Grace Cole, Boutique, Radiance Body Scrub, Nectarine Blossom & Grapefruit (Peeling do ciała `Kwiat nektarynki i grapefruit`)

Grace Cole peeling do ciała`Kwiat nektarynki i grapefruit` jest przeznaczony do codziennego użytku. Peeling zawiera w sobie wyciąg z miodu i mandarynki. Grace Cole peeling do ciała `Kwiat nektarynki i grapefruit``ma lekką konsystencję która nawilża skórę przy jednoczesnym delikatnym usunięciu martwych komórek skóry i pozostawia skórę miękką.

niewydajny !

Lubię tę markę, mam kilka produktów z tej linii, jednak, peeling okazał się najgorszy, gdyż jest niewydajny, do tego, nie nawilża, średnio złuszcza.

Wydajność-1
Zapach- przepiękny 5
Stosunek jakości do ceny- 3
Opakowanie-5

Luksus dla każdego

Mój ulubiony peeling z serii Boutique, ma nieco inne opakowanie niż reszta, przez co łatwiej się go wydobywa. Pachnie cudownie, w całej łazience unosi się aromat nektarynek, zapach jest bardzo ciepły, może minimalnie słodki. Świetnie złuszcza ciało, chociaż jest bardzo niewydajny, mnie wystarczył na 4 razy. Bardzo dobry na lato, kiedy peeling wykonuje się codziennie.

Minusy:
-super niewydajny,
-u mnie można go kupić tylko w Douglasie.

Cechy neutralne:
-średnia cena.

Plusy:
-luksusowe opakowanie,
-przecudowny zapach,
-super konsystencja,
-do codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: 4 użycia
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie