Balea, Intensivpflege Haarmaske Vanille & Mandelöl (Maska do włosów z wanilią i olejkim migdałowym)

Balea bezsilikonowa maska do włosów z wanilią i olekiem migdałowym do włosów wymagających i uszkodzonych. Intensywna kuracja z ekstraktem waniliowym i olejkiem migdałowym. Ekspresowo regeneruje uszkodzone i zniszczone włosy. Nawilża i sprawia, że stają się bardziej elastyczne i łatwiej się rozczesują. Wygładza ich strukturę od zewnątrz. Suche, matowe i zniszczone włosy odzyskują połysk i wspaniałą miękkość - od nasady aż po same końce. Odżywcza formuła z kompleksem witamin B3 i prowitaminy B5 wzmacnia strukturę włosów. Szczególnie łagodna formuła. Produkt testowany dermatologicznie, wegański.
Sposób użycia: Maskę nanieść na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Wmasować we włosy i pozostawić na 2-3 minuty. Dokładnie spłukać.

przyjemnie pachnie

Plusy:
- piękny zapach
- nie obciąża, nieestetycznie nie skleja włosów
- tania
- brak silikonów

Minusy:
- lekka, to nie maska tylko zwykła odżywka, która też nie robi WOW

Jak cała seria, nie będę się czepiać, mimo, że te produkty nie są rewelacyjne - one po prostu ładnie pachną i nie robią krzywdy, a do tego są bardzo tanie. Zatem nie można od nich wymagać czegoś superowego. GUHL to nie jest;)

Może być

Jak na maskę ma bardzo lekką konsystencję przez co jej działanie nie jest zbyt silne. Stosuję ją raz w tygodniu na kilka godzin pod czepkiem na umyte włosy. Po jej użyciu włosy są miękkie, sypkie i nie obciążone.

Hitu nie będzie

Jest to maseczka, ale nie wierzę- zbyt lekką ma konsystencję. Działanie też do silnych nie należy.
Jedynym plusem tej maseczki jest piękny waniliowy zapach.

Mam długie włosy, które systematycznie rozjaśniam, więc chodzi tu o włosy wymagające. Dla mnie ta maseczka w zastosowaniu samodzielnym nie przynosi efektów, włosy są delikatne i jest ich jakby mniej. Ale po wymieszaniu z olejem (jakimkolwiek, jojoba, oliwa, makowy, lniany) jest już lepiej. Dlatego po myciu nakładam ją z kilkoma kroplami oleju.

Skład maski wydawał mi się ciekawy, olej migdałowy i wanilia w dosyć dużej ilości. No cóż, trudno, działanie bardzo słabe, więc trzeba posiłkować się olejami;) Ale ja to lubię;)

Używam tego produktu od: 3mies.
Ilość zużytych opakowań: 200 ml

byle co

Kupiłam w Niemczech, skusiła mnie wanilia i obietnica regeneracji. Maska jest wyjątkowo słaba, to raczej średnia odżywka niespecjalnie działająca na moje cienkie włosy. Od masek oczekuję dociążenia, ale nie przeciążenia. Oczekuję, ze włosy będą takie "zimne" w dotyku, lejące, mięsiste.
Po tym produkcie są lekkie jak piórko i latają we wszystkie strony, nie są ani nawilżone, ani zregenerowane, dosyć tępe.
Zużywam jako bazę do mieszania z olejkami na noc i tu jest nieźle. jako maska mi nie odpowiada. Wolę dołożyć i zainwestować w coś rosyjskiego, co poprawia stan włosów trwale i ma więcej ekstraktów.
Konsystencja- dość rzadka
Działanie- słabe
Zapach- słodki, nijaki, mdławy.
Wydajność: niska.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie