YSL, Top Secrets, All In One BB Cream (Krem BB)

YSL, Top Secrets, All In One BB Cream (Krem BB)

Lekka formuła oferuje kompleksowe działanie: korekcję, przywrócenie równomiernego wyglądu, nawilżenie, rozświetlenie, i ochronę, dzięki którym cera wygląda nieskazitelnie. Produkt testowany dermatologicznie, do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej. Wrażenie rozświetlenia skóry i komfortu makijażowo - pielęgnacyjnej emulsji z efektem świetlnych refleksów. Produkt z łatwością rozprowadza się na powierzchni skóry, zapewniając idealne pokrycie bez efektu maski.

Krem BB Yves Saint Laurent jest dostępny w 2 odcieniach:
- Odcień jasny: rozświetlający i odświeżający efekt dla bardzo jasnej skóry.
- Odcień ciemny: efekt "zdrowej cery" ożywiający skórę opaloną

Dla suchej skory

Mam cere mieszana, po aplikacji na krem YSL okazal sie totalna porazka, strefa T swiecila sie jak latarnia, lepszy rezultat byl gdy nalozylam go na calkowicie sucha skore. Ogolnie jestem troche zawiedziona gdyz od YSL oczekuje najwyzszej jakosci i dopasowania do kazdego rodzaju cery.

Świetny

Długo nie mogłam zdecydować się na wybór kremu typu BB, do tego przekonały mnie pozytywne opinie. Mam mało wymagającą cerę- normalną z tendencją do suchej, bez żadnych niedoskonałości i nierówności. Lubię lekkie produkty, przez które skóra oddycha, z ładnym zapachem i nie potrzebuję mocnego krycia. Ten produkt okazał się strzałem w dziesiątkę. Ma wspaniałą, jedwabistą konsystencję o idealnej gęstości- ani za rzadka ani za gęsta. Bardzo łatwo się go rozprowadza i jest wydajny. Do tego ma świeży przyjemny zapach. Daje efekt wyrównanego kolorytu skóry i rozświetlenia.
Stosuję go zazwyczaj na krem, bo muszę nawilżać skórę, jednak czasami pomijam ten etap i też jest ok. Mnie w zupełności taki efekt wystarcza na co dzień.
Kiedy potrzebuję mocniejszego makijażu stosuję go jako baza pod podkład, efekt jest świetny.
Mam jasną skórę i używam odcienia jasnego.

+ opakowanie- bardzo ładne
+ konsystencja
+ zapach
+ rozświetlenie
+ wyrównuje koloryt skóry
+ wydajność

- cena
- może trochę mało nawilża, ale ja mam cerę ze skłonnością do wysuszania

Podsumowując- produkt do cery bez problemów jest świetny. Daje małe krycie, ale ładne rozświetlenie. Ja go uwielbiam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze