Physiogel, Łagodzenie i Ulga, Krem do twarzy o bogatej konsystencji

Physiogel, Łagodzenie i Ulga, Krem do twarzy o bogatej konsystencji

Krem do twarzy o bogatej konsystencji Physiogel Łagodzenie i Ulga do skóry bardzo suchej, wrażliwej i skłonnej do zaczerwienienia:
- stworzony w oparciu o technologię BioMimic z kompleksem łagodzącym składającym się z podstawowych lipidów,
- przygotowany ze składników specjalnie dobranych dla skóry bardzo suchej, wrażliwej i skłonnej do zaczerwienienia,
- widocznie zmniejsza przesuszenie i zaczerwienienie skóry i daje uczucie ulgi wrażliwej skórze,
- sprawia, że skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku oraz ma bardziej równomierny koloryt,
- odpowiedni do stosowania pod codzienny makijaż,
- zawiera 40% lipidów.
Potwierdzone rezultaty stosowania kremu do twarzy o bogatej konsystencji Physiogel Łagodzenie i Ulga:
- redukuje zaczerwienie i przesuszenie skóry twarzy,
- natychmiast przynosi ulgę bardzo suchej i napiętej skórze,
- długotrwale nawilża i chroni przed nawracającym przesuszeniem skóry,
- sprawia, że skóra staje się mniej wrażliwa,
- zmniejsza uczucie dyskomfortu i ciepła na skórze,
- zmiękcza i wygładza skórę,
- klinicznie potwierdzone wzmacnianie oraz odbudowa bariery ochronnej skóry,
- 91% kobiet już po 2 tygodniach zaobserwowało redukcję zaczerwienienia.

CUDO to mało powiedziane!!!

WYBAWCA to jedno słowo, ktore przychodzi mi na mysl na samym poczatku pisania tej recenzji!

Mialam cere mocno przesuszona kremem Skinoren, ktory stosowalam ponad miesiac czasu. Nos, okolice nosa wraz z policzkami, broda i czoło zwłaszcza w okolicach brwi.....koszmar, "wiory" biale sypaly sie na potege. Peelingi, maski, drogie kremy i....NIC!!!! Aż postanowilam zajrzec do szafi mojej siostry......kilkanascie probek tego kremu....postanowilam sprobowac, tym bardziej, ze opis =bogata konsystencja....pomyslalam, cos dla mnie! Uzyłam na noc, rano skora ukojona, bardzo wyrazne zmniejszenie łuszczenia. Podkład wygladal juz o niebo lepiej. Kolejna noc=kolejna proba. Ranek z piękną "odzywiona cera"!!! Coś niesamowitego!!!! Przy tym żadnych niepsodzianek w postaci krost (jak to bywa przy kremach tego typu) a wrecz przeciwnie! wszystko uspokojone, wyciszone! Po kilku dniach faktycznie cera mniej czerwona! REWELACJA!!! Dawno nie mialam tak dobrego, odzywczego kremu, ktory pomoglby mi w doslownie 2 dni z przesuszeniem cery (tym bardziej sotosowany tylko na noc).
Wydajny, ladnie pachnie-prawie niewyczuwalnie.

Zakupilam natychmiast pelnowymiarowe opakowanie i POLECAM kazdemu!
Szybkiego ukojenie przesuszonej, czerownej skóry bez niespodzianek! CUD!!! moje odkrycie roku!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka probek