Tutti Frutti, Olejek do kąpieli `Mango i brzoskwinia`

Tutti Frutti, Olejek do kąpieli `Mango i brzoskwinia`

Farmona Opalizujący olejek do kąpieli o pełnym słońca, słodkim zapachu brzoskwini i tropikalnego mango. Słoneczna brzoskwinia, uprawiana od ponad 4000 lat, uznawana jest w Japonii za znak długowieczności, młodości i szczęścia. Jej słodki i uwodzicielski aromat połączony z kuszącym zapachem mango, indyjskim symbolem miłości, wypełni radością na cały dzień. Wyjątkowo lekka i aksamitna piana delikatnie otula, a opalizujące drobinki zmysłowo rozświetlają ciało. Dzięki zawartości olejku z kokosów nawilża skórę, pozostawiając ją delikatną i gładką, a ekstrakty z owoców noni zwiększają wydzielanie endorfin, pozwalając cieszyć się wspaniałym nastrojem i pełnią szczęścia. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Propylene Glycol, Morinda Citrifolia (Noni) Fruit Extract, Zingiber Officinalis (Ginger) roqt Extract, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Disodium Edta, Sodium Hydroxide, CI 77019 (Mica), CI 77891 (Titanium Dioxide), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, CI 19140, CI 16255.

Cena: 12zł / 500ml.
/w/

Taki sobie

Byłam bardzo ciekawa tej serii Tutti Frutti od firmy Farmona, więc skusiłam się koniecznie na kupno jednego z wielu produktów. Pierwsze co kupiłam z tej serii to właśnie olejek do kąpieli lub pod prysznic. Wybrałam jak najmniej słodki zapach, ponieważ nie lubię produktów, które mają zbyt słodki zapach.
Produkt jest zapakowany w plastikową butelkę, która jest mało praktyczna i bardzo miękka.
Żel ma bardzo gęstą konsystencję, o kolorze pomarańczowym i ładnym, delikatnym zapachu brzoskwini oraz manga. Żel dobrze rozprowadza się po ciele oraz pieni. Skóra po nim jest oczyszczona, troszkę pachnąca, w dotyku jest troszkę jakby gładka, ale nie do końca i lekko wysuszona, co za tym idzie nie nawilża skóry. Niestety dla mnie taki sobie. Znam inne lepsze żele pod prysznic i raczej nie skuszę się na inne żele z tej serii.

Słodki zapach, słodka kąpiel

Tak jak w tytule olejek bardzo ładnie i słodko pachnie. Zapach utrzymuje się na skórze całkiem długo. Dobrze oczyszcza, miło się rozprowadza podczas używania prysznicu, w wannie tworzy sporą ilość piany przez co można się odrobinę zrelaksować i cieszyć zapachem. :)

Cudo!

Zapach ten jest słodki, czyli taki jaki lubię!
Wytwarza dużą ilość piany, a zapach roznosi się po całej łazience.
Skóra po tym olejku jest fajnie nawilżona, gładka i mięciutka.

Kocham mango :)

Cudowny zapach... Kocham mango, a tutaj jest bardzo mocno wyczuwalny. Dla mnie na wielki plus.
Ma trochę metaliczną konsystencję... Nie wiem jak to opisać, ale produkt bardzo ładnie mieni się w świetle. Ma miłą oleisto-żelową konsystencję.
Pięknie się pieni i oczyszcza. Nie ma właściwości nawilżających, ale ten zapach jest jednym z najlepszych :)

Świetny

Genialny zapach, słodki i owocy czyli dokładnie taki jaki uwielbiam, długo się niestety nie utrzymuje, Wydajny produkt, naaje sie do wanny i pod prysznic, nie wysusza ,robi spoko piane.bardzo podoba mi sie też projekt naklejki. Polecam !

Uwielbiam ten zapach

Kiedy pierwszy raz użyłam musu o tym samym zapachu, wiedziałam, że sprawdzę również resztę produktów z tej serii. Olejek do kąpieli ma cudowny zapach. Kąpiel w nim to sama przyjemność. Co do nawilżenia trudno mi się wypowiedzieć, bo jeśli w produkcie do mycia ciała zapach bardzo mi się podoba, kosmetyk spełnia swoje zadanie czyli myje, to nic więcej nie ma dla mnie większego znaczenia. Produkt jest troszkę mało wydajny a do tego cena za tak niewielką butelkę też nie jest zachęcająca, jednak dla zapachu warto. Produkt przed dłuższy czas był trudno dostępny, jednak widzę, że pojawił się już w drogeriach a nawet hipermarketach.

Chcę go wypić!

Uwielbiam wszystko co ma smak lub zapach brzoskwini bądź mango, dlatego też nie potrafię obojętnie przejść obojętnie obok tego olejku. Pachnie tak cudownie, że ma się ochotę to zjeść! Używam go raczej jako płynu do kąpieli niż pod prysznic. Dobrze się pieni. Nawilżenia jakoś nie zauważyłam ale piana i cudowny zapach wystarczą, do nawilżenia używam innych kosmetyków. Wydajność i cena również działają na plus.

Bardzo lubię :)

Fajny olejek do ciała w przystępnej cenie. Urzekł mnie jego zapach, to taka dawka witamin podczas kąpieli :) Jestem w szoku, że utrzymuje się na skórze tak długo!

Zwykły żel pod prysznic

Zwykły żel pod prysznic, myje i to wszystko. Nie zauważyłam żadnego dużego nawilżenia, nie zostawia też złotej poświaty, taj, jak jest w opakowaniu. Ładnie pachnie i to wszystko, nie zrobił na mnie żadnego wrażenia.

Używam tego produktu od: 2 miesięce

Farmona zawsze spoko

plusy:
+ uroczy zapach
+ dobra konsystencja
+ dość dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- nie opalizuje w wodzie

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niewygodna butelka
- niewygodne otwarcie
- słaba dostępność
- niska wydajność
- bardzo trudno wydobyć resztki kosmetyku

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe