Marion, Multifunkcyjna odżywka upiększająca BB

Marion, Multifunkcyjna odżywka upiększająca BB

Marion Multifunkcyjna odżywka upiększająca BB-Wielozadaniowy krem odżywia włosy i ułatwia ich stylizację bez obciążania. Lekka i łagodna formuła bez spłukiwania zawiera Illuminating complex , antyoksydanty, oraz:
- Filtr UV- zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz pomaga regenerować uszkodzenia spowodowane stylizacją.
- Kwasy owocowe AHA- odżywiają i oczyszczają włosy, pomagają zamknąć łuski włosa, dzięki czemu łatwiej się rozczesują.
- Keramare- -restrukturyzuje włókna keratynowe włosa, naprawia uszkodzenia, dodając włosom witalności i siłę.
Wyjątkowo łagodna formuła produktu wolne od parabenów, SLS i SLES oparte zostały na unikalnym kompleksie- illuminating complex (połączenie oleju z awokado, trawy cytrynowej i ceramidów), które współgrając ze sobą nadają włosom lśniący i zdrowy wygląd. Kompleks bogaty w antyoksydanty, chroni przed utratą koloru, pomaga zwalczać wolne rodniki, opóźniając proces starzenia.

dobry produkt-niska cena

Skusialam się na tą odżywkę z racji na niską cenę i fajne opakowanie. Jestem zadowolona z jej działania.

Plusy:
+super opakowanie z pompką ułatwia aplikacje i dzięki temu produkt jet wydajny
+piekny zapach
+po nałożeniu odżywki na mokre włosy, łatwo mogę je rozczesać

Minusy:
-przez oklejone opakowanie nie widać ile produktu zostało

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zero efektów

Odżywka zamknięta jest w plastikowej butelce, przez którą widać zużycie produktu. Aplikacja łatwa i przyjemna, za sprawą niezacinającej się pompki. Odżywka jest biała, o gęstej konsystencji, jest zatem bardzo wydajna. Pachnie przyjemnie, lekko owocowo, ale zapach ten długo się na włosach nie utrzymuje. Obojętnie, czy nałożyłam odżywki mniej czy trochę więcej, to moje włosy puszyły się okropnie. Dodatkowo ciężko je było rozczesać, plątały się, nawet następnego dnia. Były matowe, sztywne, szorstkie i bardzo nieprzyjemne w dotyku. Mam wrażenie, że ta odżywka tylko pogorszyła stan moich kosmyków. Zero nawilżenia. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesięca

Średniaczek

Odżywka nie zachwyciła mnie za specjalnie.

Umieszczona jest w plastikowej buteleczce z pompką. Widać ile kosmetyku ubyło. Szata graficzna przyjemna dla oka.

Konsystencja kosmetyku jest dość gęsta, produkt jest wydajny, przyjemnie pachnie.

Nie robi jednak nic specjalnego z włosami a przecież na tym najbardziej nam zawsze zależy. :) Ot, zwykła odżywka. Używałam zdecydowanie lepsze. Łatwo przedobrzyć i obciążyć włosy.

Ostatecznie zużyłam ją do emulgowania oleju. Tutaj sprawdziła się doskonale. :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Bardzo fajna!

Odżywkę kupiłam z ciekawości i także dlatego, że lubię produkty do włosów bez spłukiwania. Była tania, ładne opakowanie zachęcało, skład ciekawy... No to wzięłam. Ogólnie rzecz biorąc lubię firmę Marion, więc miałam nadzieję, że i ta odżywka przypadnie mi do gustu.
Na dzień dzisiejszy jest moim ulubieńcem. Odżywka nie obciąża włosów, za to fajnie je wygładza, zmiękcza, nadaje im lekkości. Włosy po zastosowaniu są puszyste i mięciutkie. Mam włosy do ramion i stosuję dwie pompki wielkości orzecha, ponieważ moja czupryna jest gęsta. Nie zauważyłam ani razu, aby odżywka obciążała moje włosy. Mam wrażenie, że dodatkowo chroni końcówki przed zgubnym przecieraniem ich przez okrycia wierzchnie.
Jestem na tak - odżywka jest lekka, przyjemna, a do tego naprawdę upiększa włosy.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
Ilość zużytych opakowań: 1/2.

Cudo!

Odżywkę otrzymujemy w wygodnej buteleczce wykonanej z plastiku o pojemności 150ml. Na opakowaniu naklejona jest etykieta z wszystkimi informacjami na temat produktu, naklejka jest miła w odbiorze dla oka. Produkt zawiera wygodną pompkę, która jest higieniczna i dobrze dozuje odżywkę,

Konsystencja i wydajność:
Konsystencja ma postać białej średnio gęstej mazi, która bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Do dokładnego pokrycia swoich włosów potrzebuję 2-3 pompki, co sprawia dużą wydajność.

Dla mnie wspaniały, kwiatowy lekko owocowy, delikatny i przyjemny dla nosa. Dość długo utrzymuje się na włosach co mi odpowiada.

Działanie:
Włosy po zastosowaniu odżywki są takie jak lubię, czyli wygładzone, miękkie, śliskie, ujarzmione i nawilżone. Odżywka pomaga w rozczesywaniu i nabłyszcza włosy. Po dłuższym zastosowaniu widać poprawę w wyglądzie kosmyków, które są odżywione i „upiększone”. Dzięki stosowaniu tego produktu włosy się nie elektryzują, nie są obciążone i nie ulegają zniszczeniom. Cóż więcej mogę powiedzieć- musicie ją wypróbować.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1- 150ml