Xerand - Krem do rąk

Xerand - Krem do rąk

Jest to krem do rąk zniszczonych i wysuszonych. Bardzo dobrze nawilża i wygładza naskórek, odtwarza ochronną warstwę hydrolipidową sprawiając, że dłonie stają się miękkie i delikatne. Odporny na działanie wody. Przynosi wręcz fantastyczne efekty odmładzające dłonie. Stosuje go głównie na noc ze względu na dość lepkawą konsystencje i powolne wchłanianie. Za to przez cały dzień nie używam już żadnych kremów a dłonie są nieskazitelne mimo prac domowych.

p>

godny polecenia

Bezzapachowy biały krem, który nie zostawia tłustej warstwy. Ładnie nawilża, wyrównuje kolory skóry, sprawia, że skóra jest bardzo przyjemna w dotyku.
Dla męskiej, grubej i szorstkiej skóry jest idealny. Polecam do stosowania go w pracy, w ciągu dnia, nawet na noc.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

zwykły krem

Mam dośc suche dłonie. Pani w aptece poleciła mi ten krem i powiem że nic mi nie pomógł. Cena wysoka a krem w sumie nie nie zrobił specjalnego. Coś tam nawilża i po godzince znowu dłonie są suche. Już wolę kupic inne drogeryjne kremy.

Godny polecenia.

Krem był prezentem do zakupów w aptece klika lat temu.
Moim zdaniem był to najlepszy krem do rąk jaki miałam kiedykolwiek.
Bardzo wydajny, szybko się wchłaniał, ładny zapach, estetyczne opakowanie. Świetnie nawilżał skórę rąk.
Wad moim zdaniem nie ma.

La Roche Posay Skin Checker

profesjonalny

Mam bardzo przesuszoną skórę dłoni. Wypróbowałam chyba wszystkie kremy i nic.. Byłam u dermatologa i polecił mi właśnie ten specyfik. Jestem zadowolona:)
+moje dłonie są super nawilżone
+super wygładzone
+paznokcie mocniejsze!
+ładny zapach
+praktyczne opakowanie(możliwość zużycia kremu do końca)
-dość wysoka cena
-mało wydajny

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Niczego sobie

Zalety:
- ładny zapach,
- szybko się wchłania,
- dobrze nawilża i odżywia skórę,
- dobra cena.
Wady:
- niepraktyczne opakowanie,
- z bardzo suchymi i popękanymi dłoniami niestety nie da sobie rady - tutaj wciąż to Avene jest liderem:)Używam tego produktu od: miesiąc

SUPER

JAK DLA MNIE KOSMETYK ROKU NA JEDNYM PODIUM Z KREMEM NEUTROGENA.
NA CODZIEŃ MUSZE PRACOWAĆ W GUMOWYCH REKAWICZKACH, DŁONIR SIE POCĄ, PAZNOKCIE SĄ ŁAMLIWE A TEN KREM DZIAŁA CUDA Z MOIMI DŁOŃMI.
NAWILŻA, WYGŁADZA SKÓRKI WOKÓŁ PAZNOKCI, STOSUJE GŁÓWNIE NA NOC I RANO DŁONIE SĄ TAKIE ODŻYWIONE.

POLECAM !!!

Używam tego produktu od:1 MIESIĄC

troszkę się zawiodłam

Mimo iż jestem zakochana w produktach la Roche Posay to ten krem mnie zawiódł. Mam bardzo suche dłonie i krem musi dobrze nawilżać, ,średni efekt.
Zapach mogłby być ładniejszy.
Konsystencja mogłaby być ciut gęstsza.
Można z powodzeniem użyć tańszego który da lepszy efekt np Iwostin [nasza Polska woda termalna]

szału nie ma

ten krem jest przyjemny w uzywaniu. szybko sie wchlania, nie lepi sie, dlonei sa miekkie i takie milusie w dotyku. ja mam swoje troche przesuszone i myslalam, ze ten specyfik sobie z nimi poradzi (mam zaufanie do producenta), ale chyba sobie nie poradzil. stosuje go milion razy dziennie, a jakiejs konkretnej poprawy w nawilzeniu nie widze. jest 100% zwyczajny, niby ok, ale mi jest chyba potrzebny nawilzacz z kosmosu.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Krem na 4+

Gdyby nie nuxe to może i byłby idealny. Moje dłonie nie mają zbyt dużych potrzeb więc ten krem jest bardzo dobry. Jeśli weźmie się małą ilość to dobrze nawilży i nie
będzie się kleił, a jeśli się przesadza z ilością to rzeczywiście wtedy nie jest tak fajnie. Ogólnie poprawny kremik, dobrze się wchłania choć warstewka pozostaje. Zapach irytujący ale to u mnie nigdy nie jest kryterium do ujemnej oceny.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo dobry

Skusiłam się na kupno tego kremiku za namową mojej p. dermatolog i nie żałuje. Krem doskonale radzi sobie z przesuszeniami, doskonale nawilża i stosowany regularnie zapobiega pękaniu skóry. Następnym plusem jest bardzo przyjemny zapach.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to ta lepka warstwa, dlatego odejmuje jedną gwiazdke.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zbyt lekki

- jest jakis rzadki jak sie go rozsmaowuje, chyba wole bardziej bogate kremy
- zapach nieco zbyt intensywny i chemiczny
- niezle nawilza, ale troche za malo
- nie lepi sie
- dobrze sie wchłania
- niezle sobie radzi z luszczaca sie skora rak

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

zawiodłam się

Krem faktycznie ładnie pachnie, przyjemnie się rozsmarowuje, ale tu kończą się jak dla mnie jego zalety, a zaczynają wady. Bardzo słabo nawilża, tylko na jakiś czas po posmarowaniu, wchłania się w miarę szybko, ale pozostawia uczucie lepkich rąk czego nie lubię. Wolę neutrogenę, przynajmniej są długotrwałe efekty.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy