The Body Shop, SPA Of The World, Dead Sea Salt Scrub (Peeling do ciała z solą morską)

Peeling solny Dead Sea Salt Scrub SPA Of The World The Body Shop doskonale złuszcza skórę. Sól z Morza Martwego jest Penna ze względu na wysoki poziom zawartości minerałów oraz grubość kryształków. W efekcie sprawdza się ona jako pobudzający peeling, który odmieni twoją skórę.

mineralna
peeling solny
w słoiku
>250ml

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla wrażliwej skóry

Geuboziarnisty scrub, który świetnie ściera - osobiście uwielbiam takie peelingi. Jest tylko jedno "ale" - ze względu na zawartość soli, skóra jeszcze przez jakiś czas po peelingu piekła. Nie polecam osobom z podobnymi problemami, będą to na pewno niemałe pieniądze wyrzucone w błoto.
Zapach - jak dla mnie w porządku. Nie zachwycałam się nim jakoś specjalnie, o wiele bardziej podoba mi się zapach drugiego peelingu z tej serii (African Ximenia Scrub), ale nie jest zły.
Opakowanie jak dla mnie rewelacyjne, jak całej serii.

Bardzo dobry

Zapach bardzo piękny, orientalny, kosmetyk jest gęsty niczym pasta, dobrze rozprowadza sie na ciele, dobrze peelinguje, nadaje skórze tłusty film na którym można bez problemu wykonać depilację golarką jednorazową. Skóra pozostaje nawilżona, natłuszczona, gładka w dotyku i pachnąca przez kilka godzin. Kosmetyk jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest cena. 95 zł. Jednakze, jest to produkt wysokiej jakosci, wiec cena jest taka wysoka.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy