Avon, Attraction for Her EDP

Avon, Attraction for Her EDP

Avon Attraction dla niej to porywający trwały zapach, który zbliży was do siebie kuszącą nutą wytrawnych jeżyn, zniewalającym akordem piżma i waniliowym akcentem ambry.

Kategoria: Drzewno-owocowa.
Nuty zapachowe:jeżyny, akordy piżmowe, ambra waniliowa.

Cena: 90zł / 50ml.
/w/

50 - 100ml

63% jesień/zima 37% wiosna/lato

Myślałam że będzie lepiej

Balsam z tej serii jest piękny. Perfumy chciałam mieć od razu. Zamówiłam i to był błąd. Są złe... Bynajmniej dla mnie. Ten zapach przypomina mi coś czego nie lubię, choć innym osobom się podoba. Niestety nie mój gust i nie utrzymuje się zbytnio długo.

Avon, Attraction Her

Na mojej skórze długo się utrzymuje. Flakonik jest minimalistyczny ładnie prezentuje się na toaletce. To już moje drugi opakowanie i na pewno nie ostatnie. Serdecznie polecam.

Najpiękniejszy zapach Avon

Kocham ten zapach miłością prawdziwą i wierną! Nie jest to dla mnie zapach na codzień, ale uwielbiam go używać na większe wyjścia, randki, święta, eleganckie spotkania ☺️ jest trwały i wyjątkowy, nie do podrobienia. A dodatkowo, jako konsultantka, mogę powiedzieć, że klientki szaleją za tym zapachem, kupują regularnie i bardzo go sobie chwalą.

Perfumy

Dla mnie ten zapach jest strzałem w 10!!! Długo się trzyma, flakon ma ładny kształt, pojemność ma dużą, ma kategoria kwiatowo-orientalna ( takie właśnie uwielbiam), używam je gdy gdzies wychodze, ciuchy pachna nawet na drugi dzien a na ciele caly dzien i za to kocham te perfumy.

Najładniejszy zapach

Uwielbiam te perfumy, piękny zapach, długo utrzymujący się na skórze, flakonik w którym znajduje się produkt jest bardzo intrygujący, elegancki, może zdobić nie jedną toaletkę, używam go bardzo często. Zwraca uwagę wielu osób, które pytają się, co to za ładny zapach i skąd go mam. Także polecam!

Nie dla mnie

Historia zakupu tych perfum jest dość dziwna, ponieważ od początku byłam zainteresowana zakupem perfum tej samej marki lecz odmianę "rush", której zapach już wcześniej poznałam i bardzo mi się spodobał. Przeczytałam opinie na temat obu tych rodzajów i jednak zdecydowałam się właśnie na te, skuszona bardzo dobrymi opiniami i zachwytem recenzentek. Cóż... u mnie tego zachwytu nie było. Owszem, są dość przyjemne i kobiece lecz dla mnie trochę za mdłe. Korzystam z nich, ale raczej tylko wieczorami, bo ich zapach w letnie, upalne dni może mocno drażnić, jest po prostu za ciężki.
Trwałość jest dość dobra - w ciągu dnia "poprawiam się" tylko raz czy dwa.

najlepszy z AVONU :)

Bardzo lubię ten zapach :) Jest dość trwały ale dopiero z połączeniem z balsamem bo sam po kilku godzinach niestety traci na intensywności :) Ale i tak uwielbiam do niego wracać :)

Lubię do niego wracać

Miałam już kiedyś jeden flakon i wlasnie wróciłam do niego ponownie. Jest bardzo kobiecy, wyrazisty i elegancki. Ładnie prezentuje się w łazience na półce i jest świetnym prezentem dla każdej kobiety.

Słodka pokusa

Szklana butelka z delikatnym i subtelnym zdobieniem po bokach w postaci złotego koloru kusi swą delikatnością i kobiecością.
Pojemność: 50 ml.

Zapach:Kategoria: drzewno-owocowa Nuty głowy: jeżyna, różowy pieprz Nuty serca: jaśmin, czarna orchidea, piżmo Nuty bazy: ambra, madagaskarska wanilia, pralina, labdanum

Jaka powinna być woda perfumowana Avon attraction, a być może lepiej zabrzmi na co stawia ten zapach?

Zapach ma kusić i zniewalać mężczyzn zaczynając od jeżyny, która jest delikatnie słodka i cierpka przechodząc w ostry pieprz, który przełamie słodycz by móc przejść w stan piżma i orchidei, która rozpali zmysły po czym uspokoić spragnione ciało delikatną i słodką wanilią.

Jak to wygląda w praktyce??

Zawsze zaczynam nakładanie perfum od lewego nadgarstka, a zatem przy pierwszym zetknięciu się skóry z perfumą uderza w nas ostry i słodki zapach jeżyny, wanilii, czy orchidei i wcale nie jest to delikatne słodkie przejście tylko do razu w nasze nozdrza uderza przesłodki zapach, a zatem są to zdecydowanie perfumy dla osób, które uwielbiają słodko pachnieć. Dopiero po dłuższej chwili woń słodkości zaczyna się ulatniać by móc ustąpić miejsca różowemu pieprzu, czy też piżmie aczkolwiek ta tonacja słodkości jest bardzo delikatna dlatego też uważam, że to zapach dla słodkich osób. Jest kobiecy owszem i nawet seksowny ale przez zbyt intensywną słodkość nie do końca kusi ponieważ zbyt delikatnie czuć kolejną nutę zapachową, która ma sprawić iż płeć przeciwna się po chyli ku nam by móc w nasz kark ukryć nos i wciągać powietrze wraz z naszym ciekawym zapachem. Ewentualnie pod koniec dnia, gdy zapach kończy swą żywotność można się pokusić na głębsze wdechy.

Woda jest bardzo wydajna nie trzeba jej dużej ilości by móc cieszyć się intensywnym zapachem i u mnie wystarczyło spryskać się rano by móc także i wieczorem jeszcze czuć małą nutkę zapachową.

Mój ulubieniec

Produkt zamówiłam za pośrednictwem konsultantki Avon. Widziałam produkt w katalogu Avon. Skuszona promocją zakupiłam produkt. Okazało się że to był strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona z zapachu. Więcej informacji poniżej.

Fajny zapach za małe pieniądze

Jeden z nielicznych zapachów marki Avon który bardzo różni się od poprzednich... Za niewielkie pieniądze możemy otrzymać zapach na miarę drogich marek, do tego zapach utrzymuje się naprawdę długo na skórze co jest ogromnym plusem.

Świetny zapach!

Zapach bardzo mi się podoba. Generalnie w kryzysie finansowym bardzo często sięgam po perfumy z Avonu i zawsze jestem zadowolona :)
ZALETY:
- Piękny zapach
- Niesamowicie wydajny
- Zdobi toaletkę
- Koleżanki pytają co to :)

WADY:
-brak