Soin Raffermissant, Elastin Cream (Krem z elastyną)

Soin Raffermissant, Elastin Cream (Krem z elastyną)

Elastyna jest białkiem, które zapewnia jędrność skórze. Z wiekiem włókna elastynowe stają się bardziej zbite, skóra traci swą elastyczność i tworzą się zmarszczki. Używany codziennie lekki krem bogaty w morską elastynę pomaga poprawić i utrzymać odpowiednią elastyczność i jędrność skóry.

Aktywne składniki:

- hydrolizowana morska elastyna - pomaga poprawić elastyczność skóry i ujędrnić ją,

- oleje mineralne - odżywiają i wygładzają skórę.

Rewelacja

Używam tego kosmetyku od roku ilość zużytych opakowań 5
Recenzja: dla mnie rewelacja!
Mam prawie trzydziestke, a to jest wiek kiedy trudno jest dobrać sobie super krem. Nie wiadomo co wybrac - nawilżanie, zapobieganie, naciąganie, matowanie, rozjasnianie czy jeszcze cos innego. Na kremy przeciwzmarszczkowe chyba jeszcze za wczesnie a zwykłe nawilzające chyba juz nie wystarczają. Zmarszczek na razie nie mam ale rano skóra na twarzy jest tak jakby "pognieciona". krem elastynowy jest po prostu super: ma kremowa konsystencję, pięknie pachnie, idealnie nadaje się do masażu, swietnie nawilża i skóra naprawde staje się elastyczniejsza. Przy regularnym stosowaniu po kilku tygodniach zauwazyłam, ze rano nie mam na twarzy odcisnietej poduszki.
Poza tym nie lubie tych nowoczesnych kremów o konsystencji żleu czy budyniu które lepia sie na twarzy. Elastynowy jest gęsty i prawdziwie "kremowy" Super. idealny dla młodych trzydziestek. za kilka lat przerzuce się na kolagenowy