Perfecta, Beauty, Satin Matt (Fluid matująco - kryjący)

Perfecta, Beauty, Satin Matt (Fluid matująco - kryjący)

Sprawdź ceny produktu

Dax fluid matująco - kryjący Satin Matt kryje niedoskonałości, gwarantujący przedłużoną trwałość makijażu. Dax fluid matująco - kryjący Satin Matt zawiera w sobie Royal Argan, Niacynamide i witamina E które przywracają równowagę barierze hydro-lipidowej naskórka, a technologia krycia i matowania sprawia, iż cera zyskuje długotrwały matowo-pudrowy wygląd bez efektu `maski`.

Pierwsze wrażenie dobre, później traci w oczach.

Zapewne jak większość dorwałam go w promocji, cena bardzo zachęcała do zakupu. Jednymi cechami mnie zaskoczył pozytywnie, w innych kwestiach mnie zawiódł.

Konsystencja - wygląda na lekką, bardzo łatwo się rozprowadza. Dobrze współpracuje z pędzlem, gąbeczką jak i standardowo - palcami. Nie smuży, nie tworzy plam.

Efekty - początkowo wydaje się jasny ( posiadam najjaśniejszy odcień ) jednak dosyć mocno ciemnieje.. Na twarzy wygląda w porządku - ma świetne krycie, nie tworzy efektu maski, ani efektu ciastka, ale jest problematyczny jesli chodzi o wchodzenie w załamania - wystarczy mu kilka godzin i już nie wygląda tak przyjemnie. Trwałość jest w porządku, zarówno z bazą jak i bez niej. Nie ma problemu jeśli chodzi o współpracę z innymi kosmetykami. Trochę więcej minusów można zauważyć po jakimś czasie od regularnego stosowania - zapycha, ale robi to 'po kryjomu' i efekty tego dostrzegamy, gdy jest już za późno.

Opakowanie - średnio ładne, nie przypadło mi do gustu, ale praktyczne - posiada pompkę, która nie dość że idealnie dozuje produkt, to jest praktycznym i higienicznym rozwiązaniem.

Cena/dostępność - jego cena jest niska, a dodatkowo często można go złapać w jeszcze niższej - promocyjnej cenie. Dostępność na ogół dobra - stacjonarnie raz jest, raz go nie ma, ale bardzo często widzę go w jakiś mniejszych drogeriach.

produkt love/hate

Kupiłam ten produkt za grosze (coś około 6zł). Początkowo byłam zachwycona, ponieważ produkt baardzo ładnie kryje - powiem, że byłam w szoku! Nakładany Beautyblenderem nie dawał efektu maski i trzymał się na prawdę zaskakująco długo. Niestety bardzo oksyduje i już po chwili z jasnej "jedyneczki" robi się podkład o co najmniej dwa tony ciemniejszy. Jednak nie dałam za wygraną i rozjaśniałam go mixerem z KOBO.
Po kilku dniach zauważyłam, ze na mojej twarzy pojawiła się pokaźna ilość maleńkich krosteczek, więc wniosek jest taki, że zapycha (a ja serio nie mam tendencji do zapychania!).
Więc mam dylemat! Z jednej strony dobre i trwałe krycie, natomiast z drugiej oksydowanie i zapychanie.
Mimo wszystko polecam, można przetestować za grosze, a nuż u kogoś się sprawdzi.

dla młodej dziewczyny

Kupiłam na promocji za śmieszną cenę 5,19 zł. Generalnie produkt jest ok, z tym, że dojrzałym kobietom średnio będzie pasował- trochę wysusza i trochę podkreśla zmarszczki. Dobrze kryje i matuje, nie jest natomiast specjalnie trwały. Ładnie stapia się ze skóra, nie daje efektu sztucznej maski. Ja raczej nie kupię, ale tylko dlatego, że nie jest to wg mnie produkt adresowany do dojrzałych kobiet. Sprawdzi się u młodych dziewczyn, które nie mają zmarszczek, a chcą uzyskać efekt krycia.

Sprawdzi się jako pierwszy fluid młodej dziewczyny

Fluid dobrze matuje, niestety słabo kryje oraz nie jest zbyt trwały. Ma przyjemny zapach i konsystencję - łatwo rozprowadza się na twarzy. Stosuję go jeśli mam nierównomierny koloryt skóry twarzy, a potrzebuję wybyć z domu na kilka godzin, niestety na dłuższych wyjściach nie spełniłby swojego zadnia. Myślę, że to dobry produkt dla nastolatki, która dopiero zaczyna przygodę z makijażem, produkt jest bardzo tani, nie tworzy efektu maski oraz można szybko i łatwo go rozprowadzić.

Dobrze kryjący podkład

Co prawda sama nie miałam okazji go używać ale zapytałam siostrę o opinie.

Zalety
+dobrze kryje
+ wydajny
+dobrze się rozprowadza
+konsystencja
+nie tworzy smug
+cena
+ładny design

Wady
-cena
-zapycha
-wysusza skórę
-trwałość

Wspaniały produkt za super cenę

Powiem tak: zrobilam eksperyment i nałożyłam na pół twarzy właśnie podklad Perfecty zakupiony za 12zl i Pupy za 90zl na drugą połowę. Nie nakładalam żadnego pudru. Potem poprosilam mamę i przyjaciółkę, żeby oceniły efekt w świetle dziennym. Obie nie wiedziały który podkład gdzie był. Zgodnie stwierdzily zwycięstwo Perfecty. Ja też! Lepiej wygląda, dłużej się trzyma, nie podkreśla skórek. Mam cerę tradzikową i dojrzałą. To jest moje drugie opakowanie Perfecty, bo byłam z pierwszego zadowolona,ale diabeł mnie skusił i wydałam 90zl na podkład Pupy.

Odcień to 01. Nie zauważyłam, żeby ciemniał. Na początku wydaje się jakby za gęsty, ale to mylne wrażenie. Jak dla mnie bomba, a używałam już podkładu z wyższych i średnich półek. Nie dajmy się oszukać...to, co tanie nie musi być gorsze!

Średni

podkład bardzo ciemnieje i nie trzyma się długo na twarzy ale rozprowadza się dobrze i pozostawia satynowy wygląd
podkład kupiła bym ponownie pod warunkiem że trzymałby się na twarzy przynajmniej 8h tymczasem schodzi już po około 3 a szkoda bo ogólnie fluid jest nawet ok aje nur się osób z bardzo problematyczną cerą

Za te cenę OK

Kupiłam ten podkład za niecałe 8zł w Rossmanie. W sumie nie spodziewałam się po nim wiele, ale naprawdę jestem miło zaskoczona.
Opakowanie bardzo wygodne, poręczne, jedna pompka dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. Konsystencja w sam raz, dobrze się nakłada pędzlem. Dobrze się trzyma buzi, współgra zarówno z bazą jak i kremem, nie roluje się. Faktem jest, że nie kryje niedoskonałości, ale nie mam z tym akurat problemu. Po nałożeniu cienkiej warstwy mam wrażenie, jakby wcale go nie było. I oto chodzi w podkładach. Zapach ciężki do określenia, ale przyjemny. Twarz po aplikacji wygląda zdrowo, świeżo. U mnie akurat po 5 godzinach zaczyna działać sebum i świecę się w strefie T, co i tak przy mojej cerze jest chyba rekordem. Wystarczy jednak przyłożyć bibułki matujące i wszystko jest OK. Co ważne, nie zauważyłam, aby podkład rolował się, znikał czy ciastkował podczas noszenia. Przetestowała już wiele podkładów do cery mieszanej i szczerze mogę powiedzieć, że wcale cena nie idzie w parze z jakością. Ten akurat kosmetyk jest o niebo lepszy od Revlon CS, Loreal True Match czy Bourjous Healthy Mix.
Poza tym chyba żadne inne kosmetyki nie działają pozytywnie na moją skórę tak jak Perfecta.

Jeden z najlepszych

Bardzo dobry podkład w dobrej cenie. Ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza, przyjemnie pachnie i faktycznie matuje. Może nie jakoś bardzo długotrwale, ale jeszcze nie spotkałam podkładu który dawałby efekt matu przez cały dzień. Cera po jego nałożeniu wygląda zdrowo i świeżo . Jedyny minus to słabo działająca pompka, ale chyba po prostu trafiłam teraz na taki egzemplarz, bo poprzedni był ok.

Dla mnie za słaby

Podkład bardzo fajnie pachnie konwaliami.Ma delikatną konsystencje i dobrze się rozprowadza.Wygodna pompka dozuje odpowiednia ilość kosmetyku.To tyle plusów

Minusy
-jak na fluid kryjący to jest słaby,ledwo potrafi wyrównać kolor cery ,nie pokrywa przebarwień i krostek
-ma w nazwie matujący-u mnie po ok.2 godz zaczyna się świecić a nie mam tłustej cery raczej normalną
-long lasting-niestety mam wrażenie że szybko mi znika z twarzy
-cena 18zł jak na tak słaby produkt za wysoka

Mnie on zupełnie nie podpasował. Producent nie spełnia obietnic

Średnie krycie, naturalny efekt

Jest niemalże idealny dla mnie!

Kupiłam w Tesco na promocji za 9,99 :-) Do tego czasu używałam revlona CS, ale jakoś moja cera przestała go lubić, krycie było za mocne, świeciłam się jak bombka, więc chciałam kupić coś innego a że akurat ten mi wpadł w ręce to wzięłam ;D

Plusy:
+ nie tworzy maski, buzia wygląda bardzo naturalnie.
+ piękny zapach - jakiś taki owocowy, może trochę kwiatowy
+ pudrowe wykończenie - przy mojej mieszanej cerze na prawdę daje radę
+ buzia po aplikacji jest bardzo aksamitna
+ nie podkreśla suchych skórek
+ nie zapycha
+ mam wrażenie że poprawia stan skóry. Po kilku aplikacjach zniknęły zaczerwienienia z twarzy O.o
+ nie warzy się
+ nie ciastkuje się
+ spokojnie wytrzymuje 8 godzin na uczelni - nie ściera się
+ po 5 godzinach delikatnie zaczynam się świecić na policzkach (delikatnie), po 8 musiałabym przypudrować (przy CS świeciłam się po godzinie)
+ nie przesusza skóry
+ poręczne opakowanie z pompką, która się nie zacina, fajnie się dozuje, zużywamy produkt do końca

Minusy:
- nie jest to podkład kryjący. Jego krycie porównałabym do Lirene City Matt. Drobne przebarwienia zakryje i ujednolici cerę, ale na większe wpadki trzeba użyć korektora
- mam najjaśniejszy odcień a jest odrobinę za ciemny, więc dla kompletnych bledziochów się nie nadaje

Szczerze mówiąc kupowałam ten podkład będąc pewną, że będzie to 10 zł wyrzucone w błoto :P Ale mam manię testowania, więc i tak kupiłam a teraz jestem mega zaskoczona jakością (na plus). Nie spodziewałabym się takich efektów po produkcie za 10 zł. Efekt jest tak naturalny i tak dobry, że wyglądam jakbym w ogóle nie miała tapety na twarzy a cera wygląda świetnie. Polecam ;-)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Dla niewymagających

Ciekawy :)
Plusy:
- cena, nie widziałam jeszcze, by kosztował więcej niż 20 zł
- dla nieproblematycznej cery, bez blizn czy przebarwień będzie idealny, w innym wypadku krycie na pewno będzie za słabe
- matuje, ale na krótko. Po około godzinie, buźka znów zaczyna się świecić, gdzie moja cera nie należy do tych na prawdę bardzo tłustych
- fajna konsystencja, dobrze się rozsmarowuje
- nie zapycha
Minusy:
- Nie poradzi sobie z bardzo tłustą cerą
- Czerwonych blizn, np. po trądziku z całą pewnością nie pokryje do zadowalającego efektu
- Mam bardzo jasną karnację, kupiłam najjaśniejszy, a i tak miałam wrażenie, że jest delikatnie za ciemny
- dość nietrwały, aczkolwiek moja cera ma tendencję do tego, by "gubić" podkład po krótkim czasie, nie wiem dlaczego.
Polecam do niewymagającej cery, głównie mieszanej. Posiadaczki cery bardzo tłustej lub z przebarwieniami mogą nie być w stu procentach usatysfakcjonowane.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe