Herb Garden, Papaya Body Scrub (Peeling do ciała o zapachu papai)

Herb Garden, Papaya Body Scrub (Peeling do ciała o zapachu papai)

Herb Garden Peeling do ciała o zapachu papai zawiera gładkie, nie drażniące kuleczki. Usuwa obumarłe, zrogowaciałe komórki naskórka z powierzchni całego ciała. Poprawia wygląd i stan skóry. Wygładza ją, uelastycznia i likwiduje jej szorstkość. Wpływa korzystnie na proces regeneracji komórek naskórka. Wzbogacony w składniki wiążące wodę, nawilża, nie drażni, nie wysusza skóry. Ułatwia penetrację składników zawartych w preparatach do pielęgnacji ciała i intensyfikuje ich działanie. Zawartość delikatnych środków myjących powoduje, iż użycie peelingu do ciała o zapachu papai Herb Garden nie musi być poprzedzone wcześniejszym umyciem ciała. Herb Garden Peeling do ciała o zapachu papai pełni jednocześnie funkcję żelu do mycia.
Sposób użycia: Nanieść na zwilżoną skórę. Mokrymi opuszkami palców masować skórę okrężnymi ruchami. Szczególnie dokładnie opracować skórę na łokciach. kolanach, kostkach itp. Spłukać. Osuszyć skórę. Nałożyć preparat pielęgnacyjny do ciała, aby przywrócić skórze równowagę.

Skład: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyethylene Triethanolamine, Carbomer, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Parfum, Sodium Laureth Sulfate, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Citronella, CI 14700, CI 19140

Cena: 20zł / 225g.
/w/

Niezbyt wygodny

Cóż, kosmetyk kupiłam eksperymentalnie, ale nie jestem z niego jakoś wybitnie zadowolona. Pachnie bardzo ładnie i nie jest drogi, ale na tym chyba kończą się jego zalety. Konsystencja dosyć wodnista i toporna, nie pieni się. Mnie całe opakowanie wystarczyło na umycie całego ciała trzy razy. Dobrze ściera martwy naskórek, ale drobinki uparcie przyklejają się do ciała i ciężko je usunąć. Ja już nie kupię, bo na rynku są lepsze produkty. Do tego ciężko dostępny, ja widziałam go tylko w sklepie zielarskim/ze zdrową żywnością.

Używam tego produktu od: 4 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie