Royal Labs, Deep Steep, Daily Repairing Conditioner (Odbudowywująca odżywka do włosów z proteinami)

Depp Steep odżywka odbudowywująca do włosów z proteinami odbudowuje i wzmacnia zmęczone i zniszczone włosy. Odżywcze proteiny Quinoa i ryżowe chronią każde pasmo przed zniszczeniem stylizacją i rozdwajaniem końcówek, a witamina B5 penetruje włosy nadając im miękkość i jedwabisty połysk.

Lekka jak piórko

Działanie: Proteinowo-humektantowa i bardzo leciutka. Odbudowuje i nawilża. Ogółem aloes na drugim miejscu jest mocno wyczuwalny - z wiadomymi wadami humektanów w wilgotne, upalne dni. Muszę jednak przyznać, że włosy wyglądają po niej naprawdę ładnie (nawet takie kapryśne wysokoporowate suchary jak moje). Przy odżywce z tak naturalnym składem, bez silikonów i z niewielką ilością emolientów to naprawdę rzadkość.

Na plus:
-regeneruje i nawilża
-włosy błyszczą i (moje wielkie zdziwienie przy tym składzie) super się rozczesują
-włosy układają się (z wyjątkiem końców) przepięknie - puszyste, odbite u nasady, mają imponującą objętość
-rzadko mogę to napisać w przypadku kosmetyku do włosów, ale temu się należy - pachnie aloesem i różami przyjemnie, nienachalnie, idealnie - naprawdę lubię go używać
-zadziwia mnie to przy tak rzadkiej konsystencji - ale jest wydajna, rozprowadza się dobrze i nie \'wsiąka\' po minucie we włosy
-da się wydobyć do końca, tuba miękka i dobrze dobrana do konsystencji

Na minus:
-dostępność
-jak dla mnie za lekka, co widać szczególnie na niedociążonych końcach

Polecam szczególnie osobom, które szukają czegoś, co nie było testowane na zwierzętach (PETA aprobuje kosmetyki Royal Labs, zarówno Deep Steep jak i Bella Aroma), o naturalnym składzie, a nie lubią lub nie potrzebują ciężkich, naładowanych olejami i masłami specyfików.