Avon, Love Pulse, Shimmering Body Lotion (Połyskujący balsam do ciała)

Avon, Love Pulse, Shimmering Body Lotion (Połyskujący balsam do ciała)

Balsam Shimmering Body Lotion Avon Love Pulse uzupełnia linię perfum o tym samym zapachu. Nawilża, odżywia i rozświetla skórę pozostawiając ją mieniącą się milionami drobinek.

Gdyby się tak nie lepił, byłby KWC

Sama nie wiem, jaką mam dać ocenę. Jeśli chodzi o jakość i wszystkie pozostałe cechy poza lepkością, kosmetyk jest genialny. W promocji nie kosztuje dużo, cudownie rozświetla skórę, nigdy nie spotkałam kosmetyku, który pozostawiłby na niej tyle drobinek! Dla mnie to akurat plus, ale wiem, że są panie, które uważają taki efekt za tandetny, tym zdecydowanie nie polecam, bo skóra świeci się jak choinka i to aż do zmycia kosmetyku. Zapach - przecudowny, mam wrażenie, że intensywniejszy od perfum o tej samej nucie zapachowej! Co najważniejsze, trzyma się on bardzo długo, kiedy balsam nałożę na noc, pachnę rano i to bardzo mocno, spokojnie mogę zrezygnować z perfum. Teraz przejdźmy do jednej i jedynej wady produktu - w zasadzie to słaby z niego balsam... Nie nawilża, bo nie ma konsystencji balsamu, nie robi niczego poza pozostawieniem drobinek. Jest lepki jak nie wiem co, czuję, jakbym się smarowała lakierem do włosów i efekt taki sam, ciężko nawet ubrać piżamę, całe ciało jest lepkie. Jeśli ktoś nie może sobie wyobrazić o czym mówię, proszę się spryskać lakierem do włosów (np. uda) i dotknąć - tak samo jest po użyciu tego balsamu.

Minusy:
-za małe opakowanie, produktu wystarcza na kilka razy,
-klei się jak lep na muchy,
-nakładanie takiej konsystencji nie jest przyjemne,
-słabo dostępny,
-nie nawilża, nie odżywia skóry.

Plusy:
-bardzo ładnie i długo pachnie,
-super rozświetla,
-dobra cena, zwłaszcza w promocji,
-przyjemne opakowanie z pompką, bardzo wygodne (tylko trochę za małe),
-dobrze się rozsmarowuje.

Używam tego produktu od: 5 użyć
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

bardzo fajny

Lubie ten balsam. Mam również perfumy i sobie chwale. Nie uczula nie podrażnia dość dobrze nawilża. Szybko się wchłania i fajnie rozświetla dzięki zawartości migoczących drobinek. Jedyny minus to fakt że jest mało wydajny ale jest też w sumie tani

Używam tego produktu od: używałam miesiąc