Biały Jeleń, Odżywka do włosów z kozim mlekiem

Biały Jeleń, Odżywka do włosów z kozim mlekiem

Odżywka do włosów Biały jeleń hipoalergiczny - kozie mleko została opracowana specjalnie dla osób z dolegliwościami alergicznymi oraz problemami charakterystycznymi dla wrażliwej skóry głowy. Przeznaczona jest dla włosów cienkich, matowych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Lekka formuła nie obciąża włosów, a zawarty w niej olej migdałowy oraz substancje pielęgnujące intensywnie odżywiają, przywracając włosom blask i zdrowy wygląd.
Substancje pielęgnujące w odżywce z kozim mlekiem Biały jeleń:
- ekstrakt z koziego mleka - intensywnie nawilża, sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i łatwo się rozczesują
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5 - wnika w strukturę włosów, efektywnie je wygładzając, dzięki czemu stają się one mocniejsze i pełne blasku, ułatwia rozczesywanie i zapobiega rozdwajaniu końcówek
- proteiny keratyny - wypełniają zniszczone fragmenty włosów, odbudowując ich strukturę
- proteiny pszeniczne - działają antystatycznie, minimalizują elektryzowanie się i efekt puszenia włosów przy zachowaniu ich objętości
Nie zawiera: silikonów, chlorków, izopropanolu, sztucznych barwników i alergenów zapachowych. Przebadano dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii.

Polecam !

Kupiłam, użyłam raz i została ze mną na dłużej. Bardzo dobrze nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie. Nie podrażnia mojej skóry głowy, która jest dość wrażliwa. Ładnie pachnie.

Najlepsza odżywka wygładzająca i regenerująca

Jestem absolutnie zakochana w tej odżywce. Odżywka ma miły zapach i fajną konsystencję. Jest bardzo wydajna - wystarczy odrobina a wygładza całe włosy. Nie ma po niej poplątanych włosów, są miłe w dotyku, bardzo ułatwia rozczesywanie. Nie przetłuszcza włosów. Zdecydowanie mój hit.

Nawet nawet

Dobra konsystencja, delikatny ładny zapach, wygodne opakowanie. Moje włosy po jej zastosowaniu łatwo się rozczesują, sa gładkie i fajnie się układają. Nie obciąża. Nie mogę ocenić hipoalergiczności bo nie mam takich problemów. Używam za każdym razem małych ilości- wystarcza, więc wydajność jest spora a efekt nadal zadowalający :)

Świetna

Przekonałam się do niej dopiero za drugim razem, kiedy przy użyciu zaczęłam wmasowywać ją we włosy. Przy takiej aplikacji bardzo dobrze nawilża włosy, powoduje że dużo lepiej się rozczesują, mam wrażenie też, że delikatnie cofnęły mi się rozdwojone końcówki. Mam bardzo zniszczone włosy rozjaśniaczem (przynajmniej 3 tony), a ta odżywka póki co sprawdzała się najlepiej. Nie obciąża też włosów. Jedyny minus - trochę mało wydajna, szybko schodzi.

Niestety powróciwszy do kosmetyku z większą świadomością, odejmuję mu gwiazdkę za skład, który po analizie mnie zupełnie rozczarował.

Sprawdza się w OMO

Odżywkę poleciła mi pani w aptece. Rzeczywiście był to trafiony zakup. Odżywka sprawdza się podczas OMO. Włosy są przyjemne w dotyku i miękkie. Nie regeneruje ich, ale ułatwia rozczesywanie. Sprawdzona podczas wakacji, radziła sobie z puszeniem i działaniem słonej wody, chroniła moje włosy. Jest wydajna i ma niską cenę (ja zakupiłam za 8 zł). Polecam

Jak dla mnie super!

mam cienkie, puszące się kręcone włosy, i ta odżywka świetnie ja nawilża, dociąża, wygładza na tyle ile to możliwe ( w porównaniu z innymi produktami robi to super), mam wrażenie, że są bardziej "mięsiste", w dodatku po zmyciu włosy są mięciutkie i łatwo się rozczesują!
Jestem zdziwiona tymi negatywnymi opiniami. Ja szczerze polecam sprawdzić dziewczynom z takimi włosami jak ja

Bez szału

Niestety prócz ładnego zapachu to nic więcej z plusów nie jestem w stanie wymienić.Włosy lepiej się nie rozczesywały, były takie nijakie, puszyły się, źle wyglądały wizualnie i w dotyku były szorstkie.Odżywka dosłownie nic z nimi nie zrobiła.Bardzo niewydajna, nie warta 12 zł...

Mnie niestety puszy i słabo nawilża

Biały jeleń jak dotąd kojarzył mi się tylko i wyłącznie z szarym mydłem :) Po czasie firma wprowadziła jednak do asortymentu m.in. szampony i odżywki do włosów. Sama dobrych kilka miesięcy temu skusiłam się na odżywkę z kozim mlekiem. Postanowiłam niedawno odstawić wszelkie silikony, żeby pomóc włosom się kręcić, zatem produkt ten wylądował na półce w łazience, z zamiarem intensywnego testowania. Wystarczyło jednak kilka aplikacji, żebym wiedziała, że miłości to z tego raczej nie będzie - przeczytajcie, dlaczego ;)

Skład:
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Behentrimonium Methosulfate, Isododecane, Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Cetyl Alcohol, Panthenol, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Caprae Lac Extract, Propylene Glycol, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Butylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Isotridecyl Isononanoate, Trideceth-6, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Triethanolamine.

Skład wydawał mi się bardzo obiecujący - sporo emolientów, w tym bardzo wysoko mój ukochany olej ze słodkich migdałów. Jest także antystatyk. Dalej nawilżający panthenol, gliceryna i glikol propylenowy, ekstrakt z mleka, hydrolizowana keratyna, hydrolizowane proteiny mleczne i hydrolizowana skrobia pszenna.

Konsystencja i zapach:
Odżywka zapach ma prześliczny - to muszę przyznać. Wyczuwam tutaj mieszankę wanilii, mleka, migdałów - coś słodkiego, delikatnego i bardzo przyjemnego. O dziwo, zapach czuć jeszcze delikatnie na moich włosach po wysuszeniu. Konsystencja jest kremowa, średnio gęsta, bardzo przyjemna, jak na odżywkę przystało :)

Działanie:
Bardzo lubię olej ze słodkich migdałów, tutaj jest go naprawdę sporo. Dodatkowo troszkę nawilżaczy - w tym lubiany przez moje fale panthenol, troszkę proteinek. Odżywka jednak nie przypadła moim włosom do gustu. Były po niej mocno niedociążone, dodatkowo dość mocno spuszone, co ostatnio zdarza mi się naprawdę rzadko. W dotyku takie dziwne, lekko szorstkawe. Na pewno nie jest to wina przeproteinowania - biały jeleń szedł w ruch po kilku myciach bez protein. Z dodatkowym olejem wcale nie było lepiej - sama nie wiem, co do końca mi w tej odżywce nie pasuje. Ma ona jedną zaletę - pięknie podkreśla mi skręt ;) Ale co z tego, jak falo-loczki są spuszone i dziwne w dotyku ;) Jest bardzo lekka, nie powinna nikogo obciążyć. Może ładnie spisać się na włosach o niższej porowatości. My niestety mówimy sobie nie - ale nie można trafiać na same hity prawda? :)

Na zdjęciu moje spuszone falo-loczki po białym jeleniu ;)

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc

Przeciętna w kierunku dobrej.

Kosmetyki od Jelenia są dość specyficzne :D Zwykle nie ma do nich zastrzeżeń, spełniają należycie swoją funkcję i są dobre. "Problem" zaczyna się wtedy, kiedy oczekujemy od produktu tego czegoś, a wymagania rosną.

Odżywka jak najbardziej służyła moim włosom i spełniała swoje zadanie. Ułatwiała rozczesywanie, dyscyplinowała włosy, lekko nawilżała, a pomimo lekkiej konsystencji nie spływała z włosów. Opakowanie również zasługuje na pochwałę, wygodne i praktyczne. Pod koniec użytkowania można przeciąć i wydobyć końcówkę.

Odżywka od Jelonka niestety bez wad nie jest, ale powiem szczerze, że jakoś nie są to poważne rzeczy. Jak na odżywkę to jest dość droga, ponad 9zł, a lekka konsystencja sprawia, że wydajność nie jest najlepsza.

Jeszcze chciałabym zaznaczyć, że Biały Jeleń to polska firma i nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Duży plus.

Jak najbardziej polecam odżywkę, bo jest bardzo przyzwoita. Do włosów bardzo wymagających i zniszczonych może nie być wystarczająca, chcoiaż.. kto wie ;)

Dobra ale bez efektu WOW

Odżywka ta ma delikatny zapach, ułatwia rozczesywanie i wygładza włosy czyli robi wszystko co powinna robić dobra odżywka, gwiazdkę odejmuje za brak efektu wow, co powoduje że już do niej nie wrócę :)

Używam tego produktu od: miesiąc temu