Organique, Spa & Wellness, Intense Anti – ageing Grape Hand Cream (Przeciwzmarszczkowy krem do rąk z winogronem)

Organique przeciwzmarszkowy krem do rąk z winogronem jest przeznaczony do pielęgnacji przeciwstarzeniowej każdego rodzaju skóry. Zawiera kompozycję składnikow: olejów, ekstraktów i substancji łagodzących. Zapewnia odnowę, regenerację i nawilżenie. Wyrównuje koloryt skóry, zapobiega procesom starzenia i walczy z jego objawami, chroni przed stresem oksydacyjnym. Aksamitna konsystencja i zapach winogron zwiększają komfort stosowania. Krem stanowi część terapii przeciwstarzeniowej do ciała. Organique przeciwzmarszkowy krem do rąk z winogronem zawiera ekstrakty z limonki, ogórka i oliwek, olej z pestek winogron, oliwa z oliwek, masło Shea, gliceryna, pantenol, alantoina, witamina E.

Pachnie dojrzałymi, słodkimi winogronami...( ͡° ͜♡ ͡°)

Cacko do skóry rąk o kuszącym zapachu słodkich śródziemnomorskich winogron..
Świetnie nawilża, wygładza, rozjaśnia przebarwienia.
Spełnione obietnice producenta.
Zawiera naturalny filtr UV.

MÓJ HIT DO TOREBKI

Zawsze noszę w torebce/plecaku krem do rąk. Mam wymagające dłonie ze skłonnością do egzemy i alergicznych wysypek, przesuszeń itp. Jestem też fanką naturalnej pielęgnacji.
Plusy:
+ solidne opakowanie, które się nie psuje i nie otwiera w torebce
+ zapach
+ mega wydajność
+ błyskawiczne wchłanianie
+ boskie nawilżenie
+ świetne wyłączenie
+ brak tłustości, wyczuwalnego filmu
+ długotrwały efekt
+ poprawa wyglądu dłoni przy dłuższym stosowaniu

Brak minusów.

Ten krem jest perfekcyjny, gdyż nie wymaga ode mnie całej zabawy z wsmarowywaniem, czeka niej na wchłonięcie, a także wycieraniem dłoni w chusteczkę, by móc cokolwiek wziąć do ręki i sprawia, że nie muszę martwić się o stan skóry dłoni.

Mój ulubieniec.

Będzie krótko:
-skład: bardzo dobry
-zapach:intensywny i przepiękny
-własciwości: wszystko zgodnie z opisem. Idealnie nawilża i odżywia moje dłonie. To, co produkty Organique zrobiły z moją suchą, pękającą i zaczerwienioną skórą na rękach to bajka.
Z czystym sumieniem mogę polecić, chociaż 23zł za krem to sporo.

Doskonały

Z reguły nie używam kremu do rąk - nie mam czasu, nie znoszę tej lepkiej warstwy na skórze i uczucia brudnych rąk. Systematycznie kupuję kolejne tubki, ale zużycie ich trwa miesiącami. Z tym kremem jest inaczej. Używam regularnie, bo używa się go bardzo przyjemnie.

Krem już po pierwszym zastosowaniu bardzo dobrze nawilża skórę i nie jest to efekt "do kolejnego mycia rąk". Skóra dłoni jest ukojona, gładka i nawilżona na kilka dni. Trudno mi ocenić efekt "anti-ageing"; moje dłonie o dziwo nie wyglądają źle mimo regularnego unikania kremów do rąk, a po drugie przeciwstarzeniowo mogą zadziałać tylko filtry i retinol.

Duży komfort stosowania - przyjemna, lekka kosystencja, szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze, obłędnie pachnie winogronami. Cena dla mnie w porządku, takiego kremu do rąk nie kupicie w zwykłej drogerii, skład bez zarzutu i jak wszystkie kosmetyki Organique jest bardzo wydajny. Polecam.

Przyjemny w stosowaniu

Polubiłam ten krem chociaż krem do rąk o zapachu żurawiny bardziej mi się podoba - ale tez nie mogę zarzucić mu nic, ponieważ spełnia moje wymagania. Krem ma przyjemną konsystencję i bardzo wyczuwalny zapach winogron, który utrzymuje się na skórze jakiś czas. Początkowo zapach bardzo mi się podobał, z czasem zaczął mnie męczyć.
Jeśli chodzi o działanie to jest bardzo dobrze - krem świetnie nawilża na długo, szybko się wchłania ale jednocześnie zostawia taki przyjemny woal na skórze. Nie klei się, nie roluje, nie wysusza. Bardzo przyjemnie się go zużywa.

Cudowny zapach winogron

Chyba pierwszy raz mam krem o tak pięknym zapachu - pachnie słodkimi, dojrzałymi, soczystymi winogronami, takimi prosto ze słońca, bez żadnej chemicznej nuty.
Zapach jest tak długotrwały, że utrzymuje się nawet po myciu rąk, jest wyczuwalny w całym otoczeniu, osoby znajdujące się blisko czują go i pytają co tak ładnie pachnie.

Uwaga: dla osób które nie lubią winogron, zapach ten będzie męczący i przyprawi o migrenę i mdłości, przed zakupem koniecznie trzeba sprawdzić tester, jest to jednak opcja tylko dla tych, którzy kupują stacjonarnie, nie lubicie winogron - nie kupujcie w tego kremu w ciemno przez internet.

Poza tym:

- krem kupujemy w wygodnej, miękkiej tubce z zamykaniem na klik.

- kolor kremu jest bladozielony - może niby winogronowy? :)

- krem ma aksamitną konsystencję i szybko się wchłania.

- dłonie po użyciu są miękkie, zadbane i cudownie pachnące, czy ma działanie przeciwstarzeniowe nie wiem, nie zauważyłam, ale ogólna pielęgnacja, którą mi daje, w zupełności mi wystarcza.

- krem ma dużo wyciągów ze składników naturalnych: oliwek, limonki, ogórka, winogron itd.

Minusy:
- wysoka cena, nawet biorąc pod uwagę promocję
- dostępność: wyłącznie sklepy i stoiska Organique (np w galeriach handlowych) lub internet

Ogólnie: mimo wysokiej ceny jest to jeden z moich ulubionych kremów. Po powąchaniu testera kupiłam go natychmiast i planuję zakup balsamu z tej samej serii :)

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno 75 ml