Dr. Sante, Argan Hair, Maska do włosów z olejem arganowym i keratyną

Dr. Sante, Argan Hair, Maska do włosów z olejem arganowym i keratyną

Składniki aktywne maski z olejkiem arganowym Dr. Santé:
- Olej arganowy, który odbudowuje strukturę włosa od wewnątrz i z zewnątrz. Przenikając w głąb włosa, zamyka łuski włosowe, przeciwdziałając rozdwajaniu końcówek. Otulając włos od zewnątrz wygładza powierzchnię włosa i zatrzymuje wilgoć przez długi czas, co zwiększa miękkość i elastyczność włosów.
- Keratyna przenika do miejsc wymagających dodatkowego wzmocnienia i chroni włosy przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych.
- Proteiny pszenicy wzmacniają i odbudowują włosy, zmniejszają łamliwość włosów o 80%.
Formuła maski wzmacnia i odbudowuje włosy. Przenikając głęboko do łodygi włosa, dostarcza odżywcze składniki niezbędne do utrzymania elastyczności i sprężystości włosów. Wygładza łuski łodygi włosa podniesione w wyniku intensywnego stosowania urządzeń do stylizacji. Po zastosowaniu maski włosy stają się wygładzone, miękkie, łatwo się rozczesują. Nie zawiera parabenów i olejów mineralnych.

Maska Dr. Sante

Linię masek i odżywek od Dr Sante polubiły moje włosy. Kupuję mniejszą wersję tej maski - 300 ml ( do wybory dwie pojemności 300 i 1000 ml). Maska posiada bardzo dobry skład oraz nie zawiera parabenów ani olei mineralnych.
Plusy:
- wygodny plastikowy słoiczek z którego można wykorzystać maskę do samego końca,
-gęsta i aksamitna konsystencja, dobrze się ją nakłada i rozprowadza na włosach, nie spływa z włosów,
- ładny i delikatny zapach, pozostaje na włosach,
- świetnie nawilża włosy, są miękkie i lekkie, wygładzone i dociążone, nie puszą się,
- ułatwia rozczesywanie,
- nie obciąża włosów, a wręcz maska dodaje włosom objętości,
- wydajna dzięki gęstej konsystencji.
- tania.
Maska świetnie pielęgnuje moje włosy, nawilża, regeneruje, szkoda że jest tak trudno dostępna stacjonarnie, zamawiam w internetowym sklepie producenta lub w internetowej drogerii. Polecam.

Średnia

Maska zamknięta jest w plastikowym słoiczku z zakrętką, z którego bezproblemowo można wydobyć potrzebną nam ilość. Jest gęsta, wydajna, ma piękny, lekko słodkawy zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach. Nie ma problemu z dokładnym jej rozprowadzeniem na kosmykach ani z jej spłukaniem. Maska odrobinę nawilża i wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie. Włosy trochę mniej się puszą, są ciut bardziej lśniące, ale te efekty są dla mnie trochę za słabe.Są za mało nawilżone, za mało wygładzone i nie przestają się puszyć całkowicie. Plusem jest jednak to, że maska nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Raczej nie sięgnę po ta maskę ponownie i będę nadal szukać produktu, który zapewni mi lepsze efekty.

Strzał w dziesiątkę

Kupiłam ją przypadkiem, szukając na szybko bogatego w składzie produktu do głębokiego odżywienia i regeneracji włosów. Maskę kupiłam w śmiesznej cenie 8 zł, a jest bardzo wydajna, nawet przy wyższym zużyciu w zabiegach takich jak sauna do włosów. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Produkt przyjemnie pachnie, włosy po jej użyciu i wczesaniu na mokro (po uprzednim dokładnym rozczesaniu włosów przed myciem) stają się jedwabiście miękkie i wygładzone, same się układają i nie plączą. Należy jednak nie przesadzać z częstotliwością i ilością produktu, bo łatwo można je obciążyć. Maskę stosuję jako uzupełnienie pielęgnacji raz w tygodniu, a efekty są spektakularne. Świetny produkt w bardzo niskiej cenie.

Jedna z najlepszych

Kupilam maskę przypadkiem na promocji w aptece za ok 8 zł. Wiele sie nie spodziewałam a tu zzaskoczenlie . maska świetnie wygladza wlosy , mimo , ze mam przetluszczajace sie ta maska ich nie obciaza dodatkowo - nie wplywa na szybsze przetluszczanie. Wlosy sa bardzo miekkie i pieknie pachnie. Maska jest wydajna - choc ja uzywam ją rzadko - co ok 2 tygodnie na przemian z inną maską. Konsystencja mila. Opakowanie trwale.
Następną kupie w dużym opakowaniu

Cudowna

Nie jestem przekonana do drogeryjnych masek i odżywek do włosów, ale akurat skusiłam się spróbować własnie tej. Maska jest cudowna, włosy są po niej mięciutkie, mają taki zdrowy blask i nie puszą się. Najlepsza jaką do tej pory używałam, a testowałam już dużo.

Niby fajnie działa ale jest jedno ale co ją skreśla

Używałam maseczki przez około 2 tygodnie czasu. Do tego momentu byłam iście zadowolona z jej działania. Pięknie wygładza włosy, nadaje im połysku i ułatwia rozczesywanie. Nie wierzyłam, że za tak niską cenę można mieć tak dobrą maskę. Niestety po dłuższym użytkowaniu odkryłam wadę która zupełnie skreśliła moje odczucia. Włosy dosłownie wypadają garściami. Jednorazowo zdołałam naliczyć ponad 150 włosów po jednym użyciu. Tragedia !

Jedna z lepszych masek

Mam dość zdrowe, ale na ogół przyklapnięte włosy. Nakładam tą maskę raz na tydzień. Daje efekt ładnego odbicia od nasady i sprawia, że włosy lepiej się układają (nie wiszą tak smutno). Ma gęstą konsystencję i jest bardzo wydajna.

Dość godna

Włosy są po niej miękkie, odżywione i nawet sprężyste (choć moje uwielbiają się prostować po wszelkiego rodzaju maskach). Pachnie bardzo przyjemnie czym umila aplikację, jest też dość wydajna, a przede wszystkim przystępna cenowo. Moim zdaniem się opłaca i będę do niej chętnie wracać.

Całkiem, całkiem

Dość wydajna, pachnie tak samo dobrze jak szampon z tej samej serii, nie razi sztucznością. Ładnie odżywia, włosy po jej użyciu są bardziej miękkie i lepiej się układają. Miłe zaskoczenie

Najlepsza Maska

To zdecydowania najlepsza maska jaką dotychczas stosowałam. Używam jej już od roku i zdecydowanie mi się nie znudziła, włosy są po niej absolutnie fantastyczne - lśnią, dobrze się rozczesują, są miękkie i dość lekkie, nie puszą się.

Bardzo treściwa maska

Maseczkę kupiłam bo zachęcił mnie dobry skład produktu muszę przyznac ze bardzo fajnie działała na moich włosach,Posiadała treściwą gestą konsystencje dzieki czemu była wydajna bardzo fajnie pachniała cięzko zdefiniować zapach niemniej jednak takimi olejkami jak dla mnie:) Nie splywała z włosów bardzo fajnie radziła sobie z nawilżeniem włosy były miekkie gładkie i pachnące bardzo dobra do puszących się wlosów gdyż fajnie je wygładza delikatne wlosy może obciażyc także dobra maska do zadań specjalnych ja kupiłam mniejszą wersje ale za jakis czas skuszę sie pewnie na wiekszy produkt gdy tylko wykoncze inne produkty do wlosow bardzo polecam:)

niezła

Mimo bardzo dobrego składu działanie było na tyle przeciętne, że nie kupię jej więcej. Konsystencja i zapach budyniu, włosy dobrze się rozczesują, ale do ujarzmienia puszenia i efektu super miękkości trochę brakuje. Dobry produkt ale moje włosy wymagają więcej.