Wilkinson, Xtreme III Beauty, Maszynka dla kobiet (nowa wersja)

Wilkinson, Xtreme III Beauty, Maszynka dla kobiet (nowa wersja)

Pojemność 4 szt

Golarka jednoczęściowa Wilkinson - Xtreme3 Coconut Dream jest stworzona specjalnie dla kobiet, które cenią sobie komfort golenia i pielęgnację skóry. Golarka jednoczęściowa Wilkinson - Xtreme3 Coconut Dream posiada paski nawilżające z aloesem i olejkiem jojoba zapobiegają podrażnieniom oraz wzmacniają ochronę podczas golenia (system dual comfort).

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

To jest ''Żyleta''

Kupiłam, przetestowałam i stwierdzam, że ta maszynka to prawdziwa ŻYLETA wśród ogromnej konkurencji . Nie podrażnia i nie zacina skóry. Ruchoma główka pozwala bardzo precyzyjnie depilować okolice bikini, pachy i nogi. Nie są to typowe jednorazówki, a dopiero kilkukrotne użycie kończy się dla nich wyrzuceniem. Często można je dostać na promocjach. Bez problemu można z niej wypłukać włoski. Na uwagę zasługuje gumowa, bardzo komfortowa i stabilna rączka oraz zabezpieczenie na ostrza.

Najlepsza z najlepszych - bezbolesna depilacja

Chyba jedna z lepszych maszynek do golenia dla kobiet jakie znam.
Przede wszystkim nowoczesny design, różowy kolor i wspaniały kształt.
Kształt na tyle wyprofilowany, że maszynka nie wyślizguje się z dłoni.
Fakt, że pokryta jest gumą - ułatwia posługiwanie się maszynką.
Ostrze ma nasadkę zabezpieczającą - dzięki temu nie skaleczymy się i jest tak "mocno" przymocowana, że z trudnością się ją usuwa.
Same ostrza wyginają się w łuk, a główka maszynki jest ruchoma- dzięki temu anatomicznie dopasowuje się do naszego ciała.
Maszynka ma bardzo ostre ostrza, ale z racji ich wyginania - nie kaleczy skóry.
Depilacja jest niezwykle bezbolesna i szybka, a na dodatek dokładna.
Warto wypróbować, bo pojedynczą maszynkę kupicie za około 3-5zł (zależy od sklepu).
Mimo, ze to jednorazówka - to śmiało po umyciu można użyć jej jeszcze kilka razy gdyż jej ostrza nie tępią się już po pierwszym razie.

Gładkość na 100%

Moje ulubione maszynki... Kupiłam jedno opakowanie zbiorcze mam i mam i końca nie widać.
Maszynka bardzo dobrej jakości. Rączka pokryta materiałem dzięki któremu nie wyślizguje się z dłoni podczas golenia. Ostrze potrójne bardzo, bardzo dobra jakość -ostre dokładnie goli nawet najkrótsze włoski. Gwarantowane 100% gładkości. Pasek nawilżający nie podrażnia i jest wegański. Gwarantuje bardzo dobry poślizg maszynki.
Jednej maszynki używam na kilka depilacji.
Najlepsze jakich dotychczas używałam. Cena owszem ok25 zł ale przeliczając na sztukę warto.
Polecam :)

Bardzo dobra

Jedna z moich ulubionych. Kiedyś w sprzedaży pojedynczo, teraz już także w paczce po 4 sztuki. Dobra maszynka, nie jest tępa, nie jest za ostra. Dzięki gumowej rączce nie wyślizguje się z ręki, fajnie wyprofilowana. Sama żyletka mogłaby być tylko trochę zaokrąglona, a nie taka kanciasta. Maszynka nie tępi sie zbyt szybko, jednak jest to produkt raczej z niskiej półki i zdarzają się zacięcia. Jak dla mnie najlepsza tania maszynka drogeryjna i ,,marketowa".

Świetne

Wilkinson wg mnie robi najlepsze maszynki do golenia. Suną gładko po skórze, nie zacinają i nie podrażniają. Są solidnie wykonane z miękkich plastików, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni i dobrze się nimi operuje. Nie ma lepszych.