Avon, On Duty, Max Protection, 72h (Dezodorant antyperspiracyjny w kulce)

Avon, On Duty, Max Protection, 72h (Dezodorant antyperspiracyjny w kulce)

Avon Dezodoratn w kulce On Duty o maksymalnie świezym zapachu z zielonymi akordami. Zapewnia maksymalną ochronę przez 72 godziny. Pozostawia skórę miękka i gładką. Przyjemnie odswieża.

ochronne
w kulce
50 - 100ml

Nie, nie i jeszcze raz nie

Największa wada - pozostawia ślady na czarnych ubraniach i to ślady trudne do usunięcia, co dla mnie, fanki mrocznych ubrań, jest po prostu nie do wybaczenia. Działa przeciętnie, nie chroni przed potem najlepiej, po kilku godzinach można wyczuć przykry zapach. Ma dziwną, rzadką konsystencję. Po otwarciu opakowania często osypuje się na podłogę. Jedynym plusem jest tutaj zapach - świeży i przyjemny.

za rzadki...

Specjalnie nie mam problemów z nadpotliwoscią i prawie kazdy antyperspirant jest dla mnie dobry. Jednak za kulkami Avonu nie przepadam z jednej prostej przyczyny -są zbyt wodniste... Recenzowany antyperspirant złapalam przy kasie za jakies 6 zł (kupuje stacjonarnie). Plusem jest cena , przyjemny swiezy zapach i dobra ochrona przed potem. Pod tym względem nie mam zastrzezen. Natomiast jest bardzo lejący. Otwieram go aby uzyc, a on mi się leje po opakowaniu, przez co jest mało wydajny. Dodatkowo zostawia plamy na ciemnych ubraniach. Napewno nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok 3 tygodnie