Holika Holika, Real Butter, Lip Balm (Masło do ust (różne rodzaje))

Holika Holika, Real Butter, Lip Balm (Masło do ust (różne rodzaje))

Holika Holika Masło do ust z naturalnych składników zamknięte w małej metalowej puszce. Pozostawia usta miękkie i nawilżone.
Występuje w trzech wariantach:
- 1 Real Rich butter
- 2 Real Milky Butter
- 3 Real Berry butter

Uroczy i godny polecenia

Balsam koreańskiej firmy w fikuśnym, przesuwanym metalowym opakowaniu o niecodziennym smaku? Musiałam go sobie kupić i jestem z tego zakupu zadowolona (Smak nr 1 - Real butter).
Pachnie słodko, ale ciężko mi określić czym dokładnie, bo jakby trochę wanilią, trochę cynamonem, popcornem, miodem, masłem, karmelem, kokosem, białą czekoladą... ogólnie pachnie bardzo przyjemnie i nie ma w tym żadnej chemii. Jest to zapach, który przywołuje błogi, słodki spokój i który kojarzy się z otulaniem się ciepłym kocykiem.
W smaku właściwie bez smaku, trochę jak prawdziwe masło ale nie czuje się tej tłustości.

Producent spełnia wszystkie swoje obietnice, ten balsam jest rzeczywiście:
- Supergładki
- Nie ciągnący
- Nie klei się
- Nie jest słodki
- Nie błyszczy się za bardzo
- Nie ma w sobie żadnych grudek
- Starcza na długo
- Nie roztapia się
- Nie jest za tłusty
- Nie ma smaku
- Nie bieli ust

Jakkolwiek:
- Wg. mnie pachnie dość mocno po nałożeniu (mocniej niż zaraz po otwarciu opakowania), chociaż bardzo polubiłam ten zapach.
- Przypadnie do gustu osobom, które nie mają nic przeciwko grzebaniu palcem w balsamie zamiast używania formy sztyftu.

Nawilżanie? Bardzo dobre, usta są miękkie i gładkie, szczególnie dobrze czuje się to rano, po nałożeniu balsamu przed pójściem spać.

Ze swojej strony - polecam ten uroczy gadżet z dobrej jakości zawartością.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie