Balsam po opalaniu i kąpieli

Balsam po opalaniu i kąpieli

Nawilżająca emulsja do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry po opalaniu, kąpieli morskiej lub słodkowodnej. Może być stosowana do całorocznej pielęgnacji ciała.
Regeneruje i chłodzi.
Skutecznie nawilża, delikatnie natłuszcza, chłodzi i wpływa łagodząco na podrażnioną i przesuszoną skórę. Regeneruje uszkodzenia skóry po zbyt długim opalaniu i utrwala opaleniznę. Dzięki zawartości mentolu pozostawia przyjemne, orzeźwiające uczucie chłodu i świeżości.

niezbędnik

Świetny jest ten balsam - super nawilza spieczona skore i lagodzi podraznienia po opalaniu. Zapach tez mi sie podoba- taki lagodny. Zeby chlodzil jakos to nie zauwazylam, ale wazne ze dziala jak nalezy. Polecam!

Używam tego produktu od :poczatku lata
Ilość zużytych opakowań: polowa

Dał radę :)

Sprawdził się nad Bałtykiem, sprawdził się w Chorwacji, sprawdził się w Egipcie :). Wydajny, nie za gęsty (ale też nie za rzadki). Pachnie przyjemnie, jest wydajny, niedrogi. No i przede wszystkim świetnie chłodzi i łagodzi. Polecam!

Używam tego produktu od:w wakacje

Najlepszy jaki mialam :-)

Mam nadzieje, ze oceniam ten balsam bo one pozmienialy opakowania a ja mialam w Turcji w troche innym :) Ale przejde do konkretow - balsam baaaardzo ladnie pachnie, jest super wydajny (byl stosowany 1 a czasem 2 razy dziennie, przez 3 osoby, przez 2 tygodnie i ejszcze na nogi by starczylo ale juz nie chcioalo mi sie go wozic do domu :D). Doskonale nawilza (mam sucha skore, a po codziennych kapielach w basenie/slonym morzu i prazeniu sie na sloncu jej stan sie POPRAWIL :wow:). Polecam kazdemu.

Używam tego produktu od 2 tygodnie :)
Ilość zużytych opakowańn 1

Cellulit mity

nie do końca zadowala

Dośc wydajny i wygodny w stosowaniu. ładnie sie rozsmarowuje, szybko wchłania. Zapach poczatkowo mi sie podobał, z czasem jednak na skórze przybierał woń...chloru...Nawilżał sredniutko, nie natłuszczał skóry. Przecietnie łagodził zaczerwienienia i słoneczne podrażnienia. Nie kusi mnie ponowny zakup...

bomba

Jedyny balsam, po którym nie schodzi mi skóra od opalania :D Bardzo dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia, ciutkę chłodzi, ładnie pachnie. Jak dla mnie na słoneczne wakacje w sam raz :D jak narazie nie ma lepszego na rynku (za normalną cenę)...

lubie tak pachnieć :)

Baaaaaaardzo go lubie przede wszystkim dlatego ze ślicznie pachnie. Łagodzi podrażnienia wywołane słońcem - używałam go podczas pobytu w Bośni na duzym sloneczku i spisał sie super, nic mi nie złaziło, nie łuszczyło sie i długo mogłam cieszyć sie opalenizną. Konsystencja delikatnie tłustawa - zostaje taka warstwewka na skórze ale wg. mnie to dobrze robi wysuszonej na słońcu skórze.

SAMA PRZYJEMNOŚĆ STOSOWANIA!!!! Przede wszystkim ze względu na wcześniej wspomniany zapach.

ok

mialam go chyba w tamtym roku lub dwa lata temu w kazdym razie wspominam go dosyc dobrze, chlodzil, dawal pewna ulge, ladnie pachnial i nawilzal, chyba tyle