Barwa, Ziołowa, Odżywka do włosów wypadających `Skrzyp polny`

Barwa, Ziołowa, Odżywka do włosów wypadających `Skrzyp polny`

Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Zawarty w odżywce wyciąg z młodych pędów skrzypu polnego, wzbogacony ekstraktem z róży jerychońskiej, wzmacnia i nawilża osłabione włosy oraz zapobiega ich wypadaniu i osłabieniu. Specjalnie dostosowane pH zamyka łuskę włosa, dodając blasku i regenerując zniszczone końcówki. Odżywka Barwa Ziołowa ma działanie antystatyczne, zapobiega plątaniu włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Nie zawiera silikonów i parabenów.

W porządku

Jestem posiadaczką włosów kręconych, tak więc po każdym myciu mam na głowie coś ala splątane kable. Sięgając po odżywki w sprayu sugeruje się przede wszystkim ułatwieniem rozczesywania. Ostatnimi czasy zaczęłam lubić ziołowe aromatu, tak więc po zobaczeniu tej odżywki wiedziałam, że musi być moja.
Produkt ma wygodne, nieco duże opakowanie. Plusem jest atomizer, który rozprasza produkt w lekką i przyjemną mgiełke. Ma on odpowiedni zasięg, tak więc nie pryska bezcelowo na boki.
Zapach kosmetyku jest typowo ziołowy, tak więc gratka dla mnie. Jest wyrazisty i nieco ostry. Ładnie osiada na włosach dając im świeżego aromatu.
Konsystencja produktu jest wodnista i bardzo lekka. Jej dużą zaletą jest brak niepożądanych efektów na włosach jak np. puszenie, czy też ich obciążenie.
Odżywka ładnie wygładza kosmyki, pozwalając na ich szybkie i dokładne rozczesanie. Po wysuszeniu są one sypkie i łatwe w stylizacji. Produkt dodaje zdrowego blasku i świeżości.
Co do hamowania wypadania? Ciężko stwierdzić. Włosy jak na szczotce były, tak są.

W porządku

średnia

Niespecjalnie ułatwia rozczesywanie, nie poprawia kondycji włosów... Ale też nie obciąża i nie wysusza, a zapobiega elektryzowaniu. Pachnie przyjemnie i naturalnie. Nie zastąpi odżywki do spłukiwania, ale jako dodatek nie jest zła. Pytanie, czy faktycznie potrzebna.

Beznadziejna

To powinno się nazywać ziołową wodą w spray\\\'u

- włosy są po niej tak samo poplątane, jak przed użyciem
- nie odżywia, ani w żaden sposób nie polepsza stanu włosów
- brzydki ostry zapach

Strata czasu i pieniędzy, na szczęście niewielkich.

dobra do rozczesania włosów

Stosuję ją w duecie z szamponem z tej samej serii : zdecydowanie ułatwia rozczesywanie, bo po zastosowaniu samego szamponu nie jest to możliwe. Nie wydaje mi się żeby odżywka sama w sobie wpływała na wypadanie włosów, ponieważ nie stosuję jej na skalp. Moje włosy po zastosowaniu wyglądają dobrze, nie są przesuszone pomimo znajdującego się na drugim miejscu w składzie alkoholu. Nie jestem przekonana czy kupię ją ponownie, bo nie widzę jakiś wyjątkowych efektów.

Miękkie, gładkie i rozczesane włosy!

Ostatnio mam problem z wypadającymi włosami, dlatego też sięgnęłam po tę odżywkę. Właśnie z racji tego, że odżywka ta przeznaczona jest do włosów wypadających, stwierdziłam, że będę jej używać na całą długość włosów - od nasady aż po same końce. Początkowo bałam się, że będzie te włosy obciążać, ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Odżywkę aplikuję oczywiście na wilgotne włosy, tuż po myciu.

Odżywka ułatwia rozczesywanie moich splątanych włosów, delikatnie je wygładza. Mam wrażenie, że po jej zastosowaniu, włosy są bardziej miękkie i jakby nawilżone.

Jeśli chodzi o wpływ odżywki na moje wypadające włosy, to ciężko mi stwierdzić, czy działa, ponieważ wspomagam się jeszcze innym produktami (używam m.in. wcierki Jantar). Nie mniej jednak, zauważyłam poprawę - tych włosów wypada nieco mniej, ale problem ten, póki co, jeszcze nie zniknął.

Plusy:
+ solidne opakowanie z pompką
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ nie obciąża ich
+ wygładza je, zmiękcza, delikatnie nawilża

Minusy:
- nie jestem do końca pewna, czy działa coś, jeśli chodzi o wypadanie włosów

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

Lekka formuła która nie obciąża włosów

Odżywka stosowana w duecie z szamponem potęguje jego działanie. Rozczesywanie staje się bezproblemowe, dzięki jej lekkiej formule włosy nie są obciążone, nabierają gładkości, elastyczności i sprężystości. Wyraźnie się wzmocniły, nie łamią się i nie niszczą - podczas czesania znajduję ich na szczotce zdecydowanie mniej niż wcześniej. Jedyny minus to lekkie puszenie, które poskramiam kilkoma kropelkami serum z olejkiem arganowym.

Opakowanie zakończone plastikowym dyfuzorem, który precyzyjnie podaje kosmetyk odpowiednio go dawkując i rozpraszając w delikatną mgiełkę.
Odżywka ma zupełnie płynną konsystencję, odrobinę obawiałam się zatem jak będzie zachowywała się w kontakcie z włosami. Jak się okazuje niepotrzebnie. Rozpylam ją na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, na całej ich długości (przy nasadzie z umiarem). Delikatnie ugniatam, pozwalając płynowi wchłonąć się we własnym tempie. Nic w tym czasie nie spływa, wszystko zostaje na swoim miejscu.