Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Dr Irena Eris, Lirene, Mleczko do opalania dla dzieci UVB SPF 20 (bardzo wysoka ochrona)

Dzięki zawartym filtrom UVA i UVB mleczka zapewniają długotrwałą i bardzo wysoką ochronę delikatnej skórze dzieci. Kompleks witaminy E i alantoiny chroni przed podrażnieniami słonecznymi, zmniejsza ryzyko wystąpienia poparzenia i neutralizuje wolne rodniki, powstałe w wyniku promieniowania UVA. Zapobiega wysuszeniu skóry, nawilża i lekko natłuszcza. Przeznaczona dla dzieci od 7 miesiąca życia.
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka

Cena: ok. 18 zł / 200 ml

swietne

Jak dla mnie KWC. Kupilam je z zamiarem stosowania na twarz i sprawdzilo sie znakomicie nic mi po nim nie wyskoczylo, co czesto mi sie zdarza po roznych kremach. Swietnie poradzil sobie ze sloncem na wybrzezu Francji, ja zawsze chocbym uzywala filtrow po dniu na plazy mialam czerwona twarz - a tu nie :) zrobila sie brazowiutka. No i slicznie pachnie a zwracam na to duza uwage.

świetny

bardzo dobry ,wydajny krem ochronny nie tylko dla dzieci :)wysoki faktor świetnie radzi sobie z promieniami słonecznymi.
pięknie delikatnie pachnie ,świetnie sie rozprowadza,nawilza skórę,
działa łagodząco na skóre ,koi ja,nie uczula.
butla poręczna ,duża ,nie posiada zakrętki tylko klapke i to duzy plus na plaży.