Bielenda, Sexy Look, Niewidzialny biustonosz w żelu

Bielenda, Sexy Look, Niewidzialny biustonosz w żelu

Sprawdź ceny produktu

Bielenda niewidzialny biustonosz Sexy Look w postaci aktywnego żelu - tworzy na skórze mikrosiateczkę podtrzymującą i napinającą piersi, dzięki czemu biust nabiera ładnego kształtu; wygląda na wymodelowany, podniesiony i pełniejszy – bardziej atrakcyjny i seksowny. Kosmetyk dla osób, które chcą uatrakcyjnić wygląd biustu, z objawami utraty jędrności np. po dietach odchudzających lub przebytej ciąży.

Składniki aktywne Bielenda niewidzialny biustonosz Sexy Look:
- Lift Bust Complex - kompleks, który łączy niewidoczne na skórze włókienka polimerów w mikrosiateczkę. Aktywnie napina, napręża i podnosi biust, dając efekt łagodnego liftingu.
- Mikrokolagen - jego mikroskopijne cząsteczki docierają w głąb skóry, zapobiegając jej starzeniu i wiotczeniu stymulując produkcję nowego kolagenu. Dodatkowo wzmacniają, rewitalizują i skutecznie wygładzają skórę piersi.
- Kigelia Africana - Napina skórę piersi i pobudza zachodzące w niej procesy naprawcze, dzięki czemu spowalnia starzenie się skóry i zapobiega utracie jędrności.
- Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - skóra piersi jest nawilżona, napięta i bardziej elastyczna.
- Silikon - dba o aksamitność i gładkość biustu w dotyku, zapobiega także wysuszaniu delikatnego naskórka.

Napina !

Produkt do którego każda dziewczyna podejdzie dość sceptycznie już przy pierwszych użyciach pokazuje swój potencjał. Żel zamknięty w higienicznej tubie, od razu urzekł mnie swoją konsystencją.

Ja jestem na tak.

Kolejne obietnice nie do spełnienia- żadne kremy, balsamy nie zwiększą nam objętości biustu, no ale okej, jakoś producenci muszą się reklamować. Od tego typu produktu ja oczekuję ujędrnienia i nawilżenia, a jeszcze jak pomoże nieco unieść biust- wtedy jest super.

PLUSY:
+ przepiękny zapach- jak perfumy, którymi chcemy uwieść mężczyznę- gdybym tylko znalazła perfumy o takim zapachu, nie zawachałabym się przed kupnem :)
+ łatwo się rozprowadza
+ wydajność
+ dostępność
+ cena

NEUTRALNE
* lekko napina skórę dekoltu i biustu (ale mogłoby być lepiej)
* delikatnie ujędrnia, ale też bez większego szału
* pozostawia warstwę przez chwilę lepką, później wyczuwalną pod palcem, ale nie przeszkadzającą

NEGATYWNE
- nie nawilża skóry

nie działa

Produkt jest barwnie opisany, ale kompletnie nie działa.
Nie robi kompletnie nic z biustem, jedynie trochę nawilża i to wszystko. Konsystencja ok, dobrze się wchłania i przyjemnie pachnie, jednak nie ujędrnia i nie podnosi biustu. Plus za brak parabenów.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Preferuję widzialne biustonosze.

Od jakiegoś czasu fascynują mnie nazwy i przeznaczenie kosmetyków niektórych firm. Jeśli są tanie chętnie próbuję ich nieziemskich wręcz możliwości. Niewidzialny biustonosz w żelu - zapowiadał się efekt na miarę kosmicznych technologii.

W sumie częściowo nazwa odzwierciedla działanie. Niewidzialny - rzeczywiście nic nie widać. Nawet różnicy przed i po użyciu. W żelu - to nie podlega dyskusji. Żel jest żelem. Tylko ten biustonosz nie wiem skąd się wziął...równie dobrze można nałożyć go na dłonie i nazwać "niewidzialny krem do rąk w żelu"...

Bardzo lubię i często kupuję profesjonalne kosmetyki firmy Bielenda. I mam wrażenie, że im jest dedykowany profesjonalny marketing ( mam np. Satynowy tonik w żelu - spełnia swoje zadanie, ma postać żelu, jest ok ) a produkty masowe obsługuje dział poetów. Biotechnologie ciekłokrystaliczne 7D, niewidzialny biustonosz w żelu...a tanie to jest jak barszcz.

Wracając do biustonosza...jednak wybieram Intimissimi, Triumpha tudzież inne firmy ale jednak takie, które widocznie modelują biust. Bielenda na pewno nie pokona konkurencji na rynku bielizny. Żel jest bardzo przyjemny, nawet całkiem ładnie pachnie ale to miał być biustonosz a nie dezodorant. Daje efekty nawilżenia porównywalne do balsamu do ciała, skóra jest wygładzona jak po silikonowej bazie pod makijaż ( nie mylić z silikonowymi implantami... ).

Czekam na kolejne wynalazki Bielendy...może jakieś stringi 10D ?

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 biustonosz.

Dobrze działa

plusy:
+ bardzo ładny zapach
+ dobrze się rozprowadza
+ napina
+ usztywnia
+ ujędrnia

minusy:
- pozostawia klejącą się warstwę (to chyba ta siateczka)

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ eleganckie opakowanie
- ciężko wydobyć produkt z opakowania

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe