Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Zielony Klub, Olej z nasion granatów

Zielony Klub, Olej z nasion granatów

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Zielony Klub Olej z nasion granatu ma doskonałą zdolność odżywiania, nawilżania, naprawy naskórka i poprawy elastyczności skóry. Wykazuje właściwości estrogenne, antyoksydacyjne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, poprawia elastyczność skóry i działa ochronnie. Jest najlepszym olejem dla skóry dojrzałej, przesuszonej, podrażnionej, zniszczonej, spalonej słońcem. Wyjątkowe właściwości lecznicze oleju z nasion granatu związane są z unikalnym składem kwasów tłuszczowych, głównie punikowego związanego ze sprzężonym kwasem linolowym (CLA), który zawiera więcej niż 70% izomerów cis-9, trans-11, cis-13-18: 3. Ten rodzaj kwasów tłuszczowych występuje bardzo rzadko, co uzasadnia potrzebę stosowania oleju z nasion granatu pomimo, że jest to jeden z droższych olei. Olej z pestek granatu zawiera także znaczną ilość kwasu elagowego (ellagowego), który posiada właściwości przeciwnowotworowe, przeciwmiażdżycowe i przeciwdziałające zwłóknieniu tkanek.

Skład: Punica granatum linn (Pomegranate) Oil

Cnea: 9zł / 10ml.
/w/

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Zawiodłam się

Kupiłam ten olej z myślą o pielęgnacji skóry pod oczami. Olej jest gęsty, ma żółto-brązową barwę i typowy, pestkowy zapach.
Ze wzgleu na gęstość olej bardzo powoli i mozolnie wypływał przez kroplomierz w buteleczce, więc jego dozowanie było bardzo precyzyjne, głównie z tego powodu po 7-8 tygodniach używania mam jeszcze połowę opakowania. Olej nie spływał na policzki i tępo się rozprawdzał, co nie było przyjemne gdy naciągałam skórę.
Co to działania to nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian. Owszem skóra jest nawilżona i miękka, ewentualnie prosaki wokól oczu się zmniejszyły. Nie ma działania odmładzającego, nie działa na cienie, które mam w wewnętrznym kąciku. Podsumowaując efekt byłby chuba taki sam gdybym nie używała żadnego kosmetyku pod oczy.

EDIT 1.09.2015 Aby zużyć olejek dodałam go do domowego balsamu do ust zrobionego z masła kakaowego i oleju z pestek malin, w tej roli spełnił się dużo lepiej, balsam zyskał lepsze właciwości nawilżające i odżywcze. Dodaję pół gwiazdki do pierwotnej oceny.

Używam tego produktu od: lipca 2015
Ilość zużytych opakowań: 1x10ml, około połowy

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  265
  recenzji

  324
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  113
  recenzji

  291
  pochwał

  6,32

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  250
  pochwał

  5,80

Zobacz cały ranking