Dr Irena Eris, Spa Resort Japan, Ujędrniające serum z pyłkiem lekko - opalizującym

Dr Irena Eris Serum do ciała z pyłkiem Spa Resort Japan o delikatnej konsystencji serum otuli miękkością ulotnego jedwabiu, a subtelny zapach obdarzy miłym nastrojem.

Gadżet

Efektowny, ładnie opakowany, ale mało skuteczny kosmetyk. Nie ujędrnia, lekko nawilża i wygładza. Rozświetlenie w moim odczuciu zbyt nachalne. Drobiny są duże i widoczne nie tylko w słońcu. Na opalonej skórze, na urlopie, na niezobowiązujących spotkaniach - jeszcze ujdzie, ale do pracy nie wysmarowałabym się takim kosmetykiem.
Muszę jednak przyznać, że używa się go przyjemnie. Ładnie pachnie, posiada aksamitną konsystencję w łososiowym odcieniu (bez wpływu na koloryt skóry), rozprowadza się komfortowo i szybko wchłania, bez uczucia lepkości czy przesadnego natłuszczenia. Sprawia, że skóra jest miła w dotyku i "przyozdobiona" mnóstwem drobin.
Ot, wakacyjny, weekendowy gadżet, żadne must-have. Cena przesadzona.

Wakacje w Japonii dla ciała

Balsam kupiłam przypadkiem bowiem pomyliłam z SPA Resort Hawaii. Ogólnie Spa Resort Japan jest bardzo dobrze nawilżającym balsamem, z cudnym zapachem, lekką różową konsystencją. Balsam bardzo szybko się wchłania nie pozostawia klejącej się warstwy. Japan, daje uczucie jedwabistej gładkiej skóry przez kilka godzin. Zaletą jak i wadą tego produktu są dyskretne drobinki, które to mienią się na skórze. Moim zdaniem ten produkt idealnie nadaje się na lato, gdy chcemy podkreślać naturalną opaleniznę ale nie nachalnymi drobinami te u Eris dyskretne, delikatne, na co dzień. Na jesień i zimę raczej nie polecam tych drobinek. Ogólnie polecam produkt na lato.
Ps. Jeszcze raz Zapach Genialny :)
Ps. Kupię go na kolejne lato
Ps. Efekt ujędrniania? Nie , to zwykły z delikatnymi drobinkami balsam do ciała.

Opalizujący efekt.

Nie przypadł mi do gustu ten kosmetyk. Jest barwy łososiowej
z tysiącem zatopionych drobin (mika?), które mienią się na złoto, beżowo, różowo.
Pachnie bardzo intensywnie. Słodkim kwiatem wiśni. Krem jest wydajny i przyjemnie sunie po skórze, ale nie podoba mi się efekt opalizujący. Mocno wybija się róż i pomarańcz. Czy serum ujędrniło? Niekoniecznie. Natomiast przyznaje, że mocno natłuszcza skórę i nadaje jej aksamitną miękkość.
Ładne opakowanie, wysoka cena. Podziękuję.