Fa, Magic Oil, Pink Jasmine Shower Gel (Żel pod prysznic)

Fa, Magic Oil, Pink Jasmine Shower Gel (Żel pod prysznic)

Sprawdź ceny produktu

Żel pod prysznic Fa Magic Oil Pink Jasmine z olejkiem o zapachu jaśminy. Formuła z mikroperełkami olejku pielęgnuje i chroni skórę przed wysuszeniem, nie pozostawiając tłustych śladów. pH naturalne dla skóry.

idealny żel

Pielęgnujący i świeży żel pod prysznic Fa Magic Oil o zapachu różowego jaśminu, z mikro kropelkami olejku pozostawia uczucie wypielęgnowanej skóry i chroni ją przed wysuszeniem. Żel ładnie pachnie, delikatnie otula naszą skórę polecam na zimowe wieczoru nic tak nie relaksuje jak kąpiel z nim <3

przeciętny

Kupiłam bo spodobał mi się zapach. Właśnie konczę pierwszą butelkę. Zapach dla mnie po czasie bardzo irytujący. Ładnie się pieni, skóra po nim jest jak po większości zeli pod prysznic. Pod koniec butelki jest bardzo gesty, zaryzykowałabym stwierdzenie gumowaty. Nic specjalnego w nim nie widze.

Jaśmin

Żel kupiłam bo uwielbiam jaśmin, żel ma ciekawe opakowanie zachęcające do zakupu i bardzo miły zapach , jest wydajny dobrze się pieni i pozostawia prze chwilę na skórze zapach jaśminu, co do magicznych perełek olejku nie zauważyłam tego w produkcie, żel jak każdy inny co kto lubi to wybiera i używa ja zmieniam żele często próbuję różnych konsystencji i zapachów ten jest OK

Przyjemny żel.

Żel ma bardzo przyjemny kwiatowy zapach i ciekawą szatę graficzną opakowania, która zachęca do zakupu. Posiada gęstą konsystencje, dobrze się pieni, oczyszcza skórę i ją nawilża. Brak efektu magicznych olejków jak obiecuje producent. Jest bardzo wydajny , dostępny niemalże wszędzie. Cena adekwatna do jakości produktu. :)

Bez rewelacji

Do zakupu żelu skusiła mnie jego nazwa "magic oil". Uwielbiam efekty olejkowej pielęgnacji, lecz kąpiel w olejku już trochę mniej. Gdy zatem udało się dorwać żel z olejkową zawartością, byłam zachwycona.
Produkt zakupiłam w dużej, około litrowej butelce. Mimo swoich dużych rozmiarów jest ona całkiem poręczna. Problem zaczyna się przy końcu opakowania, gdyż długo by czekać, aż żel spłynie, zatem trzeba go trzymać "do góry nogami".
Zapach produktu jest przyjemny i mocno wyrazisty. Jest to typowy, jaśminowy zapach. W czasie kąpieli pozwala osiągnąć relaks i odprężenie. Niestety, nie utrzymuje się on na skórze :(
Konsystencja żelu jest gęsta, dzięki czemu rośnie jej wydajność. Dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza ciało . Jaki jest jej minus? Po tygodniu stosowania ewidentnie wysusza skórę. Tak więc, bez balsamu ani rusz.

Fajny

Fajny żel. Oczywiście są lepsze ale ten jest bardzo przyjemny. Zapach miły. niezbyt agresywny. Kupiłam ze względu na opakowanie - całkowicie różowe i zachęcające do zakupu.
Pieni się przyzwoicie i dobrze oczyszcza skórę.
Używam ale jako płynu do kąpieli.

Zwykły żel...

Nie widzę tu efektu magicznych olejków...
Jest to najzwyklejszy żel,który po prostu można zużyć,ale więcej raczej do niego już nie wrócić.
Konsystencja ok.
Zapach mydlany.
Przez opakowanie mamy wrażenie,że w środku latają jakieś drobinki rozświetlające,ale w rzeczywistości jest to naklejka z drugiej strony etykiety informacyjnej.

Taki tam

Zgodzę się z przedmówczynią, że żel ten rzuca się w oczy na półce w sklepie przez swoje różowiutkie opakowanie. I przyznaję od razu, że i mnie to właśnie w nim kupiło. Niestety poza tym to ja też tu magii nie widzę.
Opakowanie jak wspomniałam niby fajne, ja lubię różowy, więc jak najbardziej mnie to przekonuje. Te błyszczące elementy też robią swoje, jak się jest sroką. Ale człowiek się przyjrzy bliżej i już widzi, że to jest tylko namalowane na naklejce.
Konsystencja tego produktu jest rzadka i mocno lejąca, wielokrotnie zdarzylo mi sie wylać za dużo, ale też czasami wylewałam za dużo specjalnie, dlaczego? Już mówię - otóż ten zapach nie jest moim ulubionym. Jest ok, są jakieś kwiaty, ale nic mnie nie porwało. Tak samo kwestia pienienia się, produkt nie robi tego jakoś specjalnie mocno i niestety trzeba wziąć więcej, żeby czuć, że w ogóle się czymś myjemy.
Branie wiecej sprawia, że produkt nie jest wydajny mimo dużego opakowania. Niby na skórze po myciu pachnie ładnie, ale też nie jest jakiś długotrwały, po kilku chwilach zapachu już nie czuć, chociaż przyznać trzeba, że pomimo braku dużej piany (którą ja osobiście lubię) to oczyszscza skórę dobrze, a jednak to na tym nam zalezy, a nie żeby mieć kilogramy piany. Ogólnie ok, nie zjadę go totalnie, ale są żele pod prysznic, które ja osobiście lubię bardziej.

ja tu magii nie widzę

Pierwsze wrażenie: rzuca się w oczy dzięki intensywnemu różowemu kolorowi i brokatowym dodatkom. Opis zachęca: magia, jaśmin, olejki.
Użycie: Zapach jest intensywny, kwiatowo - cukierkowy, ale jaśminu tu nie czuję. Po umyciu utrzymuje się niezbyt długo. Ma fajną żelową konsystencję. Moim zdaniem jest dość gęsty, dlatego dziwi mnie część komentarzy zarzucających mu bycie zbyt rzadkim. Pieni się umiarkowanie.

Efekt: przyjemny w użyciu, dobrze oczyszcza, ale na tym koniec. Jestem rozczarowana tym, że nie pachnie jaśminem i może to powoduje u mnie brak wrażenia.

Przyjemny

Prezent, sama bym go prawdopodobnie nie kupiła. Nie przepadam za "różowymi", słodkimi zapachami, ale ten jest naprawdę przyjemny. A do tego wydajny, dobrze myje i dłuuuugo pachnie :)

Nie wart zachodu

I znowu skuszona pięknym opakowaniem i ślicznym zapachem oraz sentymentem do marki Fa postanowiłam go kupić ...
Naprawdę jeszcze 25 lat temu gdy markę Fa można było kupić tylko w Pewexie, te kosmetyki były cudowne . Zapach pierwszego mydełka pamietam aż do dziś a teraz kupuje żel marki Fa w pięknym różowym opakowaniu o cudownym zapachu Jaśminu i bierze mnie wściekłość po wyjściu z wanny bo w ogóle nie czuje zapachu żelu na skórze a co gorsza moja skóra jest tak przesuszona i swędzi że dopóki się dobrze nie wykremuje to nie jestem w stanie położyć się spać!!!
Niestety marka Fa z biegiem lat bardzo się pogorszyła , jej kosmetyki są nietrwałe , przesyszaha skórę i nie są wydajne . Tak jest z tym żelem, słabo się pieni, przelewa między palcami a po kąpieli absolutnie nie czuć go na skórze .
To moje kolejne rozczarowanie jeśli chodzi o te markę.
Niestety nie można podejmować zakupu tylko na podstawie zapachu, sentymentu do marki i wyglądu opakowania.

Są lepsze

Jest to przyzwoity żel, który ładnie pachnie kwiatami. Dobrze się pieni i oczyszcza skórę. Ma również fajną konsystencję i jest poręczny. Cena też ok. Niestety mało wydajny, bo dosyć szybko się kończy. Ponadto dosyć mocno wysusza skórę..dlatego już raczej po niego nie sięgnę.