Organique, Balsam do ciała z masłem shea `Pomarańcza i Chili`

Organique, Balsam do ciała z masłem shea `Pomarańcza i Chili`

Organique balsam do ciała z masłem shea został oparty na wyjątkowych właściwościach masła Shea (Karite), wosku pszczelego i odżywczych olejów: sojowego, z awokado i pestek winogron. Jego stosowanie daje efekt długotrwałego nawilżenia i odnowy warstwy lipidowej - nawet bardzo suchej skóry. Uelastycznia i regeneruje naskórek, stymuluje komórki skóry do walki ze starzeniem. Atrakcyjny zapach balsamu długo utrzymuje się na skórze, działając aromaterapeutycznie i odprężająco.Doskonale nawilża i pielęgnuje każdy typ skóry. Aromat soczystej pomarańczy i pikantnej papryczki chili wspaniale orzeźwia zmysły, a skóra pozostaje długotrwale nawilżona i wygładzona.

balsamy
masło
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml, 50 - 100ml

Donald Duck ! ♡

Masło, o pięknym i bogatym składzie (Shea (Karite), wosk pszczeli, olej sojowy, z awokado i pestek winogron), ucieszy tych, którzy lubują się w porządnym nawilżeniu nie zważając na ślizganie się produktu po skórze ;)

Kosmetyk jest zamknięty w pudełeczku i składa się z niesamowicie zbitej konsystencji, którą przed aplikacją na ciało należy porządnie rozgrzać w dłoniach. Bardzo lubię ten czasochłonny element relaksu, moim ideałem są wszelakie masła i oleje, a zapach produktu przywołuję mi wspomnienienie z dzieciństwa: najlepszą w świecie gumę balonową Donald Duck!!! ♡

Cenię sobie rytuał nakładania treściwej konsystencji jak na zabiegu w SPA, efekt świetnego nawilżenia murowany! :)

treściwe

Balsam jest dość specyficzny, ze względu na dużą zawartość masła shea jest twardy i dopiero pod wpływem ciepła dłoni można go rozprowadzić.

Plusy:
-super odżywia suchą skórę, powiedziałabym, że jest do zadań specjalnych
-pięknie pachnie
-zapach jest bardzo trwały
-wydajny
-plusik za skład

Minusy:
-zostawia taką tłustą powłoke na skórze
-na cene też można pomarudzić

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Tłuściutkie

Bardzo podobało mi się to masło, ale jednocześnie nie jestem pewna, czy chciałabym je znowu kupić. Po pierwsze, jego cena nie jest najniższa, a wydajność raczej kiepska, w ciągu tego miesiąca użyłam go zaledwie kilka razy i to na jakieś takie bardziej przesuszone partie ciała typu łokcie, po drugie, dosyć wolno się wchłania, nawet po 2-3 godzinach ciało jest nadal tłuste, tak więc nadaje się tylko na wieczór, pod piżamkę.
Zapach bardzo ładny, momentami taki świąteczny, ale nie tylko, jeśli ktoś lubi aromat pomarańczy, będzie jak ulał, nie pachnie ani trochę chemicznie, wszystko jest super naturalne.
Bardzo dobrze nawilża ciało, jest ono gładkie, miękkie, jędrne. Niestety, także bardzo mocno natłuszcza, wręcz zamienia się na skórze w olejek (nie tak dosłownie), muszę uważać, żeby nie dotknąć włosów, telefonu.

Minusy:
-za mocno natłuszcza ciało, czuję się, jakbym brodziła w oleju,
-nie wchłania się za dobrze, kilka godzin po aplikacji czuć jeszcze oleistość skóry,
-cena jest wysoka,
-wydajność niska,
-konsystencja nie jest zła, to takie zbite masło, ale wciera się z lekkim oporem, kiedy już całkiem ociepli się na skórze robi się oleiste.

Cechy neutralne:
-naturalny kosmetyk,
-u mnie można go kupić tylko w firmowym sklepie,
-opakowanie ok.

Plusy:
-pięknie i intensywnie pachnie wiele godzin po aplikacji,
-rewelacyjnie nawilża ciało.

Używam tego produktu od: miesiąc od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie