Ziaja, Żel myjący do twarzy i ciała o zapachu maliny i imbiru

Ziaja, Żel myjący do twarzy i ciała o zapachu maliny i imbiru

Ziaja Owocowy żel myjący do twarzy i ciała działa łagodnie i nie powoduje podrażnień, pozostawia skórę czystą i zadbaną. Nie wysusza naskórka nawet podczas częstego mycia.

Cena: 10zł / 200ml.
/w/

Przyjemny

Minusy:
-po co ktoś w gratisie daje mi żel, którego i tak nie mogę kupić? spodobał mi się, więc co teraz?
-nie lubię tego topornie chodzącego prztyczka Ziai, boję się, że połamię paznokcie otwierając butelkę.

Cechy neutralne:
-niezbyt wydajny, ale akurat w przypadku tak taniego produktu nie ma to większego znaczenia.

Plusy:
-bardzo przyjemny zapach, nietypowy, malina w ogóle nie jest słodka, imbir także nie przypomina korzennych pierniczków, wyszło jakoś tak świeżo i rześko; warto dodać, że za imbirem nie przepadam, a żel wyjątkowo bardzo przypadł mi do gustu,
-konsystencja odpowiednia, żel, nie za wodnisty, nie za gęsty, w sam raz,
-doskonale się pieni,
-jako fanka małych opakowań (bo poręczniejsze, zajmują mniej miejsca i szybko można produkt zmienić na inny, żeby się nie nudzić) mówię Ziai tak, szkoda, że inne żele (w regularnej sprzedaży) nie są dostępne także w takiej pojemności,
-nie wysusza, nie podrażnia,
-zapach długo utrzymuje się na skórze i w łazience, co w moim przypadku naprawdę jest rzadkością,
-w porównaniu z innymi żelami na rynku prezentuje się naprawdę świetnie, głównie ze względu na zapach, na pewno bym go kupiła.

Cudownyyyyy!!

Produkt dostałam od pani farmaceutki w aptece jako gratis do zakupów. Wcześniej jakoś nie wpadł mi w oko. Już w drodze do domu zanurzyłam nos w opakowanie, żeby wyniuchać zapach ...i...od razu się zakochałam.
Świeża malina z dodatkiem imbiru nie jest tak cukierkowa, jak wiele produktów, które zawierają nutę zapachową maliny. Zapach nie przypomina słodkiej gumy Mamba tylko jest bardzo orzeźwiający. Opakowanie piękne, nieduże dodatkowo podbijające kolor żelu. Od razu leci ślinka, żeby się nim umyć. Pięknie się pieni, pozostawia zapach w całej łazience, z ciała ulatnia się po wytarciu. Skóra jest dobrze umyta, bez podrażnień, bez przesuszenia.
Szkoda, że na razie nie można kupić produktu w punktach Ziaji. Czekam aż producent wznowi produkcję i znowu na stałe zwłaszcza w okresie letnim pojawi się na półkach. Nie ukrywam, że biliśmy się prawie z TŻ-em o jego używanie. Skończył nam się zastraszająco szybko, bo ciągle się nim ciapaliśmy ;)

Cudo!

Zapach jest prześliczny, długo utrzymuje się na skórze. Używam głównie do mycia twarzy, jest delikatny i nie podrażnia.
Plusy:
- przyjemna cena
- piękny zapach
- konsystencja

Minusy:
jak dla mnie to nie ma minusów :)

Cudowny zapach

Ten zapach mnie rozczula, taka malinka z ogrodu, mniam! :) Niestety dość szybko się ulatnia. Samo działanie żelu bardzo łagodne, ale skuteczne. Używałam go głównie do mycia twarzy, a od czasu do czasu do ciała. Nie uczulił mnie i nie podrażnił, bardzo przyjemny produkt.