtr mineralny UVA i UVB. Ochronę wzmacniają filtry naturalne: masło Shea i witamina E. Nie wysusza skóry, nawilża ją i lekko natłuszcza. Witamina E neutralizuje wolne rodniki zapobiegając przyspieszonemu, pod wpływem słońca, starzeniu się skóry.
Zastosowanie - skóra:
naturalnie śniada
opalona

Cena: 13 zł / 150 ml

B. dobra

W tym roku zuzylam drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Nie ma mowy o czerwonym cialku, co czasami mi sie zdarzalo. Sliczna, brazowa opalenizna. Nie jest zbyt gesta, latwo sie rozsmarowuje, przyjemnie pachnie. Odpowiednio nawilza skore. Po prostu bardzo dobra.

Używam tego produktu od: (?)

Ideał

Kupił go mój mężczyzna ( :o ) i jestem baaaadzo mile zaskoczona.
Emulsja bardzo dobrze nawilża, przyjemnie pachnie, szybko sie wchłania (czasem zbyt szybko) - skóra ją po prostu chłonie. Mimo iz jest stosunkowo gęsta i kremowa, nie pozostawia żadnej lepko - tłustej warstwy. Jeśli chodzi o opalanie, jest po prostu BOSKA!!! Mój mężczyzna ma bardzo jasną karnację i nigdy sie tak na złociście-brązowo nie opalał, tylko piegi mu wychodziły. W to lato opalalismy się może z cztery dni i ja jestem czarna, a on w końcu nie wygląda jak syn młynarza!!!! :) To ogromny sukces!!! :)
Emulsja eliminuje czerwony kolor i skóra opala się prawie od razu. I to na brązowo!!! Do tego jast nawilżona i miękka. Po prostu super.

nice

uzywam ja na terazniejszy okres czyli maj\czerwiec gdyz upalow nie ma a mam fobie dotyczaca olejkow i emulsji do opalania, a ze jestem blada nie chce sie cholera spalic, moglaby byc troche bardziej transparentna ale coz, w kazdym razie skora po tym specyfiku nie jest sucha