Rexona, Women, Invisible, Aqua Antiperspirant Spray (Antyperspirant w sprayu)

Rexona, Women, Invisible, Aqua Antiperspirant Spray (Antyperspirant w sprayu)

Antyperspirant Rexona Invisible Aqua działa aktywnie przez 48 godzin, zapewniając Ci długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem. Jego formuła zawiera Clearex, pozwalający zminimalizować powstawanie białych śladów na ubraniach.

ochronne
w sprayu
100 – 250ml

Rexona - mój numer 1

Uwielbiam antyperspiranty z Rexony. Używam ich od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Akurat temu konkretnemu dezodorantowi jestem wierna już od kilku opakowań. No nie do końca to jest tak z tymi śladami na ubraniach, bo jednak na czarnych koszulkach zostaje ślad. Ale nie tak jak w przypadku innych antyperspirantów. Natomiast jeśli chodzi o ochronę przed nieprzyjemnym zapachem to sprawdza się w 100%. Temat potliwości to indywidualna sprawa, dla mnie jak najbardziej na plus. Nie oznacza to, że blokuje wydzielanie potu jak Blocker, ale ewidentnie wydłuża ten czas mokrych plam pod pachami.

Dobry antyperspirant!

Kupuje go od bardzo dawna i nie zawodzi. Ma ładny zapach, ciekawe opakowanie i bardzo dobrze działa przez cały dzień. Dodatkowo porównując go z innymi antyperspirantami nie zostawia uciążliwych śladów! Polecam.

Mój faworyt !

Zdecydowany faworyt zamknięty w smukłym atomizerze o subtelnym zapachu idealnie chroni przed nadmiernym poceniem. Nie ma problemu z dostępnością i dla mnie jest idealny !

Słaba ochrona.

Nie jest to produkt, do którego powrócę. Słabo mnie chronił w letnie dni, momentami czułam dyskomfort. Może dla osób mało potliwych, dla mnie niestety jest za słaby.

Działanie: stosowałam go rano przed ubraniem i po kilku godzinach gdy przebierałam się w pracy. Zdarzało mi się dość często, że niestety odczuwałam dyskomfort. Formuła motion sense nie sprawdziła się u mnie, ponieważ mam fizyczną pracę i nie dawał mi ochrony wtedy, gdy potrzebowałam. Raczej nie chroni ubrań przed plamami.

Zapach: świeży, lekko wyczuwalny podczas dnia.

Opakowanie: poręczne, smukłe, atomizer wygodny, nie popsuł się, rozpyla odpowiednią ilość.

super

Najczęściej jestem wierna antyperspirantom z nivea_pl, lecz kiedys na promocji w hebe kupilam rexona invisible aqua! I bylam mega pozytywnie zaskoczona! Jednak to nie tylko w reklamach tak dobrze wszystko wyglada :) ✔️ spelnial moje oczekiwania w 100%, nie podraznial, nie zostawial plam oraz chronil przed przykrym zapachem, jedno wielkie SUPER!

Średniak, w kierunku bubla

Kiepsko trzyma świeżość. Zapach jest fatalny- jeden z tych, które drażnią mój nos. Nie spełnia obietnic, jakie producent zakłada- 24, 48h ? Klasyczne kłamstwo. Po 4 godzinach mam ochotę wziąć prysznic i zmyć z siebie to dziadostwo. Nie polecam. Szkoda pieniędzy

lubię

ma przyjemny świeży zapach który czuje przez kilka godzin nie zostawia śladów na ubraniach i hamuje pocenie najważniejsze że nie jest mokry jak niektóre dezodoranty dla mnie jeden z lepszych za dobrą cene

Pięknie pachnie, chroni i ładnie wygląda :)

Kosmetykom Rexona jestem wierna od lat kilkunastu. Dlaczego? proste - nigdy mnie nie zawiodły. Ten konkretny antyperspirant Rexony kupuje w ilościach hurtowych. Przede wszystkim chroni przed potem i świetnie eliminuje jego zapach. Antyperspirant pachnie kwiatowo więc jeśli ktoś nie lubi zapachu konwalii - odradzam zakup. Mi bardzo się zapach podoba. Oprócz tego skóra jest sucha, ale nie podrażniona, nic się pod pacha nie klei, nic się nie roluje. Produkt rzeczywiście nie zostawia śladów na ubraniach tak jak obiecuje producent. Opakowanie jest bardzo wygodne i poręczne. Na wydajność również nie narzekam. Cena standardowa. U mnie się sprawdza nawet w letnie, upalne dni,więc polecam.

Mogło być lepiej

Jestem osobą bardzo aktywną i często w ciągu dnia jestem w wielu miejscach, a wszędzie muszę wyglądać dobrze. Bardzo zależy mi nie tylko na redukcji nieprzyjemnego zapachu, ale także na ochronie przed mokrymi plamami. Antyperspirant radzi sobie z tym średnio, może faktycznie nie ma nieprzyjemnego zapachu, ale plamy owszem, są. Dodam, że nie jestem osobą, która jakoś wybitnie się poci, niemniej jednak czasem gdzieś biegnę/idę szybko przez dłuższy okres czasu, wtedy lubi się pojawić mokra plamka. Jasne, szybko ona wysycha, ale jednak wolałabym, żeby jej nie było. Dziwi mnie taki efekt, bo przy Linen Dry żadnych plamek nie ma.
Zapach okropny, duszący, ogólnie nieprzyjemny.

Minusy:
-nie chroni przed mokrymi plamami,
-okropnie pachnie.

Cechy neutralne:
-estetyka opakowania jest ok,
-średni chroni przed poceniem,
-redukuje nieprzyjemny zapach, ale ogólnie bez szału.

Plusy:
-wygodne opakowanie,
-dobra cena.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Polecam wypróbowanie Rexony!

Do zakupu Rexony zachęciło mnie opakowanie, które ma piękny gustowny wygląd i jasno opisane działanie produktu.
Na pierwszy rzut oka widać, że antyperspirant nie pozostawia żółtych ani białych plam na tkaninach.
Ma piękny zapach, który utrzymuje się dosyć długo na skórze.
Doskonale chroni przed poceniem, ale osoby, które nie mają zbyt wielkiego problemu z nadmiernym poceniem, bo takie osoby na pewno nie wystarczająco będzie ochraniał.
Nie zgodzę się z tym, że chroni przed poceniem przez 48 godzin, bo jego działanie wystarcza tylko od rana do wieczora.
Polecam wypróbowanie tej Rexony osobom z normalną potliwością.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Jak dla mnie super

Według mnie produkt bardzo wydajny i spełnia swoje funkcje. Poza tym ma bardzo ładny zapach. Nie zauważyłam aby pozostawiał białe ślady. Jest łatwo dostępny i w super cenie.
Polecam.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: około czterech?

Szału nie ma

Spodziewałam się dużo więcej po tym dezodorancie.
Plusy:
+ duża wydajność
+ niska cena
Minusy:
-nie ładny zapach
-niska skuteczość
-zostawia białe plamy na ubraniach i pachach.