Orientana, Tonik do twarzy `Róża japońska i pandan`

Orientana, Tonik do twarzy `Róża japońska i pandan`

Delikatny, naturalny tonik `Róża japońska i pandan` Orientana bez alkoholu w opakowaniu z atomizerem, do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Do cery suchej i normalnej. Róża nawilża skórę i opóźnia proces starzenia. Pandan normalizuje i wycisza skórę.

50 – 100ml
nawilżające, odświeżające
w sprayu, w butelce
płyn

Niestety zawiodłam się

Pięknie pachnie. Odpręża napiętą po myciu skórę - jak standardowy tonik. Na tym niestety kończą się jego zalety. Niby bez alkoholu, a po zastosowaniu czuję pieczenie na wrażliwych partiach skóry. Jak się dostanie do oczu to dopiero jest ogień :) Ponadto nie wiem czy może kupiłam jakieś pechowe opakowanie, ale chcą spryskać nim twarz produkt leci na czubek głowy i na dekolt. W efekcie wszystko jest idealnie spryskane oprócz twarzy :) Znalazłam inny produkt o identycznym zapachu, zdecydowanie tańszy i nie podrażniający skóry i oczu, a więc za ten tonik już podziękuję.

Różany odlot!

Kolejny produkt orientany, który kocham. Gdy go używam czuje się jakbym zanurzała twarz w kwiecie róży. Oszałamiający zapach!

Prędko się z nim nie rozstanę :-)

Cudo!

Dopóki ten tonik nie trafił w moje ręce, uważałam że jest to produkt zbędny w codziennej pielęgnacji.

Tonik pięknie pachnie, nawilża, odpręża i odżywia skórę.
Jest bardzo wydajny, a opakowanie poręczne i higieniczne.
Skład również jest bardzo dobry.

Nie zauważyłam ani jednej wady w tym produkcie, zużyłam go do końca i na pewno kupię następne.

Jeden z fajniejszych toników

Zużyłam kilka dobrych opakowań tego toniku i sięgnę po kolejny.
Dużym plusem jest zapach oraz wydajność. Ważne, że ma atomizer i nie ma potrzeby trzeć skóry, tylko fajnie rozpyla się na twarzy. Tonik miło nawilża i jest idealny pod krem. Stosowałam rano i wieczorem, zawsze po umyciu twarzy.
Dla niektórych zapach róży może być odrobinę chemiczny, ale mi bardzo przypadł do gustu. Trzeba też uważać na kontakt z oczami :)

Bardzo dobry wybór

Myśle, ze to bedzie mój must have poelegnacyjny:) tonik idealny do cery suchej i wrażliwej, pięknie pachnie, a co najważniejsze ma super skład-żadnej chemii.

Forma sprayu na plus, z pewnością kupie go poraz kolejny:)