So Susan, Universal Blush (Róż do policzków)

So Susan, Universal Blush (Róż do policzków)

So Susan Universal Blush łączy w sobie trwałość mineralnego różu i delikatność różowej glinki kaolinowej, jednocześnie pielęgnuje skórę dzięki zwartości Buriti, amazońskiego owocu bogatego w beta-karoten i nasycone kwasy tłuszczowe. Pigmenty różu idealnie dopasowują się do naturalnego kolorytu skóry, dzięki czemu jego odcień jest uniwersalny dla każdej karnacji. Olej z owocu Buriti odżywia i naprawia naskórek, a także poprawia elastyczność skóry. Redukuje zaczerwieniania i chroni przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki zawartości glinki kaolinowe, róż można stosować również przy skórze wrażliwej jak i suchej.
Sposób użycia: Nanieś za pomocą pędzla na okolicę kości policzkowych.

• Talc,
  • CI 77491,
  • CI 77492,
  • D&C Red 27 Aluminum Lake (CI 45410:2),
  • FD&C Blue 1 Aluminum Lake (CI 42090:2),
  • D & C Red No. 6 (CI 15850)

całkiem, całkiem

Jeżeli chodzi o sam róż, to jestem mile zaskoczona, przede wszystkim kolorem. Delikatny, z bardzo drobnymi drobinkami, pięknie wygląda na twarzy. Jest wydajny, wystarczy jedno pociągnięcie pędzlem i jest w sam raz. Co do trwałości, u mnie sprawdza się ok, kilka godzin wytrzymuje i mi to odpowiada. Natomiast cena jest astronomiczna, ja dostałam go w jednym z beauty boxów, ale za taką cenę nie kupię go ponownie, mimo że jest taki ładny. Właśnie za cenę odejmuję gwiazdkę, bo poza tym nie mam się do czego przyczepić.

Dobry produkt, zła cena.

Produkt trafił do mnie dość przypadkowo, ale szybko okazało się, że stał się jednym z najczęściej używanych przeze mnie róży do policzków ze względu na uniwersalny kolor.

Jest to taki spokojny, troszkę brudny, ciemnawy róż, perłowy (ale nie jest to tandetna perła). Pasuje do każdego typu urody i do każdego makijażu dzięki czemu nazwa - Universal Blush jest tu naprawdę trafiona. Na policzkach wygląda naturalnie - sam kolor, jak i również efekt rozświetlający nie jest zbyt nachalny.

Produkt dobrze się rozciera, napigmentowany jest średnio - raczej nie można zrobić sobie nim krzywdy. No i świetna trwałość - cały dzień trzyma się na policzkach. Nie kruszy się, ma aksamitną formułę i dobrze trzyma się pędzla.
Jest wydajny.

Szkoda, że w składzie są parabeny.

Produkt sam w sobie jest naprawdę świetny i cieszę się, że go mam - używam z przyjemnością, ale nie jest to coś co \'urywa tyłek\' i nie jest to coś co jest warte prawie 100zł... No nie - cena jest grubą przesadą, róż na podobnym poziomie mogę kupić za kilka/kilkanaście złotych (pierwsze co przychodzi mi do głowy - Catrice, MakeUp Revolution, Wibo, Essence).
Kolejna rzecz - nie wiem jak produkt za takie pieniądze może mieć tak tandetne opakowanie z miękkiego, słabego plastiku... oj, kiepsko.

Mimo całej sympatii do tego produktu i jego uniwersalności niestety nie kupię go ponownie ze względu na bardzo przesadzoną cenę.
A nawet gdybym chciała go kupić to byłby z tym problem - nie mam pojęcia gdzie i czy w ogóle kosmetyki SoSusan są dostępne w Polsce.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

za drogi

Producent zapewnia o uniwersalności produktu. Ma on pasować do każdej karnacji, w to akurat trudno mi uwierzyć. Do mojej karnacji akurat pasuje i sprawdza się dobrze.

Plusy:
- ładny kolor, dość chłodny odcień różu
- wygodne opakowanie,
- lekko opalizuje (nie dla każdego jest to plusem)
- ma przyjemny zapach
- aplikacja
- wydajny
Minusy:
- CENA!
- trwałość

Róż nie jest idealny. Za tę cenę oczekiwałabym większej trwałości. Po kilki godzinach, nie widać juz różu nałożonego na policzki. Wiele drogeryjnych produktów bije ten róż na głowę pod wzgledem jakości i przede wszystkim ceny. Nie rozumiem skąd taka cena...

Ilość zużytych opakowań: Niewielkie zużycie.