Brilliant Bronze, Self-Tanning Cream SPF 17

Brilliant Bronze, Self-Tanning Cream SPF 17

Zgłaszająca osoba: Katarzyna Zdrowak

Doskonały samoopalacz do twarzy z filtrami UVA i UVB. Efekt świetlistej, naturalnej opalenizny bez zażółceń i plam. Opalenizna jest delikatna. Kosmetyk jest koloru karmelowego, co ułatwia równomierną aplikację na twarz. Pozostawia delikatny zapach ``opalenizny``. Z dotychczasowych samoopalaczy których używałam, ten jest najlepszy.

Cena: 116 zł / 50 ml

Dobry

Nie kupię ponownie, gdyż szukam czegoś zupełnie innego. Tak więc przygoda z tym samoopalaczem zaczeła się 2 tygodnie temu, gdy zobaczyłam siebie w lustrze <krzyk> kompletnie blada wręcz biała jak śmierć. Wieczorem tego samego dnia poleciałam po samoopalacz, dostałam gigantyczne dwie <szok> próbki w Douglasie. Nie było testera z Lancome ani Clarins, a Pani sprzedawczyni zaproponowała ten, postanowiłam dać mu szanse. Po pierwsze ja dla mnie nie odżywia ani nie nawilża spektakularnie jak wspomniała o tym pierwsza recenzentka. Pachnie samoopalaczem za co mega minus (co to ma znaczyć?! w tej klasie cenowej!? ) Kolor pomimo mojej bladości ( w M.A.C. mam kolor NW 15 w zimie) ledwo widoczny na buzi, stosowałam zgodnie z zaleceniami, zarówno rano jak i wieczorem efekt widoczny dopiero na 4 dzień regularnego stosowania. Dla mnie nie wart ceny, szukam czegoś co szybciej opali moją buźkę. Na plus: lekka konsystencja, natychmiast lekko barwi buzię, nie plami pościeli po odczekaniu 20min od nałożenia, schodzi równomiernie.Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: ok 15 ml próbka lub większa

śmierdziuch!

ma złot drobinki, kolor który sprawia ze efekt opalenizny widoczny jest niemal natychmiast, wydajny i inne takie

ALE
KOSZMARNIE ŚMIERDZI!!!!!
i nie jest to warte żadnych pieniędzy!
jest to kosmetyk do twarzy - a jak na twarz można nakładać coś o tak nieprzyjemnym zapachu!

Uważam że gama samoopalaczy różnych firm jest na tyle duza że ten kosmetyk pomimo iż jest to produkt Shiseido ( wydawałoby się firma dobra ) można sobie śmiało odmówić!

nie polecam!

Używam tego produktu od: mam całe opakowanie posmarowałam się raz!
Ilość zużytych opakowań: jedno... prawie pełne do wywalenia!

genialny!

kremik jest po prostu świetny. Początkowo trochę sie go obawiałam bo jest to krem mocno nawilżający i odżywczy a ja mam tłustą skórę i bałam sie że mi zapcha pory ale nic takiego sie nie stało! Krem wspaniale nawilża,nie powoduje błyszczenia sie skóry,powiedziałabym nawet że moja skóra była bardziej matowa niż po kremach matujących. Ponadto ma piękne ,lśniące i złote drobinki które ślicznie rozświetlają buzię bez efektu tandety. Krem ma brązowy kolor wiec od razu buzia wygląda na opaloną a później w trakcie dnia skóra naprawde brązowieje, w bardzo ładny naturalny sposób. Jedyną wadą kremu jest jego zapach,jest wstrętny! ale da sie wytrzymać :)

Używam tego produktu od:2 mies