W7, Eyelust Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

W7, Eyelust Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pogrubiająca mascara W7 Eye lust nie skleja i nie powoduje powstawania grudek. Produkt nie jest testowany na zwierzętach.

jak stary, zużyty tusz

Zgłosiłam ten produkt, ponieważ marka W7 od niedawna pojawiła się na półkach w drogerii natura, a ten niestety bardzo kiepski tusz jest jedynym tuszem wybranym do sprzedaży, bóg wie czemu wybrali akurat ten.

Zacznę od tego, że to była moja pierwsza przygoda z kosmetykiem tej firmy, poszłam do natury gdy była promocja na kosmetyki do makijażu oczu i zobaczyłam nową firmę. Kupiłam bez większego zastanowienia, bo cena nie należała do największych a nawet tych średnich. Była po prostu śmiesznie niska.
Niestety to nie jest mój tusz, może ze względu na szczotkę, która niestety nie należy do moich ulubionych.
Zacznijmy od tego, że malując się nim po raz pierwszy miałam wrażenie, że tusz jest po prostu wyschnięty. Nie wiem, czy każdy taki jest, czy po prostu niefartem trafiło mi się takie opakowanie. Szczota jest ogromna i malowanie nim rzęs jest uciążliwe, o dolnych już w ogóle nie wspomnę, bo dla mnie to była istna tragedia. Oczywiście jeśli chodzi o szczotkę, to każdy ma inne upodobania. Ja akceptuje duże szczotki, ale tylko elastyczne, silikonowe. Z własnych doświadczeń wiem, że takie dają najlepszy efekt. A że jestem fanką naprawdę pogrubionych i wydłużonych teatralnych rzęs, ten tusz się zupełnie tutaj nie sprawdził i niestety mnie zawiódł. Fakt faktem nie skleja rzęs i daje jako taką objętość, ale mam wrażenie, że maluje się tuszem który ma 2 miesiące i jest na skraju wyczerpania. Zdecydowanie nigdy do niego nie wrócę.

Polecam go osobom, które lubią naturalne efekty. I potrafią się malować dużymi szczotami ;)

nawet nie wiem co mam wpisać do tych plusów, chyba tylko i wyłącznie
+ cena
i jako tako
+ faktycznie nie skleja

- słaby efekt pogrubienia
- nietrwały
- ciężki i nieprzyjemny w użyciu
- szczotka ma dziwne włosie, sztywne
- zachowuje się jakby był wyschnięty, za mało tuszu wydostaje się na szczoteczkę
- powstają mini grudki

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno, ale używam go tylko czasami