Avon, Attraction for Her EDP

Avon, Attraction for Her EDP

Avon Attraction dla niej to porywający trwały zapach, który zbliży was do siebie kuszącą nutą wytrawnych jeżyn, zniewalającym akordem piżma i waniliowym akcentem ambry.

Kategoria: Drzewno-owocowa.
Nuty zapachowe:jeżyny, akordy piżmowe, ambra waniliowa.

Cena: 90zł / 50ml.
/w/

50 - 100ml

63% jesień/zima 37% wiosna/lato

świetny zapach

Świetny, uwodzicielski zapach. Dosyc słodki, jednak nie duszący ani ciężki. Wystarczą dwa psiknięcia, zapach długomutrzymuje się na skórze i ubraniach.

Zbyt słodkie

Zapach jak dla mnie jest zdecydowanie za słodki - nie ma w nim odrobiny świeżości ani lekkości. Jest intensywny, głeboki - typowy la firmy AVON. W miarę trwały, wyczuwalny przez ok 3, 4 godziny od aplikacji. Po spryskaniu się nim przez 10 min trudno wytrzymać natężenie zapachu ale pozniej szybko słabnie. Pasuje raczej dla kobiet koło 40stki niż dla młodej dziewczyny.

Bardzo ładny

Fajny, słodki kwiatowy zapach. U mnie najlepiej sprawdza się na lato - na dzień i na noc. Utrzymuje się przez wiele godzin - na ubraniach nawet wiele dni. Kilka psiknięć wystarczy by pięknie pachnieć. Bardzo podoba mi się jak ten zapach utlenia się z moją skórą.

Klasyczna elegancja

Avon Attraction to zdecydowanie mój faworyt! Idealny dla kobiet ceniących sobie trwałość perfum. Zapach utrzymuje się do kilku godzin, a na ubraniach jest wyczuwalny nawet po kilku dniach. Flakon- bardzo elegancki . Idealna propozycja na wieczorne wyjścia. Polecam!

Attraction

Mocna nuta zapachowa pobudza do działania i dodaje energii. Świetny zapach na wieczorne wyjścia a także na romantyczną kolację. Mi najbardziej odpowiada w jesienne wieczory, ale z powodzeniem można ich używać całym rokiem. Zapach trwały ale nie duszący.

Zapach nr 1!!!

Attraction to było moje mega zaskoczenie! Zupelnie nie pasuje wrecz do Avonu inny niz pozostałe ,chyba nie ma osoby na ktorej nie zrobilby wrazenia! Pachnie ekskluzywnie jak perfumy z najwyższej półki ,pieknie ,bogato,można wręcz upajac sie tym zapachem, nie ma w nim nic drazniacego wrecz przeciwnie uwodzi on od samego poczatku i nigdy nie mozna miec go dosyc! działa na ludzi i na plec przeciwna, kazdy mysli ze to drogie perfumy dzieki zapachowi wrecz nie do opisania! Trwałość bardzo przyzwoita porównywalna z perfumami naprawde z górnej półki.Można miec ekskluzywne perfumy za niską cene! Moim zdaniem w tym przypadku Projektanci Avon spisali sie na 6 z plusem !!!POLECAM WSZYSTKIM ,Ja zawsze bede miec ich zapas u siebie na toaletce dodatkowy plus za śliczna buteleczke w subtelnych kolorach SUPER!!!

bardzo ładny zapach

Woda perfumowana Avon Attraction to idealna woda dla kobiet ceniących sobie trwałość zapachu. Utrzymują sie do kilku godzin,a na ubraniach wyczuwalne nawet po kilku dniach. Bukiet zapachowy sprawia,że woda ma delikatny i kobiecy zapach. Dobre i na dzień i na wieczór,na codzień i do pracy

dla mnie za mocny

Kupiłam go mamie bo bardzo jej się podobał. Dla mnie trochę za mocny i za krótko utrzymuje się na skórze. Ma śliczny kształt flakonu i można go czasami upolować w fajnej promocji

Słodziak

Perfumy o delikatnym,słodkim zapachu.Według mnie te perfumy są naprawdę godne polecenia. Nie dość, że pięknie pachną to ich trwałość jest nienaganna.Zakochałam się w tym zapachu.Bardzo ładne i oryginalne wykonanie flakoniku.

Mega odlot

Ten perfum to strzał w dziesiątkę. Jest Mega! Zakochałam się w tym perfumie, jest wyjątkowy A zarazem elegancki. Zapach utrzymuje się bardzo długo. Mój narzeczony oszalał, bardzo mu się podoba. Używam go tylko na specjalne okazje.

Przesliczny

Zakochałam się w nim . Jest piękny, kobiecy i mega seksowny, faceci zwracaja uwage na zapach. Uwielbiam! osobiście wybrałam ten zapach w dzień mojego ślubu. Z czystym sercem polecam

Cud zapach

Te perfumy są idealne kuszące. Zapach jest intensywny a zarazem delikatny. Zapach utrzymuje się bardzo długo. Opakowanie bardzo fajne poręczne. Polecam