Thalgo, Soin Raffermissant, Tri-regenerating Cream (Krem potrójnie regenerujący)

Potrójnie aktywny lekki krem odnawia elastyczność w skórze zmęczonej i dojrzałej. Dzięki bardzo lekkiej konsystencji idealnie się wchłania. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry mieszanej i skłonnej do przetłuszczania.

Aktywne składniki:

- ikra łososia - regeneruje skórę,

- rumianek - działa kojąco i łagodzi podrażnienia skóry,

- aloes - nawilża skórę i zwiększa jej ukrwienie,

- hydrolizowana morska elastyna - ujędrnia i wygładza skórę.

miałam to szczęście :)

Suuuuper :)Gęsty,treściwy ale to nie znaczy,że tłusty... Bardzo dziwna konsystencja,pierwszy raz się z taką spotkałam.Musiałam się do niego przyzwyczaić.Efekt-piorunujący.Skóra jędrna,jakby gęściejsza,idealnie gładka.Rewelacyjny produkt :)

Używam tego produktu od:6lat

Fantastyczny

Zaskoczył mnie bardzo przyjemnie. Co prawda ma to być produkt na noc (dla mnie w tej funkcji się nie sprawdza, za suchy), ale jako krem dzienny pod makijaż nie ma sobie równych. Efekt po nałożeniu daje się porównać (ze znanych mi kremików) jedynie z klasyczną wersją Renergie - równie błyskawicznie poprawia wygląd - napina skórę, zmniejsza widoczność porów, wyrównuje koloryt, idealnie przy tym matuje. A do tego jest niemal bezzapachowy - czym przebija Renergie właśnie, którego zapach - ładny przyznaję, jest jednak nieco zbyt nachalny jak na mój gust.
Tri-regenerating ma jeszcze fantastyczną zdolność natychmiastowego uspokajania skóry - zaczerwienień, podrażnień; kilka minut po aplikacji cera jest rozjaśniona i wygląda świeżo.
Od razu zaznaczam, że nawilża raczej słabo - ja stosuję pod spód zawsze któreś z serum Thalgo i wtedy rezultat jest rewelacyjny. Doskonale nadaje się pod makijaż, nawet jeśli "pomiędzy" nakładam jeszcze warstwę blokera (dotyczy SVR 60-tki lub 100-tki).
Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście przyspiesza odnowę naskórka - wszelkie miejsca zmienione szybciej się złuszczają, trzeba regularnie wykonywać peeling. Dla mnie - idealny krem dzienny.