Soin Confort, Nourishing Cream Mask (Maseczka odżywcza)

Soin Confort, Nourishing Cream Mask (Maseczka odżywcza)

Maska bogata w propolis i morskie oligoelementy, delikatnie czyści i odżywia skórę. Przywraca skórze odpowiednie pH, wygładza i relaksuje. Balansuje odpowiedni stopień nawilżenia i likwiduje suchość skóry.

Aktywne składniki:

- propolis - działa bakteriobójczo, regeneruje i reperuje skórę, stymuluje układ immunologiczny oraz metabolizm komórkowy,

- oligoelementy - nawilżają skórę i utrzymują jej odpowiedni stopień nawilżenia,

- witamina E - neutralizuje wolne rodniki i działa przeciwzmarszczkowo,

- witamina A - odzywia i zabezpiecza skórę.

ideał dla suchej skóry

Nie ma lepszej maski.Idealna konsystencja,fantastyczny zapach no i ten efekt po..... Polecam zdecydowanie.Może też służyć jako SOS po przedawkowaniu słońca,skóra mniej się łuszczy i szybciej dochodzi do siebie.Zimą świetnie neutralizuje zgubny wpływ centralnego ogrzewania

Używam tego produktu od:2 lat

kocham drapieżnie:-)

Rewelacja. To chyba będzie najlepsza maseczka jakiej używałam (oprócz hydra intense lancome). Skóra była po niej NIEWIARYGODNIE napięta, odżywiona, zdrowa, aż nie potrzebowała kremu. I to wszystko w polską zimę. Komfort stosowania niewątpliwy, maseczki o ile pamiętam nie zmywa się, jest po prostu boska. Biorąc pod uwagę jej działanie, wyobrażam sobie że będzie idealna dla osób z przesuszoną cerą. Do dziś po niej płaczę (że się skończyłą znaczy) i jakoś nie mogę wpaść na jej trop...A jak wpadnę kupię na pewno, może ktoś udzieli mi informacji gdzie kupić thalgo??
Cena nie powala, bo pół tej małej tubeczki wystrczyło mi na miesiące, jest niewiarygodnie wydajna, nie ma potrzeby ładować jej grubą warstwą. Używałam osławioną nie wiedzieć czego purete thermale vichy, która jest w tej samej klasie cenowej, i w ogóle nie ma o czym mówić, thalgo wygrywa na całej linii.

Używam tego produktu od:2 lata temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2 tubki 30 ml