Christian Breton, Eye Priority, Cellular Eye Lift Cream (Krem pod oczy)

Christian Breton, Eye Priority, Cellular Eye Lift Cream (Krem pod oczy)

Christian Breton Eye Priority Cellular Eye Lift Cream to trójwymiarowe działanie naprawcze , odżywcze i odmładzające. Błyskawiczny lifting, redukcja opuchlizn i zasinień wokół oczu.
Podstawowa pielęgnacja dzienno - nocna okolic oczu skóry dojrzałej, polecana szczególnie osobom w okresie zmian hormonalnych w wieku menopauzy. Aplikacja po schłodzeniu w lodówce.

krem przeciętny

Udało mi się kupić ten krem w korzystnej cenie. Regularna śmiało konkuruje z naprawdę dobrymi kremami pod oczy. Miewam rano problemy z opuchlizną, są małe zmarszczki. Posiadam dość wrażliwe oczy.

Tak jak każe producent - krem trzymałam cały czas w lodówce. To chyba dobry sposób na kremy ogólnie, zwłaszcza te pod oczy. W związku z tym aplikacja była naprawdę przyjemna, zwłaszcza w czasie upałów.

Największą wadą kremu było to, że szczypał i to ciągle, aż do końca słoiczka. Może nie było to aż tak intensywne, żebym zaprzestała używania - ale było niekomfortowe i denerwujące, czasem oczy mocno łzawiły. Nie chodzi o aplikację - przy innych kremach tego problemu nie mam.

Sam krem jest dość lekki, wchłania się ładnie i nie lepi się. Można stosować pod makijaż. Dobrze nawilża i to jego plus. Jeśli chodzi o inne obietnice to z opuchlizną nawet sobie radzi ale szczerze powiedziawszy - z tym poradzi sobie większość kremów prosto z lodówki. Nie zauważyłam zmniejszonych cieni pod oczami.

Jeśli chodzi o właściwości liftingujące, ujędrniające - też szału nie ma. A u mnie aż tyle do roboty nie ma! Także - nie widzę żadnego spektakularnego działania na tym polu a krem za taką cenę powinien jednak lepiej działać.

Ogólnie okolice oczu wyglądają ładnie po użyciu tego kremu - zasługa chłodzenia i dobrego nawilżenia. Jednak na efekty spektakularne muszę liczyć stosując inne kremy.

Nie byłby to zły krem - ale w tej cenie liczyłam na coś więcej, zwłaszcza na walkę ze zmarszczkami u mnie wciąż małymi. Tymczasem mam to, co daje mi też Flos Lek prosto z lodówki. Stąd zakupu nie powtórzę.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe