Kerastase, Résistance, Soin Premier Thérapiste (Odżywka do włosów przed kąpielą)

Kerastase Odżywka Thérapiste Résistance przeznaczona do włosów bardzo zniszczonych, poddanych zbyt wielu zabiegom. Naprawi to co wydawało się niemożliwe do naprawienia. Chroni włókno włosa i pomaga je odbudować. Sprawia, że włosy są miękkie i lekkie. Nie obciąża włosów. Włosy są zrewitalizowane, lśniące i gładkie.
Nałożyć produkt na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy przed zastosowaniem kąpieli Thérapiste. Wmasować pasmo po paśmie, ze szczególnym uwzględnieniem końców. Pozostawić na włosach 1-2 minuty. Dokładnie spłukać.

Bestseller

Jedna z najlepszych odzywek jaka miałam. Włosy po kilku razach wyglądają ma zdrowsze( tu muszę dodać ze szczególnie końcówki miałam bardzo zniszczone)

Odżywka, którą warto polecić

Tak jak zapowiada producent odżywka skutecznie naprawia zniszczone włosy. Dokupiłam ją do kompletu z maską i jestem nią zachwycona. Przed wejsciem pod prysznic moczę wlosy i osuszam ręcznikiem, nakładam na kolejne pasma, a że odżywka wystarczy jak jest trzymana na włosach około 2min mogę zaraz po tym swobodnie wejść pod prysznic żeby ją spłukać. Nie maże się i nie ścieka mimo, że ma lekką konsystencję. Tak jak cała seria zachwyca zapachem. Włosy już po kilku użyciach były widocznie zdrowsze i delikatniejsze, ale z każdym użyciem jest jeszcze lepiej. Stanowczo najbardziej przeznaczona do włosów zniszczonych i cienkich takich jakimi były moje. Warto ją polecić.

Używam tego produktu od: niecałe 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże