Barwa, Ziołowa, Odżywka do włosów osłabionych i z łupieżem `Czarna rzepa`

Barwa, Ziołowa, Odżywka do włosów osłabionych i z łupieżem `Czarna rzepa`

Sprawdź ceny produktu

Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. Zawarty w odżywce wyciąg z korzenia czarnej rzepy , wzbogacony ekstraktem z róży jerychońskiej, odżywia i nawilża osłabione włosy oraz działa przeciwłupieżowo. Specjalnie dostosowane pH zamyka łuskę włosa, dodając blasku i eliminując efekt puszenia. Odżywka Barwa Ziołowa ma działanie antystatyczne, zapobiega plątaniu włosów i ułatwia ich rozczesywanie. Nie zawiera silikonów i parabenów.

Porażka

Przeglądając kosmetyki do włosów z dolnej półki cenowej postanowiłam, że zakupie ta odżywkę wzmacniającą, zawierającą naturalny ekstrakt z czarnej rzepy. Wiele słyszałam dobrego na temat tego warzywa. Zawiera wiele składników, które pozwalają wzmocnić osłabione pasma.
Producent wiele nam obiecuje.Odżywienie, nawilżenie, działanie przeciwłupieżowe, zapobieganie plątaniu włosów oraz łatwiejsze rozczesywanie. Jednak odżywka nijak ma się do zregenerowania włosów. Z moimi włosami nie uczyniła nic dobrego.Najgorzej, że spowodowała powrót łupieżu. Wracałam do użycia parę razy, ale to jest po prostu bubel i trafi do kosza.

Ani do włosów ani do skóry

Odżywka jest, szczerze powiedziawszy, antyużyteczna. To jeden z tych produktów, których nie jestem w stanie zużyć, kiedy dostanę je w gratisie, co więcej, nawet nie mam komu polecić, bo uważam, że ona nie sprawdzi się w żadnym wypadku. Do regularnego używania do skóry głowy się nie nadaje – bo i po co – wyciąg z rzepy jest dość daleko w składzie, za to są sole amoniowe i silikon, których na skalp bym nie kładła kilka razy pod rząd, bo albo podrażni albo obciąży. Z resztą, już po jednym użyciu czułam świąd – co specjalnie nie dziwi, biorąc pod uwagę także sztuczny, bardzo intensywny zapach (naprawdę wolę tysiąckrotnie smrodek rzepy niż to, co go maskuje).
Na włosy strach nałożyć ze względu na alkohol. Próbowałam raz i stwierdziłam, że jest go za wiele, żeby stosowanie im nie zaszkodziło (przesusza).
Z bólem serca stwierdziłam, ze nabłyszczanie nieskórzanych butów to jedyne, co mogę z nią zrobić. Ale, nawiasem mówiąc, nawet w tym zastosowaniu jej nie lubię, bo okrutnie śmierdzi.
Aha, nie mogę nawet napisać, że opakowanie jest mocną stroną, bo atomizer szybko mi się zepsuł.
Słabiutko.