Marba Cosmetics, Body Club, Balsam do ust (różne rodzaje)

Marba Cosmetics, Body Club, Balsam do ust (różne rodzaje)

Balsam ochronny do ust Body Club z formuła z witaminą E przynosi ulgę wysuszonym i spierzchniętym ustom. Balsam pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia, dzięki czemu usta odzyskują objętość, miękkość i aksamitną gładkość.
Dostępny w wersjach:

w słoiczku
<10ml
balsam do ust

Sówka truskawkowa.

Recenzja dotyczy opakowania z sówką o zapachu truskawkowym.
Jak większość skusiłam się na ten balsam ze względu na jego uroczy wygląd. Zapach piękny, balsam fajnie nawilża usta, ale tylko nawilża je - nic poza tym.
Konsystencja dość tłusta, troszkę ciężko się go nakłada palcami, tym bardziej jak ktoś posiada długie paznokcie, już nie wspomnę o wydobyciu resztki produktu. Jest dość wydajny. Opakowanie poręczne, idealne do torebki, oraz atrakcyjna cena.

Nie polecam

Recenzowany produkt: jagoda.

PLUSY:
+ Niska cena,
+ Dostępność w Rossmannie,
+ Wizualnie ładnie - chociaż za duża ta sowa w nie której torebce,
+ Duża ilość smaków do wyboru.

MINUSY:
- Słabe nawilżenie ust,
- Kiepska wydajność,
- Zbyt duże opakowanie,
- Mało intensywny zapach czy smak pomadki,
- Aplikacja palcem.

PODSUMOWUJĄC:
Wizualnie tak, reszta na nie!

urocze

Urocze balsamy do ust, w pięknych opakowaniach sówek. Niestety nie lubie balsamów które trzeba nakładać palcem.... Fajnie że balsamy mają dużo smaków do wyboru :
- truskawka
- malina
- pomarańcza
- banan
- jagoda
- czekolada
- zielone jabłko
Bardzo fajnie samkowicie pachną, nie są drogie i są mega wydajne. Dodatkowo zachęcają maluchy o dbanie o usta właśnie swoim uroczym wyglądem. Co do nawilżenia nie mam zastrzeżeń fajnie nawilżają usta.

Śliczne opakowanie

Balsam kupiłam córce,zwabiło nas śliczne opakowanie w kształcie sówki.Po otwarciu czuć nieziemski owocowy zapach,który jest bardzo przyjemny.Córcia oczywiście od razu wysmarowała usteczka i stwierdziła,że dobre to to mama :-) Trochę nie praktyczne opakowanie bo balsam należy nakładać palcem.Usta ładnie się po nim błyszczą,ale chyba nic po za tym.Nie zauważyłam jakiegoś nawilżenia czy poprawy w wyglądzie.Furorę robi opakowanie,nic po za tym

Lip balm sowa

Kupilam córce bo zwabiło mnie opakowanie. Stwierdzilam, ze skoro to okrągła, spora forma sowy jak na blyszczyk to z pewnoscia nie bedzie trzeba grzebac tam palcami. Zmyliło mnie opakowanie bo okazalo sie, ze jest tego tam malutko i nie inaczej jak paluchami trzeba sie posłużyć co jest niehigieniczne tym bardziej dla dzieci bo nie wyobrazam sobie, aby moje dziecko grzebalo sie z tym na podworku brudnymi rękoma, a niestety kiedy sie ma spierzchniete usta to jakos tego balsamu chce sie uzyc. Jestem baaaardzo zawiedziona. Po otwarciu córka juz nie byla zachwycona, oddala dla mnie , a ja uzywam tylko w domu. Bez sensu i szkoda mi na to 13.29 zl i z pewnoscia nie kupie juz wiecej. Minusem uzywania palcow jest tez to, ze część balsamu zostaje na palcu, wiec zużywa sie szybciej. Nie jest trwały. Na opakowaniu powinien byc przekrój tego jak wyglada w srodku po odkreceniu. Zdjecie zrobione od razu po zakupie.

Śliczna sowa

Na pierwszy rzut oka śliczne opakowanie. To ono skusiło mnie by je kupić. Niewygodna aplikacja bo balsam trzeba nakładać palcem. Jednak nie jest tłusty i lepki i fajnie nawilża usta. ZapachZa to zapach powala. Słodki i owocowy. Fajny gadżet lecz niepraktyczny.

Niespecjalna

Sówka fioletowa bardzo mi się spodobała i dlatego ją kupiłam. Po otwarciu balsamu do ust poczułam śliczny zapach. Nałożyłam go na usta i w smaku też okazał się rewelacyjny. Balsam troszkę jest niepraktyczny, bo trzeba nakładać go palcem. Nadaje ustom piękny połysk ale nic poza tym. Nie zauważyłam, by moje usta poprawiły swój wygląd, nie były nawilżone i jędrniejsze. Raczej wysuszały je. Nie kupię ponownie tego balsamu, chociaż opakowanie sówka jest przeurocze.

Ładny i tyle

Na balsam skusiłam się tylko i wyłącznie patrząc się na jego wygląd.. sama jego konsystencja niestety nie jest za ciekawa. Balsam jest tłusty, zbyt gęsty i źle się rozprowadza na ustach. Balsam nie nawilżył mi warg a nałożony na usta wyglądał na nich dość tandetnie z tym swoim błyskiem. Zapach też nie był zbyt zachęcający.. Nie byłam w stanie zużyć nawet pół opakowania tego błyszczyka, balsam jako produkt do pielęgnacji ust to całkowita klapa.

Nic szczególnego

Mam jagodową wersję kupioną kiedyś w Biedronce. Urzekła mnie sówka, więc wzięłam w sumie bardziej jako pamiątkę z wakacji niż faktycznie jako kosmetyk. Sówka jest urocza i chyba to by było tyle dobrego na ten temat. Pachnie chemiczną jagodą, drapie w gardło, a produkt jest głęboko osadzony i trzeba się trochę nagrzebać, żeby coś wyciągnąć. Ogólnie nie polecam.

Nie przypadł mi do gustu

Balasam poza wyglądem pojemnika i zapachem nie posiada innych plusów. Po nałożeniu nie nawilża, jedynie zostawia tłustą warstwę która bardzo szybko znika.

Urocze sówki :)

Mam manię kupowania ładnych rzeczy. Oprócz fioletowej sówki mam jeszcze różowego kota...
Ale do rzeczy. Liczyłam się z tym, że trzeba wygrzebywać balsam paznokciem, więc nie jest to wielka wada. Balsamik bardzo ładnie pachnie i wygląda gdy stoi koło monitora, i na tym jego właściwości się kończą. Niestety nie nawilża ust. Tworzy na ustach sztuczną warstwę, która nie ma zamiaru robić żadnych odżywczych rzeczy.

Poza zapachem- nic wiecej

Kupiłam go na promocji -55% w Rossmanie bo mój balsam akurat się skończył. Pierwsze wrażenie zrobił miłe, bo pięknie pachniał. Ale zaraz po użyciu bardzo się rozczarowałam. Balsam jest mokry, nie nawilża tylko rozjeżdża się na ustach. Przy większym wietrze jak teraz jesienią powoduje że mam jeszcze bardziej przesuszone usta. Jestem rozczarowana, bo nie dam rady go zużyć mimo ładnego zapachu.