Avon, Attraction for Her EDP

Avon, Attraction for Her EDP

Avon Attraction dla niej to porywający trwały zapach, który zbliży was do siebie kuszącą nutą wytrawnych jeżyn, zniewalającym akordem piżma i waniliowym akcentem ambry.

Kategoria: Drzewno-owocowa.
Nuty zapachowe:jeżyny, akordy piżmowe, ambra waniliowa.

Cena: 90zł / 50ml.
/w/

50 - 100ml

64% jesień/zima 36% wiosna/lato

Cudowny!

Zapach - kwestia gustu.
Ten wydaje mi się kobiecy, z nutką czegoś słodkiego.
Jest trwały i ma ładny flakonik, który się dobrze trzyma w dłoniach.
Jeden z moich ulubieńców.
W promocji można znaleźć go bardzo tanio (poniżej 40zł)

Zapach obłędny

Mój ulubiony zapach z Avonu. Jest cudowny.
Trwałość zapachów od Avon powala. Ten może jest i drogi ale wart każdej kasy. Jest bardzo trwałym zapachem. Utrzymuje się bardzo długo na skórze a jeszcze dłużej na ubraniach.
Bardzo słodki i zmysłowy. Bardzo kobiecy.

kocham!

Ostatnio zamawiam nagminnie, nie wyobrażam sobie nie mieć go w swoim posiadaniu. Jest cuuuuuudowny! Kobiecy - ale nie "za poważny" - jeśli elegancja ma zapach, to pachnie właśnie nim! :D Bardzo trwały, nie trzeba wypsikać połowy buteleczki, żeby było go czuć. Używam na przemian z innymi, coby się nie przyzwyczaić za bardzo do aromatu. Jest też idealny na okres jesienno-zimowy. Zawsze się ceni w katalogu wymair 50ml, dlatego dobrze wyszperać w necie za niższą cenę. ; )

Perfum na wszystkie wyjścia!

Uwodzicielski i zmysłowy perfum , zakochałam się w nim od pierwszego użycia, dostałam kiedyś na prezent . Moim zdaniem to najlepszy zapach jaki Avon mógł zrobić. Bardzo mnie zaskoczył. Stanowi idealny dodatek do każdego wyjścia i na randkę .

Uniwersalne, eleganckie perfumy

Perfumy chyba dla wszystkich, bardzo klasyczne. Zapach w miarę długo się utrzymuje. Dla mnie troszkę za mało mocne, ale mimo tego nadają się bardzo dobrze, szczególnie pasują na wieczór.

Avonowy hit nie bezpodstawnie

Avon Attraction to bezapelacyjnie jedna z lepszych propozycji zapachowych od marki Avon. Perfumy są szalenie uniwersalne - sprawdza się zarówno na dzień i wieczór, odpowiednie na każda porę roku. Dla mnie równie uniwersalne są CkIn2You od Calvina Kleina, ale nie o nich recenzja..... Attraction to zapach kompletnie pozbawiony często wspominanej przez recenzentki „avonowej nuty”. Pachnie szlachetnie, a nawet bym się pokusiła o stwierdzenie ze „drogo”, niczym naprawdę wysokopolkowe perfumy. Attraction to jedne z najbardziej „komplementogennych” perfum jakie miałam. Wyczuwalnosc jeszcze długo, dlugo po aplikacji. Na promocji możemy je dostać w naprawdę atrakcyjnej cenie. 50, 60 zł to naprawde niewiele za tak dobrej jakości produkt.

Trwałe

bardzo zmysłowe i trwałe perfumy. Mają ciekawy zapach inny niż wszystkie. Na pewno sprawdza się na jakieś dłuższe wyjścia. Sama posiadam już którąś fiolkę z kolei.

Myślałam że będzie lepiej

Balsam z tej serii jest piękny. Perfumy chciałam mieć od razu. Zamówiłam i to był błąd. Są złe... Bynajmniej dla mnie. Ten zapach przypomina mi coś czego nie lubię, choć innym osobom się podoba. Niestety nie mój gust i nie utrzymuje się zbytnio długo.

Avon, Attraction Her

Na mojej skórze długo się utrzymuje. Flakonik jest minimalistyczny ładnie prezentuje się na toaletce. To już moje drugi opakowanie i na pewno nie ostatnie. Serdecznie polecam.

Najpiękniejszy zapach Avon

Kocham ten zapach miłością prawdziwą i wierną! Nie jest to dla mnie zapach na codzień, ale uwielbiam go używać na większe wyjścia, randki, święta, eleganckie spotkania ☺️ jest trwały i wyjątkowy, nie do podrobienia. A dodatkowo, jako konsultantka, mogę powiedzieć, że klientki szaleją za tym zapachem, kupują regularnie i bardzo go sobie chwalą.

Perfumy

Dla mnie ten zapach jest strzałem w 10!!! Długo się trzyma, flakon ma ładny kształt, pojemność ma dużą, ma kategoria kwiatowo-orientalna ( takie właśnie uwielbiam), używam je gdy gdzies wychodze, ciuchy pachna nawet na drugi dzien a na ciele caly dzien i za to kocham te perfumy.

Najładniejszy zapach

Uwielbiam te perfumy, piękny zapach, długo utrzymujący się na skórze, flakonik w którym znajduje się produkt jest bardzo intrygujący, elegancki, może zdobić nie jedną toaletkę, używam go bardzo często. Zwraca uwagę wielu osób, które pytają się, co to za ładny zapach i skąd go mam. Także polecam!