Dr. Sante, Argan Hair, Szampon z olejem arganowym i keratyną

Dr. Sante, Argan Hair, Szampon z olejem arganowym i keratyną

Składniki aktywne szamponu z olejem arganowym Dr. Santé:
- Olej arganowy, który odbudowuje strukturę włosa od wewnątrz i z zewnątrz. Przenikając w głąb włosa, zamyka łuski włosowe, przeciwdziałając rozdwajaniu końcówek. Otulając włos od zewnątrz wygładza powierzchnię włosa i zatrzymuje wilgoć przez długi czas, co zwiększa miękkość i elastyczność włosów.
- Keratyna przenika do miejsc wymagających dodatkowego wzmocnienia i chroni włosy przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych.
- Proteiny pszenicy wzmacniają i odbudowują włosy, zmniejszają łamliwość włosów o 80%.
Szampon z olejkiem arganowym Dr. Santé delikatnie oczyszcza włosy i przygotowuje je do kolejnych zabiegów wzmacniających i regeneracyjnych. Nadaje włosom przyjemną lekkość i przywraca zdrowy wygląd. Nie zawiera SLES, SLS, parabenów.

Między 3 a 4

Szampon mało wydajny, dość gęsty, średnio się pieni. Ładnie pachnie,mniej sztucznie, jednakże myję nim głowę 2 razy, bo po jednym razie nie czuję dokładnego oczyszczenia głowy. Zauważyłam jednak, że włosy po jego stosowaniu są nieco bardziej odżywione i mniej się przetłuszczają. Produkt całkiem niezły, lecz bez rewelacji, ale polecam zakup na promocji (ostatnio za 7zł w Superpharmie) i wypróbowanie go.

Ulubieniec

Po raz pierwszy trafiłam na szampon do 10 PLN, po którym nie drapałam się jak oszalała. Cudów z włosami nie robi, ale domywa i nie podrażnia. U mnie się sprawdził w 100%.
Nie był zbyt wydajny, ale za tą cenę można to wybaczyć. Bardzo wygodne opakowanie, można odwrócić butelkę i wykorzystać kosmetyk do końca.
Na butelce producent obiecuje cuda niestworzone, ale też się tum nie bardzo przejmuję, bo moją podstawową potrzebą były czyste włosy i niepodrażniona skóra głowy, od cudów są odżywki specjalistyczne.

Średni

Mam wersję litrową. Po pierwsze ma bardzo niewygodne opakowanie, ciężko wydobyć z niego produkt. Ponieważ zawiera olejek arganowy jest gęsty. Przelewam go do mniejszych buteleczek. Średnio się pieni. Włosy są usztywnione. Nie domywa suchego szamponu i olejów. Po jednym dniu włosy są oklapnięte i lekko przetłuszczone. Najbardziej od szamponu oczekuję dokładnego oczyszczenia skóry głowy i włosów, dlatego szampon oceniam na 3 gwiazdki.