John Frieda, Beach Blonde, Cool Dip Purifying Shampoo (Oczyszczający szampon do włosów)

John Frieda orzeźwiający szampon oczyszczający Beach Blonde oczyszcza włosy, usuwając z nich zanieczyszczenia i pozostałości po produktach do stylizacji, przygotowując je na stworzenie plażowego looku. Wzmacniająca formuła z wodorostami morskimi detoksykuje włosy zniszczone wpływem wysokich temperatur.

Nie oczyszcza najlepiej - Łatwe rozczesywanie - Wydajny - Miętowy

Szampon ma przede wszystkim oczyszczać, ale nie robi tego najlepiej, zapewne ze względu na składniki nawilżające, które ułatwiają rozczesywanie nawet bez odżywki. Sprawdzi się zatem na drugie mycie, raczej w roli odżywki.

Ma lekki miętowy zapach. Bardzo wydajny - po 30-tu myciach nadal mam 1/3 opakowania 250 ml.

Bardzo ok :)

Szampon bardzo polubiłam za ten świeży efekt i zapach. Ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu nie obciąża włosów tylko delikatnie myje i oczyszcza. Dla mnie bardzo w porządku, idealny na upalne dni. Opakowanie troszkę małe i cena za wysoka.

Robi co ma robić-OCZYSZCZA.

Myje, odświeża, ładnie pachnie i ma butelkę w wakacyjnym kolorze.
Zupełnie tylko nie rozumiem producentów, którzy takie brednie wypisują na opakowaniach swoich produktów, jakby były one skierowane do imbecyli, a nie do inteligentnych kobiet, umiejących odróżnić pielęgnację od zwykłego oczyszczania.
Przecież to chyba normalne, że nie wyjdziemy spod prysznica z wystylizowana fryzurą po użyciu zaledwie szamponu.
W niczym ten kosmetyk nie pomaga, w żadnym układaniu plażowego looku. On oczyszcza i to ma robić. Dalsza stylizacja prowadzi do ułozenia włosów, więc nie rozumiem po co te dyrdymały.
Kosmetyk na plus. Oczyszcza, ładnie pachnie i tyle.
Mozna polecić.

Fatalny

Szampon dostałam w zestawie z odzywką i maską na Boże Narodzenie,
Zużyłam go w całosci ale z wielką ulgą, i męczyłam się z nim 4mce,Konsystencja ok, pienił się, forma żelu też do przeżycia ale działanie-tragedia.Puszył włosy, robił z nich siano.Jedyna gwiazdka za piekny zapach mięty.

Dobry, ale nie rewelacyjny

W 100% zgadzam sie z recenzja sosna30. Moje wlosy sa tak samo cienkie i delikatne, malo podatne na ukladanie, a wszelkie fale prostuja sie po 10 minutach. Szampon dobrze oczyszcza, ladnie pachnie, wlosy nie sa poplatane. Uzywam razem z odzywka z tej serii, ktora polubilam duzo bardziej. Szampon jest dobry ale nie rewelacyjny. Raczej nie kupie ponownie. W podobnej cenie znalazlam cos duzo lepszego.

dobry szampon

Zacznę od tego, że mam włosy cienkie i bardzo delikatne, w kolorze bardzo jasnego, popielatego blondu. Moje włosy nie są w ogóle podatne na układanie, zakręcone loki przy małym wiaterku prostują się w okamgnieniu ;) Wspominam o tym dlatego, że szampon nie powoduje u mnie plażowego looku - ale też nie oczekiwałam tego wiedząc o tym, że na moich włosach się nie da;) To jedyne do czego mogę się przyczepić.

Jest to szampon oczyszczający i w tej roli spełnił moje oczekiwania.
Fajnie oczyszcza, włosy po umyciu są sypkie, wygładzone.
Szampon jest delikatny, nie powoduje plątania włosów, chociaż ja i tak zawsze używam odżywki.

Dodatkowym atutem jest zapach - przypomina mojito i daje fajne wrażenie orzeźwienia skóry głowy.

Stosuję razem z odżywką i jest to bardzo fajny duet.

Szampon nie podrażnia i jest wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Hawaii!

Szampon Beach Blonde jest pierwszym produktem marki John Frieda, jaki miałam okazję użyć i ocenić. Podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale już jeden udany szampon zaostrza apetyt na resztę linii.

* Szampon trafił do mnie dość nieoczekiwanie i przyznam, że kiedy ujrzałam dumny napis na opakowaniu "Beach Blonde" to sądziłam, że z naszej znajomości nic nie będzie. Mój kolor włosów jest bowiem tak daleki od blondu, jak Tasmania od Śląska. Po przestudiowaniu etykiety i kilku użyciach uznałam, że i ciemnowłose panie mogą do siebie przytulić ten produkt.
* Lubię szampony oczyszczające, ale nie robiące jednocześnie siana na głowie, a takich nie jest znowu tak wiele. Mam włosy gęste, długie i ciężkie, ale raczej suche, bardzo puszące się, skręcające się po umyciu w duże loki/fale. Nie mam problemów z przetłuszczaniem, ani innych kłopotów ze skórą głowy.
* Szampon John Frieda jest zdecydowanie gęsty, ma jasnozielony kolor i cytrusowy zapach. Pachnie w zależności od dnia, czasami podjeżdża cudną, rześką miętą, czasami jest mniej zachwycający. Pieni się pięknie, bardzo gęstą i aksamitną pianą nawet przy nałożeniu niewielkiej ilości szamponu na włosy. Jest to prawdopodobnie zasługa bardzo skoncentrowanej formuły kosmetyku.
* Według mnie bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem włosów. Jest w tej materii podobny do mojego ulubionego Vitamin Force Fresh Garniera. Co ważne produkt nie robi mi na głowie puchu i nie zwiększa objętości włosa trzykrotnie. Szampon nie zbija włosów w strąki podczas zmywania go z głowy, czuć że włosy są zwarte i lejące. Nie ma problemów z rozczesywaniem kołtunów po jego użyciu. Nie przyspiesza przetłuszczania, fryzura jest po nim delikatna, sypka i świeża.
* To co zaobserwowałam u siebie to fakt, że John Frieda faktycznie robi na mojej głowie plażowy look! Trafiłam w końcu szampon, który robi na włosach coś innego, niż tylko mycie. Jak wspominałam włosy skręcają mi się w fale, ale raczej nieregularne i dosyć nietrwałe, gdyż po jakimś czasie włosy puszą się i fryzura staje się bezkształtna. Ten produkt zdecydowanie zmienia skręt moich pukli, loki robią się mniejsze, trwalsze, jakby mocniej skręcone na całej długości, ale bardzo naturalnie wyglądające. Wyglądam jak australijska suferka spędzająca na plaży z deską całe dnie, albo tancerka Hula z Honolulu :D. Zdecydowanie tak wyobrażam sobie plażową, letnią fryzurę i zdecydowanie tutaj producent się popisał.
* Opakowanie jest małe i poręczne. Dozownik pod klapką jest szalenie oszczędny, gęsty szampon wydobywa się z niego dosyć powoli, ale przynajmniej nie ma problemu z chlapaniem i cieknięciem. Butelka jest w całości przezroczysta i bardzo prosta, dla mnie stanowi to duży plus.
* Spodziewałam się, że szampon będzie mniej wydajny, ale jak na takie niewielkie opakowanie 250 ml wypadł on nadzwyczaj dobrze. Po raz kolejny jest to chyba zasługa gęstej konsystencji, dzięki której nie potrzeba wylewać szamponu na głowę strumieniem.
* Cena nie taka najniższa, bowiem wynosi ponad 30 złotych. Szczerze mówiąc ja kupuję szampony nieco tańsze, bowiem na moje długie włosy zużywam ich naprawdę sporo, w szybkim tempie i zwyczajnie wypadają one u mnie mało ekonomicznie. Od czasu do czasu jednak nie zaszkodzi. Niedawno widziałam też produkty John Frieda na promocji w SP, więc jest to też jakaś opcja.

Polubiłam bardzo. Głownie za to, że ten szampon jest "jakiś". Nie dość, że fajnie i niespodziewanie stylizuje nam włosy na letnio to jeszcze dobrze oczyszcza z wszelakich brudów, a jest delikatny.
/ Słowem wyjaśnienia dodam tylko, że nie potrafię zagwarantować dziewczynom z prostymi włosami, że Frieda zrobi im takie same Hawaii, jak mi. Śmiem twierdzić bowiem, że dużo zależy od rodzaju włosów. Moje mają skłonności do zawijania się, więc może te plażowe loki są w dużej mierze tego pokłosiem.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.