Wibo, Je T`aime, Poudre Compacte Nr 3 (Puder z bronzerem)

Wibo, Je T`aime, Poudre Compacte Nr 3 (Puder z bronzerem)

Wibo Puder do twarzy z bronzerem Je T`aime nadaje efekt naturalnej opalenizny. Delikatna, kremowa konsystencja sprawia, że nie daje efektu maski i nie pozostawia smug. Formuła wzbogacona z Kolagen i Wit. E, zapewnia pielęgnację nawet najbardziej wymagającej cerze.

Bardzo fajny

Kupiłam na promocji w Rossmanie. Spodobał mi się kolor i opakowanie. Zużyłam pół opakowania i z chęcią do niego wracam. Jest trwały, ma fajne opakowanie które nie zajmuje dużo miejsca, cena też jest okej. Ogólnie polecam osobom które lubią delikatny makijaż na co dzień.

Miły bronzer

Bronzer nie jest zły.Jest tani i ogólnie dostępny, wydajny. Nawet na bladej cerze jak moja wygląda ok - oczywiście przy delikatnym używaniu. Na co dzień do delikatnego podkreślenia się sprawdza, niestety kiedy chcę czegoś mocniejszego na wieczór to robi się mało naturalny efekt i puder grubiej nałożony zaczyna wpadać w pomarańcz i odznaczać się mocno. Zużyję go do końca ale raczej poszukam dla siebie czegoś innego.

przyzwoity

26 stycznia 2018, o 11:19

Fajnie mi się sprawdza ten bronzer. Jest tani i całkiem dobry. W miarę długo się utrzymuje na twarzy i ładnie wygląda. Niestety jest trochę pomarańczowy i to jest jak dla mnie jedyny minus, jednak na co dzień fajnie się sprawdza. Za tę cenę polecam spróbować.

Dobry, ale nie idealny

Bronzer jest bardzo dobrze napigmentowany, trzeba uważać z nakładaną ilością, bo może narobić plam. Ma bardzo ładny, ciepły, lekko pomarańczowy kolor. Jest dość trwały i bardzo wydajny.

Przyzwoity

Może być

Produkt kupiłam na promocji za ok. 8zł nie mam od bronzerów większych wymagań używam tylko odrobinę żeby podkreślić lekko policzki i w miarę się sprawdza, jak dla mnie jest okej ale nie ma zachwytu miałam lepsze ale na promocji opłaca się go kupić jeżeli lubimy delikatny efekt.

Słabiutki

Bronzer kupiłam na promocji w rossmanie - całe szczęście- polecany przez Panią ekspedientkę. Bronzer w mojej ocenie wypada bardzo słabo. Po pierwsze kolor- normalnie na twarzy robi się pomarańcza. Ni jak nie potrafię nim wykonturować twarzy , nawet lekko podkreślić . Czasem użyję go do "ocieplania" twarzy, ale bardzo muszę uważać z jego ilością. Trwałość- no tu też pozostawia wiele do życzenia. Naprawdę bardzo trzeba uważać ile się go bierze na pędzel bo może narobić niezłych plam . Ogólnie z produktu jestem słabo zadowolona i więcej go nie kupię.

Są lepsze

Jak dla mnie ten bronzer ma więcej minusów niż plusów. Daje za mocny efekt, lubię delikatny naturalny makijaż, kosmetykami, które pozwalają na budowanie efektu, ten bronzer taki nie jest. Albo nie widać go wcale, albo tworzy ciemne plamy. Wpada w pomarańczowe tony, co też nie pomaga uzyskać naturalnego efektu. I co najgorsze - podrażnia wrażliwą cerę. Po około miesiącu stosowania można było dokładnie wyznaczyć miejsca na które nakładałam bronzer po krostkach tam występujących. Jeśli chodzi o zalety to jedwabista konsystencja, dobra cena i wydajność, jednak wady tu przeważają. Bronzer trafił do kosza i następnego nie będzie.

Lubimy się

Puder Wibo Je T`aime to mój obecny produkt do konturowania twarzy. Nie jest ideałem, ale lubimy się - prawdopodobnie będę do niego wracać.

Puder bardzo ładnie się aplikuje, nie robi plam, nie rozmazuje się, nie daje karykaturalnego efektu. Nie sposób z nim przesadzić. Jaśniejszy kolor trochę wpada w pomarańcz, ale ciemniejszy, chłodniejszy, dobrze to wyrównuje. Ładnie podkreśla kości policzkowe. Ma jedwabistą konsystencję. Jest bardzo tani, wydajny i dostępny w większości drogerii. To naprawdę dobry produkt, warto go przetestować.

Bardzo przyjemny.

Plusy:
Cena,
Wydajność,
Ładne opakowanie,
Kolor-nadaje ładny kolor opalenizny.
Minusy:
Plastikowa blaszka mi odpadła,
Wpada lekko w pomarańcz.
Bardzo lubię ten bronzer jednak nadal testuje inne.Jak na razie sprawdza się dobrze.Nie robi plam i się nie waży.

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie