Soin Hydratant, Collagen Cream (krem z kolagenem)

Soin Hydratant, Collagen Cream (krem z kolagenem)

Bogaty w kolagen krem, idealnie nawilża skórę i zabezpiecza przed utratą wody. Chroni przed agresywnym wpływem czynników zewnętrznych, które powodują niszczenie włókien kolagenowych, odwadnianie skóry i powstawanie zmarszczek. Stosowany codziennie zapewnia skórze nawilżenie, gładkość i miękkość.

Aktywne składniki:

- kolagen morski - dostarcza skórze białko niezbędne do utrzymania odpowiedniego nawilżenia skóry,

- oleje mineralne - zabezpieczają i odżywiają skórę.

Potwierdzam wszystko co napisano w opisie kremu i w opiniach.

Wygładza, rozpromienia, nawilża. Odmładza w mgnieniu oka o 10 lat albo więcej. Mam cerę mieszaną, odwodnioną. Sprawdza się idealnie. Efekt natychmiastowy
Błyskawicznie się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

dobry

Wspaniale nawilża i odżywia skórę, właściwie pierwszy raz tak dobrze reaguję na krem. Skóra jest o wiele przyjemniejsza w dotyku, taka aksamitna. Krem nie zapycha, pięknie pachnie.

Szkoda, że nie ma żadnych filtrów.

Bardzo przyjemny!

Jest to bardzo przyjemny kosmetyk, powoduje szybkie i dość trwałe nawilżenie, czego efektem jest elastyczna i promienna skóra. Niestety nie posiada filtrów UV, dlatego tylko 4 *. Stosowałam go głównie na noc, zauważyłam efekt wypoczętej skóry po kilku zastosowaniach, chyba po tygodniu. Jego działanie określiłabym jako nawilżenie i coś więcej. To mój pierwszy produkt firmy Thalgo i dobrze trafiłam, nie zawiódł mnie.

Używam tego produktu od: roku na zmianę z innymi

depilacja zalety

Co za ulga !!!

Nareszcie znalazłam krem, który przynosi niesamowitą ulgę mojej mieszanej a jednocześnie odwodnionej skórze.
Fantastycznie nawilża, efekt utrzymuje się ładnych parę godzin. Po większości nawilżających kremów ulgę czułam max. pół godziny a tu przyjemne uczucie nawilżenia trwa i trwa...
Krem jest dość gęsty ale wchłania się całkowicie, na mojej skórze nie zostawia raczej jakiegoś filmu. Trzeba go tylko dobrze wklepać :)
Świetnie łączy się z podkładem, najmniejszego wałkowania, nic z tych rzeczy.
Ten krem to moje prywatne odkrycie.
Teraz szukam jeszcze czegoś silniejszego na noc, bo dzienny KWC dla mojej skóry już znalazłam :)

Używam tego produktu od: od półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: próbki, od 3tygodni słoiczek, w planach duuuuża tuba :)

porządny krem

jak dla mnie super krem, mam skórę dziwną, bo odwodnioną i wrażliwą, miejscami suchą, miejscami normalną, w każdym razie brak jej nawilżenia a ten krem przynosi mi ulgę, jest dosyć gęsty ale wchłania się fajnie, na dodatek bardzo wydajny, wystarczy mała ilość na posmarowanie twarzy, uzywam a prawie nie znika z opakowania. Czuje się duże nawodnienie skóry, starcza na cały dzień, co więcej skóra jest miękka w dotyku i taka pełna. Mojej wybrednej cerze bardzo dobrze służy. Zaznacze, iż pod ten krem daję serum nawilżające z kwasem hialuronowym rexaline, ale sm krem jest naprawdę dobry.Używam tego produktu od: kilku tygodni

przyjemny

Bardzo delikatny krem,który przyjemnie nawilża skórę.Ma delikatną konsystencję i jest bardzo wydajny. Nie zapycha,nie uczula i dla mojej twarzy jest miłym "przerywnikiem" pomiędzy różymi kuracjami,które jednak podrażniaja skórę.Ten krem pomaga jej sie zrelaksować i wrócić do równowagi.Polecam.

Używam tego produktu od:4 mc.

Najmilejszy...

Jeden z moich ulubionych kosmetyków!
Bardzo przyjemny w aplikacji: gładziutki, różowiutki, ma przeuroczy, łagodny zapach.
Wydajny i gęsty.
A teraz to, co najważniejsze: nawilża i otula skórę pozostawiając na niej wyraźny film - jeśli ktoś to lubi, to naprawdę polecam. Już po pierwszym użyciu sóra staje się gładziutka i aksamitna w dotyku (zaczynałam od próbki). Na dłuższą metę poprawia ogólną kondycję suchej, przemęczonej cery.
Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego działania przeciwzmarszczkowego, ale to chyba dlatego, że w czasie, gdy używam tego kremu w ogóle zapominam o tym, że istnieje taki wybryk natury jak zmarszczki :-)

Tylko z ceną w opisie jest coś nie tak... Tyle, to on kosztuje na Allegro, w salonie kosmetycznym 130-140 zeta.

Używam tego produktu od: 6-7 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 5-6