Pierre Rene, Professional Smoothing Cashmere Make Up Base (Wygładzająca baza pod makijaż)

Pierre Rene Silikonowa baza wygładzająca chroni i rozjaśnia skórę. Zawiera składniki anti-ageing, pomagające utrzymać skórze odpowiednią wilgotność. Zapewnia utrzymanie naturalnej równowagi skóry. Zapobiega zaczerwienieniom, wypryskom i podrażnieniom. Hypoalergiczna.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Isohexadecane, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Cena: 23zł / 30ml.
/w/

idealnie nie wygładza ale poprawia trwałosć makijazu napewno

Nie mam blizn ani dużych ubytków na twarzy, ale umówmy się zmarszczki mimiczne i lekko rozszerzone pory również są .Od bazy oczekiwałam ,że wygładzi co nie co.Niestety nie wypełniła niezbyt dużych porów ,efektu wygładzenia niestety nie ma zbyt dużego:(

Ulubiona! :)

Jest to baza,która wpadła do moich rąk przypadkiem.Byłam ciekawa czy faktycznie ładnie wygładzi mi buzię przed nałożeniem podkładu bo na tym mi najbardziej zależało ,więc zakupiłam ją za jakieś ok.30 zł w drogerii :) Bardzo się z nią polubiłam,spełnia swoje zadanie,ładnie wygładza twarz,pozostawiając ją delikatną oraz przedłuża trwałość makijażu.Niepełna pompka wystarczy do pokrycia całej twarzy także jet wydajna. Podkłady mi z nią współgrają,nic się nie roluje,nic nie wywołało żadnych alergii. Myślę że ta baza pozostanie ze mną na długo.

Poolecam cieplutko!

Baza spełnia swoje zadanie, pięknie wygładza i delikatnie matuje skórę.
Twarz jest po niej delikatna, wygładzona i przyjemna, wydłuża trwałość kosmetyku.

Fajna

Tą bazę kupiłam ok rok temu, nie używam jej do codziennego makijażu, bardziej do makijaży wyjściowych lub do makijażu klientek. Mam mieszane uczucia co do tej bazy. Niestety nie daje idealnego efektu wygładzenia, nie wypycha dokładnie "dziurek" i blizn. W zamian za to daje idealne wygładzenie, skóra jest bardzo miękka i delikatna. Nie wiem czy chciałabym kupić ją kolejny raz. Może tylko ze względu na tą delikatność dla Pań które nie mają problemów z bliznami i dziurkami na twarzy, które pragną samego udelikatnienia cery. Do użycia w strefie T, wystarczy niecała jedna pompka.

Wspaniała

Produkt jest poprostu świetny . Testowałam tylko bazę z cashmere rownież wygładzająca i bardzo ja lubię jednak ta jest równie dobra jesli nie lepsza . Naprawdę firma pierre rene bardzo u mnie zaplusowala i stałam sie sympatyczka ich produktów . Dzisiaj bazę zastosowałam pod krem Cc i efekt był po prostu oszałamiający , krem utrzymał sie cały dzien i nie wymagał poprawek jak cały makijaż . Baza jest świetna

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia do tej bazy. Dobrze rozprowadza się na niej podkład, jest wydajna, nie zapycha, podkład nabiera nieco trwałości z tą bazą. Mam wrazenie,że lekko matuje. Niestety jak dla mnie nie daje tego efektu wygładzenia/wypełnienia,a takie jej główne zadanie. Mi bardzo zależy na wygładzeniu ponieważ posiadam na policzkach dziurki / blizny po trądziku niestety nie widze jakiejś spektakularnej różnicy z tą bazą i makijazem bez niej. Jedynie widać ,ze malutkie pory są wypełnione. Drobne zmarszczki mimiczne również nie zostają wypełnione i wygładzone.
Nie tego oczekiwałam od tej bazy ,choć produkt sam w sobie nie jest zły.

Super

Bardzo fajna i lekka baza pod makijaż.

+ wygładza skórę
+ nawilża
+ nie ma problemu z nakładaniem podkładu
+ wydajna
+ dzięki niej makijaż utrzymuje się dłużej

baza idealna

Baza ma bardzo lekką konsystencję, świetnie się rozprowadza,daje aksamitne wykończenie.
Matuje,nie zapycha porów,zmniejsza ich widoczność,podkład jest równomiernie rozłożony,nie roluje się,przedłuża trwałość makijażu.
Bardzo wydajna,opakowanie z higieniczna pompką,która się nie zacina.

Polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze