Eveline, Just Epil Argan Oil, Multiregenerujący olejek po depilacji 8 w 1

Eveline, Just Epil Argan Oil, Multiregenerujący olejek po depilacji 8 w 1

Eveline Multiregenerujący olejek po depilacji 8 w 1 Złoty kompleks 7 olejków+ witamina E to innowacyjny kosmetyk łączący działanie wielu naturalnych substancji intensywnie odżywiających skórę. Olejek ma zbawienny wpływ na skórę po depilacji, doskonale przywraca jej równowagę i spektakularnie poprawia wygląd. Zaawansowana formuła wzbogacona drogocennymi olejkami błyskawicznie koi i łagodzi podrażnienia, intensywnie nawilża i regeneruje, dzięki czemu skóra staje się elastyczna i aksamitnie gładka.

Skład: Glycine Soja Oil, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Helianthus Annus Seed Oil, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexonate, Argania Spinosa Kernel Oil, Chamomilla Recutita Oil, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Lavandula Angustfolia Oil, Celendula Officinalis Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Dehydroacetic Acid, Parfum, Ci 26100.

Cena: 14zł / 75ml.
/w/

OK

Olejek po depilacji Evelina kupiłam całkiem przypadkiem z braku czegoś co by mi odpowiadało i o dziwo byłam z niego całkiem zadowolona.
Olejek rzeczywiście koi, nawilża, odżywia i regeneruje skórę po depilacji. Jest bardzo wydajny, bo spokojnie wystarcza tylko kilka kropli na całą depilowaną powierzchnię. W dodatku łatwo się rozprowadza na skórze, jak na olejek szybko się wchłania i nie brudzi ubrań.
Wada jest jak dla mnie wyczuwalny zapach olejku arganowego, za którym ja akurat nie przepadam