KWC LogobyWIZAŻ logo

_ainez_ka
    3 maja 2023 o 9:19
    5 / 5
    Jestem na nie
    ✔️Produkt znajduje się w bardzo wygodnej tubce o pojemności 30 ml. Jego szata graficzna jest ładna i prosta, kolorku czarnego. ✔️Został fluid przeze mnie kupiony w kolorku 4-brzoskwiniowy, myślałam że jest trochę jaśniejszy ale strasznie ciemny on okazał się. ✔️Rozprowadza się bez żadnego problemu, ale za to jest bardzo słabiutkie krycie i do tego podkreśla suche skórki, co naprawdę nie fajnie to wygląda. ✔️Produkt tylko był użyty przeze mnie raz i raczej do niego nie wrócę, plus że kosztował groszowe sprawy ale nie zauważyłam żeby teraz gdzie kol wiek był dostępny.
    Szczegóły:

Anusia490
    24 września 2015 o 19:15
    2 / 5
    Nie
    Produkt kupiłam raczej do przetestowania niz uzywania, ale chce go wykonczyc poniewaz nie lubie wyrzucac kosmetykow, a co za tym idzie pieniedzy. Nie jestem zniego zadowolona do tego stopnia zeby go zakupic ponownie, wiec szybko o nim zapomne. Podklad ma wiecej minusow niz plusow, wiec zaczniemy od nich: + piekny jasny kolor (mam nr 01) - idealny dla bladolicych oraz osob z jasna karnacja. Jest raczej neutralny, choc dostrzezemy w nim zotlawe tony, osobiscie mnie kolor bardzo odpowiada + konsystencja musu + cena + pojemnosc + wydajnosc MINUSy - okropnie sie rozwarstwia!! Przed kazdyjm uzyciem nalezy nim mocno wstrzasnac, w przeciwnym razie wyleci nam z opakowanie woda. Bardzo mi sie to nie podoba - robi straszne smugi! Nakladany palcami czy pedzlem zostawia widoczne slady - gromadzi sie w zmarszczkach, w okolicy oczu - krycie bardzo slabe, nadasie dla osob z ladna cera bez niedoskonalosci, pozstale oosby musza uzyc korektora - podklad podkresla suche skorki - nie jest to podklad "ultratrwaly" jak opisuje producent. Po kilku godzinac (2-3) nieestetycznie wyglada na twarzy i nierownomiernie schodzi - laczony z inymi podkladami niestety nadal zachowuje swoje wlasciwosci tzn. nie poprawia stanu cery, a raczej wyglada ona gorzej - matuje na bardzo krotki czas - nierownomiernie schodzi z twarzy, najszybciej w okolicy nosa i strefy T - po nalozeniu pudru sypkiego prawie zawsze otrzymujemy efekt ciastka na twarzy, niezaleznie od ilosci produktu oraz jego marki wyglada to nieestetycznie - slaba dostepnosc Niestety producent obiecuje nam nie wiadomo co, a zadna z jego obietnic nie jest spelniona. Wiecej nie kupie. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:tydzień