Physiogel, Łagodzenie i Ulga, Krem do twarzy

Physiogel, Łagodzenie i Ulga, Krem do twarzy

Krem do twarzy Physiogel Łagodzenie i Ulga do skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do zaczerwienienia
- łagodnie i naturalnie działa na skórę i odbudowuje jej warstwę ochronną, odpowiedzialną za prawidłowe nawilżenie skóry,
- zaawansowana formuła BioMimic zawiera łagodzący kompleks najważniejszych lipidów, w tym Palmitamide MEA (PEA), aby zmniejszyć przesuszenie i związane z tym swędzenie i zaczerwienienie skóry,
- chroni przed czynnikami drażniącymi, które mogą pogarszać stan bardzo suchej i wrażliwej skóry,
- zawiera 30% lipidów.
Potwierdzone rezultaty stosowania kremy do twarzy Physiogel Łagodzenie i Ulga:
- redukuje zaczerwienienie związane z przesuszoną skórą,
- zapewnia natychmiastową i długotrwałą ulgę skórze suchej,
- zmniejsza uczucie dyskomfortu i ciepła na skórze,
- łagodzi przesuszenie i zaczerwienienie skóry.

wszystko dobrze do czasu

Przez kilka lat zużyłam kilka opakowań tego kremu. Był to jedyny trafny produkt z polecenia bardzo słabej dermatolog (wyobraźcie sobie zalecenie mycia twarzy silnym szamponem przeciwłupieżowym, hehe), którą przed laty odwiedzałam z AZS twarzy. Wtedy miałam wrażliwą i niesamowicie przesuszoną skórę, ten krem poprawiał jej stan. Efekt był TYLKO po użyciu kremu, po każdym umyciu twarzy i wysuszeniu skóra nadal miała się tak samo źle. Nazywałam go kremem maskującym mój problem suchej skóry. Krem jest bardzo dobry do stosowania pod makijaż - w żaden sposób nie wpływa na jego nakładanie i trwałość. Dość szybko się wchłania, jest bez zapachu. Jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy codziennego stosowania. Buteleczka jest plastikowa i poręczna. Higieniczna - z pompką. Minusem jest to, że w żaden sposób nie ma możliwości sprawdzenia poziomu kremu. Krem odstawiłam po około 5 latach, kiedy zauważyłam, że moja skóra zaczęła jeszcze bardziej się przesuszać. Nie wiem czy została zmieniona formuła kremu, szukałam informacji na ten temat, lecz nic nie znalazłam. Po zmianie na inny krem moja skóra wróciła do normy.

Super!!

Krem nie raz uratował mi cerę, kiedy żaden inny nie pomagał, na początku dostałam próbkę i gdy ją skończyłam kupiłam krem. Dobrze odżywia skórę i łagodzi zaczerwienia, jednak jeżeli nie mamy bardzo wysuszonej skóry takiego efektu poprawy nie będzie i konsystencja też może być za ciężka. Teraz używam go na noc jednak na początku używałam też rano moja skóra go wręcz pochłaniała.
Kupiłam na promocji za 35 zł więc ta cena jest dosyć przystępna.

Jestem na prawdę zadowolona

Zakochałam się w nim używając jego próbki, którą dostałam od koleżanki i już wtedy po prostu wiedziałam, że kupię całe opakowanie.
Krem rzeczywiście przynosi ulgę i dobrze nawilża a przy tym nie zapycha.
Szczególnie dobry jest na te mroźniejsze dni.
Po tym opakowaniu będę pewnie eksperymentować z innymi.. :P jednak myślę, że po jakimś czasie do niego wrócę.
Średnio jednak bezpośrednio pod makijaż, po dłuższym czasie skóra się świeci i robi się lekko tłusta.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nic szczególnego

Spodziewałam się po tym kremie czegoś więcej ponieważ mam wrażliwą cerę i staram się używać łagodnych kosmetyków, ten krem podrażnił mi jedynie skórę, szczególnie w okolicach oczu

Dobry, ale nie dla każdej cery

Krem jest prawie idealny, jednak brakuje mi w nim to, że jednak troszkę zapycha cerę. Plusem jest łagodzenie zaczerwień, głęboko nawilża cerę, ale nie wchłania się całkowicie. Pozbawiony perfum ma nijaki zapach - ale to dla mnie to duży plus. Jest dobry pod makijaż. Cena troszkę odstrasza, jednak gdy w zimie mam wysuszoną cerę to sięgam po niego bez wahania. Natomiast w lecie jest zbyt ciężki.

dobry krem na zimę

Próbkę kremiku dostałam z okazji otwarcia nowego rossmanna w moim mieście w niewielkiej 5-cio milimetrowej tubce i choć nie jest to dużo, krem wystarczył na ponad trzy tygodnie. Jestem posiadaczką cery suchej, skłonnej do zaczerwienień. Bogaty krem nawilżający jest u mnie koniecznością zwłaszcza w okresie zimowym. Physiogel choć naprawdę ciężko się rozprowadza, swoje zadanie wypełnia znakomicie. Już po pierwszym tygodniu stosowania zauważyłam znaczną poprawę kondycji cery, zaczerwienienia zniknęły, skóra stała się gładka, miękka i nawilżona. Krem szybko się wchłania pozostawiając delikatny, nielepki film, który zabezpiecza skórę przed mrozem i wiatrem. Chętnie kupiłabym nowe opakowanie, lecz w regularnej cenie jest jak dla mnie zbyt drogi. Myślę że na rynku istnieją równie dobre i znacznie tańsze produkty, dlatego też odejmuję gwiazdkę.

Na zimę OK

Krem faktycznie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Jest wydajny, ma fajną konsystencję, aplikacja jest bezproblemowa, higieniczna (dzięki opakowaniu). Nie szczypie w oczy.

Jak każdy krem apteczny, bezzapachowy posiada specyficzny zapach :) Bardzo trudno mi go opisać, ale przypomina mi markizy o smaku orzechowo-kakowym z dodatkiem oleju :D

Wchłania się dłuższą chwilę - zależnie od stanu cery.

Przy bardzo wysuszonej buzi nadaje się również pod makijaż.

Trudno mi jednoznacznie stwierdzić czy zapycha pory - chyba troszkę tak...

Może nawet zakupiłabym go latem, kiedy skóra również często jest podrażniona, przesuszona, ale na pewno nie w cenie regularnej. Myślę, że można kupić równie dobry i tańszy krem łagodzący, np. POLSKIEJ FIRMY O TAKIM SAMYM DZIAŁANIU.

Używam tego produktu od: około miesiąca