Bell, HYPOAllergenic, Intense Colour Moisturizing Lipstick (Hypoalergiczna pomadka do ust w kredce)

Aksamitnie kremowa konsystencja pomadki Bell HYPOAllergenic Intense Colour Moisturizing Lipstick pokrywa usta jednolitym kolorem, bez ich sklejania. Gruba kredka, która nie wymaga temperowania umożliwia równomierną aplikację produktu. Nawilża, zmiękcza i wygładza delikatną skórę ust dzięki zawartości emolientów. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: delikatnych oraz mocnych.

w kredce
nawilżające, kryjące

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Dobrze napigmentowana

Używałam już wcześniej kilku pomadek w kredce, więc postanowiłam przetestować i tą. Kolory są bardzo intensywne i ładnie prezentują sie na ustach. Nie mam najmniejszego problemu z ich umalowaniem - dzięki kremowej konsystencji bardzo dobrze sie rozprowadza. Bardzo dobrze nawilża usta. Może zbyt trwała nie jest ale nie zajmuje dużo miejsca, więc zawsze mam ja pod ręką. Jak dla mnie ok.

Oczekiwałam czegoś lepszego

Swoją pomadkę otrzymałam w pudełku Shinybox. Znam ta markę i niektóre produkty z tej marki sobie cenię, jednakże ta pomadka nie przypadła mi do gustu ze względu na kolor. Otrzymałam czerwień i myślałam, że po nałożeniu na usta będzie lepiej wyglądała... Niestety wyglądało to tak jakby moje usta biły czerwonym neonem. Ogólnie kredka jest bardzo miękka i z łatwością się można nią posługiwać, aplikacja produktu należy do przyjemności. Co do trwałości to nie mam zastrzeżeń wielkich patrząc na cenę.

Miłe zaskoczenie

Nie sięgałam zbyt często na produkty firmy Bell ze względu na słabą jakość. Kredkę otrzymałam w prezencie i naprawdę mile się zaskoczyłam. Posiadam kolor różowy, tzw. magentowy i uważam, że jest to bardzo słodki i ładny kolor. Kredka jest mięciutka, przez co szybko i łatwo rozprowadza się po ustach.
Jak zobaczyłam cenę, to również mile się zaskoczyłam :)
Ponadto na moich ustach utrzymuje się wystarczająco długo, nawet po jedzeniu i piciu. Dobry produkt :)

Trudna w użyciu

Ogólnie kosmetyki serii HYPOAllergenic do moich ulubionych nie należą.
Na kilku z nich bardzo się zawiodłam i niestety ta pomadka należy do tego grona.
Produkt ładnie i ciekawie wygląda. Szminka jest mocno napigmentowana. Dostępna w kilku soczystych odcieniach. Nie wysusza delikatnej skóry ust a wręcz można powiedzieć że lekko je nawilża. Natomiast jej stosowanie to prawdziwy koszmar. Trudno perfekcyjnie nałożyć ją na usta, potrafi w niekontrolowany sposób wydostawać się poza obrys warg i często znajduje się nie tam gdzie byśmy sobie tego życzyły. Jak już wyjdzie poza kontur trudno ją z tych miejsc usunąć bo dalej się rozmazuje. Czasami można uzyskać przesadzony, nienaturalny lub wręcz karykaturalny efekt makijażu.
Tak jakbyśmy malowały się w jadącym pociągu lub w samolocie podczas turbulencji. Oczywiście bez lusterka obejść się tutaj nie sposób malując się tą szminką jest ono obowiązkowe. Pomadka nie wykazuje również specjalnych właściwości upiększających czy poprawiających kontur ust a w dodatku trwałością również nie grzeszy. Są o wiele lepsze pomadki w tej kategorii. Ta znajduje się na szarym końcu.

Nie lubię jej

Wysuwana pomadka do ust w kredce o bardzo mocnej pigmentacji i intensywnych kolorach. Ma kremową konsystencję, jest bardzo miękka. Produkt bardzo często rozmazuje się, ciężko zmyć ją z ust i ich okolic. Dobrze nawilża, nie wysusza i perfekcyjnie podkreśla kontur ust. Pomadka ma słabą trwałość i szybko znika, ale jest bardzo wydajna.

dobre krycie i nawilżenie, ale niestey"rozlewa się" na ustach

Pierwsze wrażenie było zachwycające - tania pomadka, która zapewnia intensywny kolor (mam mocny róż i mocną wiśnię), idealne krycie, idealne nawilżenie. Nawet na przesuszonych ustach kolor rozprowadza się świetnie i nie widać żadnej skórki. Niestety z trwałością jest ogromny problem, gdyż po godzinie pomadka zaczęła się "rozpływać" i wychodzić poza kontury ust, a po kilku godzinach wyglądało to już bardzo nieestetycznie i cała byłam rozmazana. Trudno było poprawić makijaż w trakcie imprezy ponieważ pomadka jest tak intensywna, że ciężko ją było zmyć w miejscach gdzie się rozlała. Mimo pierwszego zachwytu nie używam jej, bo jest "niebezpieczna", a na imprezach wolałabym mieć komfort i pewność, że pomadka pozostaje na swoim miejscu i nie muszę ciągle o niej myśleć, żeby się nie ubrudzić...

Plusy:
+ intensywny kolor
+ dobre rozprowadzenie
+ dobre nawilżenie
+ niska cena
+ fajne opakowanie

Minusy:
- brak trwałości!
- rozlewanie się pomadki poza kontury ust
- trudność z poprawieniem makijażu (trudno zmyć w miejscach gdzie się "rozlała")
- niebezpieczeństwo zabrudzenia

Ogólnie - nie polecam.

Pierwsza prawdziwie nawilżająca pomadka

Posiadałam ciemno różowy / fioletowy odcień. Pomadka jest bardzo dobra. Swietnie sie rozprowadza. Nawilza i jest delikatna. Nie przesusza ust co jest standardem w kolorowce do ust. Konsystencja dosc " wilgotna" dzięki temu delikatnie swieci sie na ustach i łatwo sunie, fundując nam idealny makijaż.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Kupiłam te pomadkę przypadkowo na promocji w Rossmannie - a tak szukałam czegoś czerwonego, i wpadło mi w ręce.
Byłam bardzo zaskoczona, bo kolor na ustach był naprawdę intensywny, bardzo wygodnie nakłada się tę pomadkę pędzlem, i o dziwo, trwałość (jak na niecałe 10 zł) jest też całkiem przyzwoita. Koniecznie muszę się przejść do rossmanna, zobczyć inne kolory, bo ta pomadka bardzo mi się spodobała.

Zakochana w kolorze

Kupiłam ją za niewielkie pieniądze oczarowana kolorem. Ciemny fiolet od razu rzucił mi się w oczy. Kremowa konsystencja na plus, jednak miękkość tej pomadki sprawia że zaraz po jej nałożeniu jest wszędzie :) Ciekawy produkt jednak trzeba na nią uważać, jest nietrwała.

PLUSY:
+Kremowa konsystencja
+KOLOR
+Cena

MINUSY:
-Trwałość
-Trzeba na nią uważać po aplikacji ( zęby itd_

kolor super ale trwałość.... do poprawki

Posiadam kolor 02, jest cudowny, intensywny ale niestety nie jest trwały... mimo to zabieram kredkę ze sobą na wieczorne wyjścia bo jak na razie nie znalazłam alternatywy dla tego koloru. Sama aplikacja pomadki jest rewelacyjna, jakbym smarowała usta kremem , czuje się nawilżenie. Duży plus na jesienną porę gdzie trzeba uważać aby nie mieć efektu wysuszonej skorupy na ustach.

Koszmar

Nigdy nie spotkałam się z pomadką, która tak mocno by się mazała i tak zostawała na zębach jak ta w kredce od Bell. Mam wersję w odcieniu pięknej, intensywnej czerwieni. Kolor jest bardzo żywy i nakłada się bardzo równomiernie, a przy tym pomadka sunie po ustach i jest niesamowicie kremowa i komfortowa Niestety mam wrażenie jakby formuła kredki była za rzadka, przez co rozlewa się ona poza kontur ust, w dużej ilości zostaje na zębach (nawet kiedy zbiorę jej nadmiar chusteczką), a przy każdym pomuchu wiatru włosy roznoszą ją po całej twarzy. Nadaje się do noszenia tylko jeśli mocno ją wytrę chusteczką i zostawię sam "tint" na ustach. Zdecydowanie nie polecam.

Ciekawa sprawa

Kupiłam z uwagi na niską cenę i kolor, który mi odpowiadał- 05, jasna, intensywna czerwień. I rzeczywiście kolor na ustach jest fenomenalny. Nakładanie banalnie proste, ale polecam nałożyć ( jak zresztą robię z każdą pomadkę) na pomadkę ochronną lub masełko do ust, wówczas kolor rozprowadza się równomiernie, nie ma problemu jeśli zdarzają nam się przesuszone partie skóry. kolor jesr bardzo intensywny przyciąga wzrok. Wadą jest niestety trwałość- bardzo niska, szybko się ściera, zostaje wszędzie :) niemniej poprawienie jest szybkie i bezproblemowe. Ciekawa alternatywa dla zwykłej pomadki , no i niedroga. Duży plus- bardzo wydajna

Używam tego produktu od: miesiąć